: 16 sty 2010, 1:32
Przecież jest już taka ulicakulikowski pisze:Parę propozycji:
z Polaków: Żołnierzy Wyklętych
Przecież jest już taka ulicakulikowski pisze:Parę propozycji:
z Polaków: Żołnierzy Wyklętych
Też już jest.kulikowski pisze:Janusza Szpotańskiego
mimo mojego poparcia dla wolności Tybetańczyków, uważam że nazwy ulic mimo wszystko powinny być apolityczne.kulikowski pisze:Wolnego Tybetu
Nie ma, jest ulica Kazimierza Szpotańskiego.Bernard pisze:Też już jest.kulikowski pisze:Janusza Szpotańskiego
Od przypadku. Gdyby ściśle kierować się kryterium apolityczności, to Willy Brandt nigdy by nie dostał skweru swojego imienia. A moim zdaniem dobrze się stało, że Warszawa doceniła tego polityka.Adam G. pisze:mimo mojego poparcia dla wolności Tybetańczyków, uważam że nazwy ulic mimo wszystko powinny być apolityczne.kulikowski pisze:Wolnego Tybetu
Nie no, z Willy Brandtem to strzeliłeś w powietrzeEmdegger pisze:Od przypadku. Gdyby ściśle kierować się kryterium apolityczności, to Willy Brandt nigdy by nie dostał skweru swojego imienia. A moim zdaniem dobrze się stało, że Warszawa doceniła tego polityka.Adam G. pisze:mimo mojego poparcia dla wolności Tybetańczyków, uważam że nazwy ulic mimo wszystko powinny być apolityczne.
Ja tylko przypomnę, że nie ma w Warszawie ronda Radosława. Jest zespół przystankowy Rondo "Radosława" (z cudzysłowem, bo to nie o żadnego Radosława czy Jerzego chodzi a o niefortunny skrót od pełnej nazwy dokonany kiedyś przez ZTM), natomiast samo miejsce nosi nazwę rondo Zgrupowania AK "Radosław". Dobrze by było, gdyby autorzy komunikatów dysponowali taką, nie utajnioną przecież, wiedzą.SławekM pisze:http://www.ztm.waw.pl/zmiany.php?c=102&i=503&l=1Czasowa zmiana trasy linii 41
od 07.04.2010 (środa)
Tramwaje linii 41 zostają skierowane na trasę zastępczą:
ŻERAŃ WSCHODNI … most Gdański - Słomińskiego - rondo Radosława - al. Jana Pawła II - ks. Popiełuszki - Słowackiego - METRO MARYMONT.