Strona 2 z 2
: 16 sty 2010, 22:10
autor: TGM
Taa... Pełeno wpisów typu "trzy brygady jedna za drugą na linii x" gdzie "x" ma całości cztery brygady

.
MeWa pisze:TGM pisze:k zwykle. Patrzeć nie dalej jak na czubek własnego nosa. Że w przeciwnym kierunku pasażerowie też czekają na tramwaj jakoś umknęło...
a gdzie dalej, w przeciwną stronę, masz tylko i wyłącznie jedną linię tramwajową do obsługi danego ciągu?
Trzy linie (pogratulować likwidacji 19

) na JP II z czego dwie z tego skrzyżowania gdzie zator powstał. No a JP II chyba więcej nieco pasażerów generuje niż jakieś zadupie z jednej strony otoczone lasem, a z drugiej obsługiwane przez metro

.
: 16 sty 2010, 22:13
autor: maciej180
A czy te kursy były jakoś oznaczone? Wymagała by tego uczciwość wobec oczekujących pasażerów...
: 16 sty 2010, 22:22
autor: Glonojad
TGM pisze:Taa... Pełeno wpisów typu "trzy brygady jedna za drugą na linii x" gdzie "x" ma całości cztery brygady

.
Ale to niby tramwaje mają "wielkie problemy" ze stadami i dziurami w rozkładzie

: 16 sty 2010, 22:37
autor: pawcio
maciej180 pisze:A czy te kursy były jakoś oznaczone? Wymagała by tego uczciwość wobec oczekujących pasażerów...
Standardem jest przekładanie desek na wersję "Trasa zmieniona", ale akurat na 17 i tak są one używane permanentnie z racji skrócenia trasy do Twardowskiej.
: 16 sty 2010, 22:40
autor: maciej180
pawcio pisze:są one używane permanentnie z racji skrócenia trasy do Twardowskiej.
a to nie zostało przyjęte jako "tymczasowa trasa stała"?

(pytam, bo w ogóle nie bywam w tamtych stronach i z 17 nie mam w ogóle do czynienia)
: 16 sty 2010, 22:44
autor: Glonojad
17 z Twardowskiej jeździ na deskach trasa zmieniona. Niestety.
Wyświetlacze czołowe powinny być w ramach NG montowane, ech.
: 16 sty 2010, 23:54
autor: Paweł D.
maciej180 pisze:pawcio pisze:są one używane permanentnie z racji skrócenia trasy do Twardowskiej.
a to nie zostało przyjęte jako "tymczasowa trasa stała"?

(pytam, bo w ogóle nie bywam w tamtych stronach i z 17 nie mam w ogóle do czynienia)
Bo tak naprawdę, to powinno się przyjąć deadline "trasy zmienionej". Jeżeli wiadomo, że objazd będzie dłużej niż np. 2 miesiące to przyjmujemy to za trasę stałą. A co do tablic, to cały czas się trafiają brygady z "białą" 17-ką, więc z tą informacją to rożnie bywa.
: 16 sty 2010, 23:55
autor: maciej180
Paweł D. pisze:Bo tak naprawdę, to powinno się przyjąć deadline "trasy zmienionej".
stąd i moja wątpliwość...

czyli np. coś takiego, co się obecnie dzieje na 116...

: 17 sty 2010, 0:06
autor: NR
maciej180 pisze:tymczasowa trasa stała
a takie coś to w ogóle występuje ?
: 17 sty 2010, 0:08
autor: maciej180
miałem na myśli, że trasę, która ma być na bardzo długi czas zmieniona, przyjmuje się jako stałą, być uniknąć dezinformacji, tak?

a po zakończeniu np. remontu itp. zmienia się ją na dawną trasę.
: 22 sty 2010, 19:13
autor: gregory5576
Na tramwaj linii 17 w godzinach szczytu trzeba było czekać w czwartek nawet 40 minut. Warszawiacy chcący dostać się na Bielany w okolice AWF-u trzęśli się z zimna i czekali. Nie mieli innego wyjścia, bo jest to jedyna linia dojeżdżająca do pętli na Twardowskiej.
I to są właśnie pomysły ztm jedna linia gdzieś tam , ale z drugiej strony to gdzie tam dwie linie upchnąć.
[ Dodano: |22 Sty 2010|, 2010 19:22 ]
Rosa pisze:
Ale skoro przyjechały jeden za drugim to nie ma sensu aby wracały trzy kolejne brygady tez jeden za drugim.
Czemu dopiero czwarty pojechał normalna trasa jak mógl to wlaśnie zrobic drugi? Wtedy między zawracającymi pierwszym i trzecim jest chociaż jakiś odstęp
A gdzie był NR powinien stać i kierować a nie każdy sobie rzepkę skrobie. Szczególnie ,że na twardowskiej nie ma budy.
: 22 sty 2010, 19:26
autor: Bastian
gregory5576 pisze:I to są właśnie pomysły ztm jedna linia gdzieś tam , ale z drugiej strony to gdzie tam dwie linie upchnąć.
Ja nie wiem, gdzie ty powinieneś pójść po rozum, bo do głowy, to chyba nie ma po co...

: 24 sty 2010, 11:30
autor: pawcio
Dyskusja o wspólnym bilecie z eŁką przeniosła się do właściwego wątku.