Strona 108 z 212

: 15 sty 2011, 0:45
autor: MichalJ
Ja mam w dowodzie adres w formie "Kowalskiego J.", nie wiem, jak inni.

: 15 sty 2011, 19:51
autor: Dantte
Polska The Times pisze:Jana Pawła II w Papieża Jana Pawła II
P. Jana Pawła II? Papieża JP II? PJPII?
Chore. Jana Pawła II wystarczy. W zupełności.
I lepiej wziąć się za zmianę nazw ulic w Wesołej, żeby się nazwy nie powtarzały, a nie bawić w poprawki. To, że mieszkańcom Wesołej to nie przeszkadza wcale nie oznacza, że tak powinno być.

: 15 sty 2011, 19:56
autor: Tyrystor
MichalJ pisze:Ja mam w dowodzie adres w formie "Kowalskiego J.", nie wiem, jak inni.
W ogóle, co to za forma? W mojej Nokii na mapie Żyrardowa chociażby też pełno takich kwiatków.

: 15 sty 2011, 19:56
autor: bosman30
Dantte, ktoś te nowe tablice z nazwami ulic musi wyprodukować.Kiedyś to nazywało się Lobby :-s

: 15 sty 2011, 20:10
autor: MichalJ
Dantte pisze: I lepiej wziąć się za zmianę nazw ulic w Wesołej, żeby się nazwy nie powtarzały, a nie bawić w poprawki. To, że mieszkańcom Wesołej to nie przeszkadza wcale nie oznacza, że tak powinno być.
A uchowaj Boże. Nawet radni zrozumieli, że to by była głupota.

: 15 sty 2011, 23:07
autor: MZ
MichalJ pisze:A uchowaj Boże. Nawet radni zrozumieli, że to by była głupota.
:arrow: Jeśli Wesoła chciała przyłączyć się do Warszawy, to chyba było wiadomo, że również takie będą tego konsekwencje.

: 15 sty 2011, 23:07
autor: Dantte
Dokładnie.

: 15 sty 2011, 23:14
autor: MichalJ
Bo?

: 15 sty 2011, 23:23
autor: dzidek
Dantte pisze:
Polska The Times pisze:Jana Pawła II w Papieża Jana Pawła II
P. Jana Pawła II? Papieża JP II? PJPII?
Chore. Jana Pawła II wystarczy. W zupełności.
Chora to jest zmiana Żwirki i Wigury na Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury!

: 16 sty 2011, 0:21
autor: Mong
dzidek pisze:Chora to jest zmiana Żwirki i Wigury na Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury!
Jak już to może al. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury? Przecież były pomysły żeby zrobić z tego aleję.
Ale ja bym wolał al. Żwirki i Wigury O-)

: 16 sty 2011, 0:22
autor: primoż
MichalJ pisze:Bo?
Bo mamy dwie ulice Niemcewicza w Warszawie? Zresztą nie tylko.

: 16 sty 2011, 0:41
autor: Bastian
Przecież i tak trzeba wpisać kod.

: 16 sty 2011, 0:42
autor: MichalJ
A w Londynie jest 5 czy 6 "Abbey Road" i co z tego? A do tego Abbey Street i parę innych. I nie wybrałem ulicy z największą liczbą powtórzeń, tylko pierwszą z brzegu.

: 16 sty 2011, 0:51
autor: primoż
Fajnie, że dla niektórych może to być mylące :peace:

: 16 sty 2011, 9:36
autor: Solaris U10
Może nazywajmy wszystkie nowe ulice Nowym Światem? Każdy by chciał mieć reprezentacyjny adres, a przecież i tak trzeba podać kod...