Strona 109 z 135

: 13 lis 2008, 22:24
autor: BJ
A Mobilis tymczasem trzepie stawkę jak za SU10, a nie jak za Libero.

: 13 lis 2008, 23:31
autor: Bastian
No jakim cudem?

: 13 lis 2008, 23:33
autor: SławekM
Podobno ZTM podpisał aneksy z ajencyjnymi przewoźnikami, że jak wystawią coś większego za mniejszego to dostają stawkę za większego :>

: 13 lis 2008, 23:38
autor: marcus
SławekM pisze:Podobno ZTM podpisał aneksy z ajencyjnymi przewoźnikami, że jak wystawią coś większego za mniejszego to dostają stawkę za większego :>
Ciekawe informacje masz. Szkoda, że mijają się z prawdą.

: 14 lis 2008, 6:37
autor: BJ
marcus pisze:Ciekawe informacje masz. Szkoda, że mijają się z prawdą.
Flash coś takiego gdzieś pisał i wtedy nikt nie krzyczał, że nieprawda etc. (-(

: 14 lis 2008, 9:54
autor: gucio
BJ.2052 pisze:
marcus pisze:Ciekawe informacje masz. Szkoda, że mijają się z prawdą.
Flash coś takiego gdzieś pisał i wtedy nikt nie krzyczał, że nieprawda etc. (-(
Flash wiele rzeczy pisze ale nie zawasze do końca prawdziwych.
Aneks dotyczy tylko sytuacji SU12 za SU10 a nie solin i jelczy.
Po za tym za niezgodność taboru nie ma kar tylko mniejsza stawka.

: 14 lis 2008, 9:56
autor: marcus
BJ.2052 pisze:Flash coś takiego gdzieś pisał i wtedy nikt nie krzyczał, że nieprawda etc. (-(
Cóż, pewnie mnie tu jeszcze nie było :D

Tak na poważnie - większą stawkę można dostać jedynie w następujących przypadkach:

ITSp zamiast ITSk - (spełnia wszystkie warunki przetargu na ITSk i nawet więcej ;) )
Mobilis 12m zamiast Mobilis 10m - j.w.
Mobilis 9m zamiast Mobilis 8m.

Wszystkie inne przypadki to jest część stawki, nawet, gdy wóz jest większy.

: 16 lis 2008, 15:14
autor: TLG
Tak sobie zawitałem dzisiaj na Księżycową i Kwitnącą. Infrastruktura przystankowa jest (przystanki przy Głowackiego, Maszewskiej, forcie Wawrzyszew oraz plac na samym końcu asfaltu na Księżycowej - dla chętnych zdjęcia), pętla z miejscem postojowym też przygotowana, progi zwalniające rozebrane. Czyżby jednak reaktywacja projektu 203?

: 16 lis 2008, 16:16
autor: Bastian
Jak najbardziej. Jeszcze tylko zawrotka jest do niewielkiej poprawy.

: 16 lis 2008, 17:10
autor: ja0306
TLG pisze:Tak sobie zawitałem dzisiaj na Księżycową i Kwitnącą. Infrastruktura przystankowa jest (przystanki przy Głowackiego, Maszewskiej, forcie Wawrzyszew oraz plac na samym końcu asfaltu na Księżycowej - dla chętnych zdjęcia), pętla z miejscem postojowym też przygotowana, progi zwalniające rozebrane. Czyżby jednak reaktywacja projektu 203?
Ja dzisiaj też tam byłem, sprawdzałem se jednak szlak turystyczny Niebieski i zamiast na Chomiczówke poszedłem na Księzycową i tam widziałem gotowe przystanki przy Głowackiego a dalej nie szedłem bo nie chciałem zagłebiać się w Księzycową dalej.
To kiedy ma być to 203? i na jakiej trasie? Może tam dać 121 jak juz ma byc ono z Gwiaździstej do Chomiczówki to niech tam pojeździ na stałe i wtedy żadnego 203 tam nie trzeba. Byłem tam około 12:30-12:45 chyba

: 16 lis 2008, 18:27
autor: TLG
Bastian pisze:Jak najbardziej. Jeszcze tylko zawrotka jest do niewielkiej poprawy.
Myślałem, że mieszkańcy zupełnie zrezygnowali twierdząc, że "przecież wszyscy mają samochody". Odwidziało im się po otwarciu węzła Młociny? A zawrotka rzeczywiście trochę ciasna - nawet Solina będzie miała problem z zawróceniem "na raz".

: 16 lis 2008, 18:50
autor: ja0306
To to 203 ma jeździc do Młocin to jak będzie z częstotliwościa, taborem i trasa dokładną a co z linią Kwitnąca-Wolumen-Lindego-dewajtisa-UKSW?
jest ten nowy odcinek dla busów na Kwitnącą na jakiejś mapie?

: 16 lis 2008, 20:00
autor: Bastian
Częstotliwość taka, jaka wyjdzie na jednym wozie.

A Wolumen nie nadaje się dla busów, ile razy można powtarzać.

: 16 lis 2008, 20:04
autor: fik
Bastian pisze:Częstotliwość taka, jaka wyjdzie na jednym wozie.
Niech żyją dowozówki z częstotliwością 30 minut!

: 16 lis 2008, 21:51
autor: ja0306
Bastian pisze:Częstotliwość taka, jaka wyjdzie na jednym wozie.

A Wolumen nie nadaje się dla busów, ile razy można powtarzać.
Aha czyli policzmy tak od pętli 10 minut jazdy do Metra Młociny/4 Minuty do Petli Chomiczówka. razy dwa to mamy 20 lub 8 minut a z postojami 10 minut jedno miejsce lub 2x5 to mamy co 30 minut o ile nie rzadziej.-Dłuższe postoje, a tam nie trzeba większej częstotliwości niz co 30 minut na tej Kwitnącej?

A jaki wóz będzie jeździł na tej linii?
I skąd ten wóz bedzie?
A i jeszcze godziny kursowania jakie będą u tej linii?

To może juz lepiej 210 powykręcać na Nocznickiego-Kasprowicza-Sokratesa-Conrada-Kwitnąca i tam dodać jedna brygadę, szkody by chyba wielkiej nie było.