Strona 2 z 4

: 14 kwie 2010, 20:47
autor: Szymon
maciek.dab859 pisze:Nie, na 136 jest ich masa.
Bo wiem, że w poprzednim rozkładzie też takich wyjazdów trochę było :-k Kto to w ogóle układał... (-( Mogłaby to przejąć Woronicza albo powinni wpisać te wyjazdy i ewentualne zjazdy w rozkład i jakoś to by wyglądało. 8-(

: 14 kwie 2010, 20:52
autor: maciek.dab859
bartoni722 pisze:
maciek.dab859 pisze:Nie, na 136 jest ich masa.
Jakie jeszcze? Bo na dodatkach to chyba jedyne..
3/136 - 4:39 z Rondo Zesłańców Syberyjskich 06
6/136 - 3:58 z PKP Koło 03
011A/136 - 5:38 z PKP Koło 03 // 9:17 Natolin Płn. 04 --> 10:08 Os. Wolska 02
012A/136 - 9:47 Natolin Płn. 04 --> 10:38 Os. Wolska 02
014A/136 - 4:19 z PKP Koło 03

[ Dodano: |14 Kwi 2010|, 2010 20:59 ]
Mr_Kolesław pisze:
maciek.dab859 pisze:Nie, na 136 jest ich masa.
Bo wiem, że w poprzednim rozkładzie też takich wyjazdów trochę było :-k Kto to w ogóle układał... (-( Mogłaby to przejąć Woronicza albo powinni wpisać te wyjazdy i ewentualne zjazdy w rozkład i jakoś to by wyglądało. 8-(
Ale pamiętaj, że mogą być przerzuty dodatków z R06 do R07 i wtedy nie trzeba zmieniać rozkładów na przystankach.

: 15 kwie 2010, 12:13
autor: gregory5576
maciek.dab859 pisze:Jeśli odjechałbyś o 5:42 lub 5:54 to brygada skończyłaby pracę na Natolinie - więc lepiej żeby Kleszczowa skończyła na Natolinie niż Redutowa.
tak ale woronicza ma bliżej na ursynów czy inszy natolin jak kleszczowa. A jak reduta zaczyna na 195/09 z natolina to jest git i co z tego ze kończy na piłsudskim, to dołożyc pół kursu i woronicza może sobie to śmigać z powodzeniem. :D

: 15 kwie 2010, 12:33
autor: pawcio
Tylko Woronicza nie ma przegubów, a Kleszczoplany na 136 nadają się idealnie.

: 15 kwie 2010, 12:40
autor: gregory5576
pawcio pisze:Tylko Woronicza nie ma przegubów, a Kleszczoplany na 136 nadają się idealnie.

A jaka jest różnica między 15 metrowym kleszczoplanem, a 15 metrowym solarisem bo takowe Woronicza jak mnie pamięć nie myli ma, a nawet na 10/136 przez dwa dni śmigał czyżby był zakaz wypuszczania deskorolek na 136????????????? Jeżeli tak to kleszczowa złamała zakaz i puściła nie jedną deskorolkę.

: 15 kwie 2010, 13:02
autor: bartoni722
Co ty, sztywniaków jest w DP 10.

: 15 kwie 2010, 13:15
autor: pawcio
Kleszczowa na pewno puści 15-metrowca. A Woronicza może także puścić 18-metrowca, który może być potrzebny w innych miejscach.

: 15 kwie 2010, 13:17
autor: gregory5576
pawcio pisze:Kleszczowa na pewno puści 15-metrowca. A Woronicza może także puścić 18-metrowca, który może być potrzebny w innych miejscach.
Oky przekonałeś mnie pasuje.

[ Dodano: |15 Kwi 2010|, 2010 13:19 ]
A jeśli chodzi o rozkład to jest akurat przelotowo bo jest godzina i godzina pięć i tak niech zostanie no i postoje też są konkretne.

: 15 kwie 2010, 13:55
autor: bartoni722
Tam długi jest też postój br.012/136 20:08-21:00.

: 18 kwie 2010, 20:13
autor: Georg
Prosiłbym o odjazdy z krańców wszystkich wtyczek na 136.

: 18 kwie 2010, 21:08
autor: dzidek
gregory5576 pisze:
pawcio pisze:Kleszczowa na pewno puści 15-metrowca. A Woronicza może także puścić 18-metrowca, który może być potrzebny w innych miejscach.
Oky przekonałeś mnie pasuje.

[ Dodano: |15 Kwi 2010|, 2010 13:19 ]
A jeśli chodzi o rozkład to jest akurat przelotowo bo jest godzina i godzina pięć i tak niech zostanie no i postoje też są konkretne.
Jeśli twierdzisz, że obecny czas przejazdu jest okej to szczerze gratuluję... Niewielu tak twierdzi. Nawet na Redutowej mają dość obecnego czasu przejazdu (nie mówiąc już o zdaniu kierowców z Kleszczowej).

: 19 kwie 2010, 15:01
autor: bartoni722
Georg pisze:Prosiłbym o odjazdy z krańców wszystkich wtyczek na 136.
Kończyłem rozkłady wczoraj, ale wtyczki są zawieszone.

: 20 kwie 2010, 18:01
autor: Georg
Jeśli są zawieszone, to dlaczego dziś o 14.15 z OS.WOLSKA -> Natolin Płn odjechały dwa kwadraty: D17/136 oraz 013/136?

: 20 kwie 2010, 20:35
autor: Plesim
Tak samo widziane dziś D20/136.

: 20 kwie 2010, 22:18
autor: Szymon
Ogólnie te wtyczki jeżdżą parami z dodatkami na 136. =; I zazwyczaj dwa kwadraty są :D