Strona 108 z 109
Elektrobusy
: 10 lut 2026, 6:02
autor: Jurand
Wnioskując po dziwadłach autobusowych coś długich elektryków zaczyna brakować, zwłaszcza na zakładzie R13.
Co im dolega że nie wyjeżdzają, lub podmieniane są dosyć szybko?
Elektrobusy
: 10 lut 2026, 6:45
autor: ashir
Jeżdżą też na dodatkach, teraz np. na 160 i 517.

Elektrobusy
: 10 lut 2026, 6:56
autor: Jurand
ashir pisze: ↑10 lut 2026, 6:45
Jeżdżą też na dodatkach, teraz np. na 160 i 517.
Nie takie ich przeznaczenie, na takich dodatkach

Elektrobusy
: 10 lut 2026, 8:15
autor: NotThisOne
Inspiracja ursusami

Elektrobusy
: 15 cze 2026, 18:31
autor: Flash8222
Pierwszy przegubowy bezlusterkowy Solaris już na Włościańskiej.
Elektrobusy
: 16 cze 2026, 6:39
autor: piorunus
Pierwszy bezlusterkowy NU18e gwoli ścisłości, prawda ?
Elektrobusy
: 16 cze 2026, 8:08
autor: ZielonyJamnik
ZTMowskie diesle z tego co pamiętam dopiero w przyszłym roku
Elektrobusy
: 16 cze 2026, 16:53
autor: piorunus
NU18 dla ZTM'u powinny mieć początek dostaw jeszcze w tym roku.
Elektrobusy
: 16 cze 2026, 17:44
autor: wincenty
Elektrobusy
: 16 cze 2026, 21:51
autor: marco_wawa
piorunus pisze: ↑16 cze 2026, 16:53
NU18 dla ZTM'u powinny mieć początek dostaw jeszcze w tym roku.
Orientujesz się może czy też mają być bezlusterkowe?
Elektrobusy
: 16 cze 2026, 21:54
autor: Warsopolis5253
A to nie przypadkiem jest tak, że teraz przyjeżdżają te z 50+30?
Elektrobusy
: 17 cze 2026, 6:31
autor: piorunus
marco_wawa pisze: ↑16 cze 2026, 21:51
Orientujesz się może czy też mają być bezlusterkowe?
ZTM'owskie NU18 będą miały lusterka.
Warsopolis5253 pisze: ↑16 cze 2026, 21:54
A to nie przypadkiem jest tak, że teraz przyjeżdżają te z 50+30?
Chronologia wydarzeń na to jednoznacznie wskazuje.
Elektrobusy
: 17 cze 2026, 7:25
autor: ZielonyJamnik
Warsopolis5253 pisze: ↑16 cze 2026, 21:54
A to nie przypadkiem jest tak, że teraz przyjeżdżają te z 50+30?
No przecież napisane jest tam na stornie ztm z którego to przetargu
Elektrobusy
: 17 cze 2026, 15:38
autor: Placuszek44
ZTM sam się chyba pogubił, ile wozów zamówiło MZA...
Elektrobusy
: 17 cze 2026, 23:05
autor: wincenty
Placuszek44 pisze: ↑17 cze 2026, 15:38
ZTM sam się chyba pogubił, ile wozów zamówiło MZA...
Co ciekawe samo MZA nowym nabytkiem się nie chwali...