Strona 11 z 22

: 22 kwie 2013, 9:19
autor: pawcio
Maraton.

: 22 kwie 2013, 11:48
autor: Bastian
pawcio pisze:Maraton.
A nie całka? :term:

: 22 kwie 2013, 15:59
autor: sprinter
Bastian pisze:
pawcio pisze:Maraton.
A nie całka? :term:
Wtyczka ;P

: 22 kwie 2013, 16:17
autor: Dantte
Ale przynajmniej informował przez mikrofon od razu po wejściu, którędy jedzie. Tego wczoraj brakowało.

: 23 kwie 2013, 1:59
autor: Adam G.
Dantte pisze:Ale przynajmniej informował przez mikrofon od razu po wejściu, którędy jedzie. Tego wczoraj brakowało.
I do tego właśnie powinien służyć mikrofon. A w Warszawie jakoś na opak - jeden kierowca urządza sobie z autobusu estradę, a cała reszta zachowuje się, jakby mikrofon miał ich ugryźć i nie informują o niczym, mimo że by się przydało...

: 23 kwie 2013, 9:20
autor: MJ
Adam G. pisze: a cała reszta zachowuje się, jakby mikrofon miał ich ugryźć
Odpinają wtyczki (-( (albo całki, dodatki lub maratony :p )

: 23 kwie 2013, 20:07
autor: 5280
Pawel_ pisze:Jemu się nie znudzi to gadanie? W niedzielę śmigał sobie jakieś 118. Wpadł na MRA, otworzył drzwi.. "Bródno zaprasza... Nie? Nie ma chętnych? To po co ja tu przyjechałem?". Reakcja pewnej Pani, która czekała na 227: "Co to za pojeb gada?" :D
Pojeb?? To za mało powiedziane. Kilkakrotnie miałem nieprzyjemność podróży z tym pajacem. Kierowca słucha radia bardzo głośno, w czasie jazdy gwiżdże, śpiewa, zaczepia stojących pasażerów na przystankach po przez pokazywanie jakiś idiotycznych tabliczek.( a jak już zobaczy jaką kobietę na przystanku to dostaje małpiego rozumu). Mało interesuje go prowadzenie autobusu, bardziej skupiony jest na idiotycznym zachowaniu niż na pracy. jego zachowanie powoduje irytacje, i zażenowanie u pasażerów.

: 25 kwie 2013, 9:22
autor: jasiu
Adam G. pisze:I do tego właśnie powinien służyć mikrofon. A w Warszawie jakoś na opak - jeden kierowca urządza sobie z autobusu estradę, a cała reszta zachowuje się, jakby mikrofon miał ich ugryźć i nie informują o niczym, mimo że by się przydało...
Nie tylko w Warszawie - we Lwowie zapowiada się przecież przystanki w tramwajach, w najbardziej podrzędnych osobówkach DB Regio lecą zapowiedzi na żywca (następna stacja i informacja po której stronie należy wysiadać)

: 14 maja 2013, 7:47
autor: MJ

: 14 maja 2013, 17:43
autor: Szeregowy_Równoległy
Jachim pisze:Kobiety go lubią :D
Jaki Mick Jagger, takie groupies :term:

: 14 maja 2013, 19:51
autor: Wiliam
Obrazek

: 15 maja 2013, 18:13
autor: sprinter
Dziś wesoły kierowca kręci po raz ostatni zm. B :arrow: 2/152 :arrow: 22:55 w zajezdni.

: 15 maja 2013, 18:23
autor: MJ
sprinter pisze:Dziś wesoły kierowca kręci po raz ostatni (...)
Co masz na myśli?

: 15 maja 2013, 18:24
autor: sprinter
No, że jeździ w zm.B

: 15 maja 2013, 18:25
autor: bepe
Teraz będzie zapewne równie wesoło jeździł na nocnych :P