Strona 2 z 19
: 20 kwie 2010, 13:32
autor: drapka
Bastian pisze:a 107 trzecie
To jak ono wyleci stamtąd, to może pojedzie tak jak 33? Wołoską obsługuje 136, a tak to 107 nie pominie ważnego odcinka i trochę szybciej dotrze na Ursynów.
yavorius pisze:Masakryczna żenada, patrząc zwłaszcza na *zapełnienie* 218
Aż tak dobrze mają na 218? To może zrobić podmianę taboru z 734, bo słyszałem, że te bździny, które tam jeżdżą już teraz ledwo wyrabiaja.
: 20 kwie 2010, 13:52
autor: Santos
Lukasz436 pisze:I co najlepsze nikt się tym nie interesuje. Ta linia juz dawno temu powinna zostać zawieszona. A jedynie odcinek Metro Wilanowska - Rzymowskiego powinien być wzmocniony przez dodatkowe kursy skrócone linii 165.
Pracownicy z oddziału MZA przy Woronicza mają całkiem przyzwoitą dowozówkę w kierunku Piaseczyńskim.

218 nie jest takie złe, wbrew pozorom.

: 20 kwie 2010, 14:17
autor: Lukasz436
Santos pisze:Lukasz436 pisze:I co najlepsze nikt się tym nie interesuje. Ta linia juz dawno temu powinna zostać zawieszona. A jedynie odcinek Metro Wilanowska - Rzymowskiego powinien być wzmocniony przez dodatkowe kursy skrócone linii 165.
Pracownicy z oddziału MZA przy Woronicza mają całkiem przyzwoitą dowozówkę w kierunku Piaseczyńskim.

218 nie jest takie złe, wbrew pozorom.

Tam powinny Soliny jeździć, maksymalnie Alpino.
: 20 kwie 2010, 14:20
autor: Santos
Lukasz436 pisze:Santos pisze:
Pracownicy z oddziału MZA przy Woronicza mają całkiem przyzwoitą dowozówkę w kierunku Piaseczyńskim.

218 nie jest takie złe, wbrew pozorom.

Tam powinny Soliny jeździć, maksymalnie Alpino.
Oj gdy wywali się 182 ze Służewca, 12 metrów na 218 będzie jak znalazł.

: 20 kwie 2010, 14:53
autor: Wolfchen
R-9 Chełmska pisze:Skąd się biorą brygady na takie wynalazki?
Z kasowania linii, które dublują szynę, jak na przykład 127 czy 517...
Bastian pisze:To 118 i 182 powinny stamtąd w podskokach wylecieć, a 107 trzecie.
Mam nadzieję, że 118 w ciągu roku od wyborów wyleci...

: 20 kwie 2010, 20:14
autor: ja0306
O kurcze to zamiast 16 na Wyścigi to jakieś 210, juz rzeczywiście lepsze tam 107 bo za Zajezdnią na płd i przed powrotem się marnuje.
A co do 210 to 210 powinno jeździć tak:
210 METRO WILANOWSKA-Al.Wilanowska-Al.Sikorskiego-Św.Bonifacego-Sródziemnomorska-Nałeczowska-Wiertnicza-Przyczółkowa-Przekorna-Gąsek-STARE KABATY 20/30/30
: 20 kwie 2010, 20:36
autor: BJ
Ale super!
Kolejna "moja" linia, której będę przeważnie jedynym albo jednym z 4-5 pasażerów

: 20 kwie 2010, 20:43
autor: rosier
widzę, że ZTMowi nie wystarcza to, jak ośmieszył się linią 444, do pełni szczęścia brakowało im jeszcze takiego cuda jak 210!

: 20 kwie 2010, 20:49
autor: Santos
BJ pisze:Ale super!
Kolejna "moja" linia, której będę przeważnie jedynym albo jednym z 4-5 pasażerów

Kpisz sobie? Jeśli faktycznie 210 pojedzie Wilanowską do Wołoskiej to z samego Południowego będzie to z pewnością odjeżdżało z kompletem miejsc. Do galerki, bo do galerki, ale zawsze to lepsze...

I jeśli ten stworek dostanie rozkład pokroju 218 to już w ogóle dobrobyt dla określonej grupy mieszkańców w tej dzielnicy.

: 20 kwie 2010, 20:51
autor: Kleszczu
ja0306 pisze:O kurcze nie dość że pomysłowe 165 gdzie indziej to zamiast 16 na Wyścigi to jakieś 210, juz rzeczywiście lepsze tam 107 bo za Zajezdnią na płd i przed powrotem się marnuje.
Co do Trasy Okecie-182-Woronicza-118-DWC (E.Plater) to jeszcze przychodzi mi do głowy:
218 od Woronicza jak 118 na Dw.Centralny (PKiN) i z powrotem a 118 na NW, 127 wtedy na połaczyc ze 191 REGULSKA-BP
No juz kurde co jest z tymi 107 118 127 182 i 517 na rejonach Południowych i dubloszynowych, ktoś ma szczegółowa relację sytuacji?
A co do 210 to 210 powinno jeździć tak:
210 METRO WILANOWSKA-Al.Wilanowska-Al.Sikorskiego-Św.Bonifacego-Sródziemnomorska-Nałeczowska-Wiertnicza-Przyczółkowa-Przekorna-Gąsek-STARE KABATY 20/30/30
Lojalnie Cię uprzedzam, że kolejny Twój post o treści zbliżonej do powyżej zacytowanego będzie nagrodzony
: 20 kwie 2010, 20:57
autor: Bastian
rosier pisze:widzę, że ZTMowi nie wystarcza to, jak ośmieszył się linią 444, do pełni szczęścia brakowało im jeszcze takiego cuda jak 210!

Ni jedno, ni drugie nie jest pomysłem ZTM-u...

: 20 kwie 2010, 20:58
autor: BJ
Santos pisze:Kpisz sobie? Jeśli faktycznie 210 pojedzie Wilanowską do Wołoskiej to z samego Południowego będzie to z pewnością odjeżdżało z kompletem miejsc. Do galerki, bo do galerki, ale zawsze to lepsze... I jeśli ten stworek dostanie rozkład pokroju 218 to już w ogóle dobrobyt dla określonej grupy mieszkańców w tej dzielnicy.
1. Nie pojedzie.
2. A 218 to niby odjeżdża z kompletem miejsc?

: 20 kwie 2010, 21:07
autor: Santos
BJ pisze:Santos pisze:Kpisz sobie? Jeśli faktycznie 210 pojedzie Wilanowską do Wołoskiej to z samego Południowego będzie to z pewnością odjeżdżało z kompletem miejsc. Do galerki, bo do galerki, ale zawsze to lepsze... I jeśli ten stworek dostanie rozkład pokroju 218 to już w ogóle dobrobyt dla określonej grupy mieszkańców w tej dzielnicy.
1. Nie pojedzie.
2. A 218 to niby odjeżdża z kompletem miejsc?

1. Na temat trasy 210 są różne informacje w tym temacie więc...
2. Ostatnio dość regularnie poruszam się do Galerii z Metra właśnie 218 i 165. Które pierwsze podstawi się do odjazdu, zawsze odjeżdża nie źle zapełnione.
3. A za Galerią to 218 ma nawet nie złe wykorzystanie w godzinach wyjazdów z Woronicza całodziennych i dodatków.

4. Już tak przy okazji, czemu 107 nie da rady skrócić do Spartańskiej(albo nawet od razu do Rakowieckiej) ? Przecież 218 poniekąd można dostać się w te same miejsca na południe od Woronicza...

: 20 kwie 2010, 21:12
autor: rosier
Bastian pisze:Ni jedno, ni drugie nie jest pomysłem ZTM-u...
ale pod 'banderą' ZTMu jeździ, więc ludzie, tak jak ja przed chwilą, błędnie wnioskują, że pomysł jest stamtąd. I ZTMowi się obrywa za, jak twierdzisz, głupotę kogoś z zewnątrz.
Santos pisze:Ostatnio dość regularnie poruszam się do Galerii z Metra właśnie 218 i 165. Które pierwsze podstawi się do odjazdu, zawsze odjeżdża nie źle zapełnione.
To chyba masz magnes na pasażerów, bo jak ja widzę 218 codzień, to jak jest 5 osób to jest nieźle

: 20 kwie 2010, 21:18
autor: Santos
rosier pisze:To chyba masz magnes na pasażerów, bo jak ja widzę 218 codzień, to jak jest 5 osób to jest nieźle
Chodzi mi tylko o jeden konkretny odcinek...