: 22 mar 2008, 10:31
W 2012 ?JotPeCet pisze:Nie ma, ale miejmy nadzieję że pojawi się w ramach ZTA.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
W 2012 ?JotPeCet pisze:Nie ma, ale miejmy nadzieję że pojawi się w ramach ZTA.
Mam prośbę: może ktoś sprecyzować - może powstać teoretycznie nowa linia, czy zostaną wydzielone kursy z 718JotPeCet pisze:I
Czas przejazdu linią (roboczy numer) 738 od Os. Victoria do Wschodniego to ok. 63 minuty w szczycie.
Jak na razie to nic nie zaproponował -pojawiła się w internecie tylko jakaś informacja, która wydaje się być mało precyzyjna w obliczu tego co pojawiło się na forum.solaris8315 pisze:Pewnie im żeś bzdur nagadał a ZTM ma lepszą ofertę
Niestety. Bo powinien być to priorytet...Radzyminfan pisze:Rzeczywiście idealnym rozwiązaniem byłby dojazd koleją przy założeniu jednak modernizacji trasy Tłuszcz - Legionowo (ograniczenie prędkości do 30 km/h na niektórychj fragmentach). Ale infrastrukturą zajmuje się PKP Infrastruktura i nie zapowiada się aby w najbliższym czasie trasa ta miała stać się priorytetem
Komunikacja łączyFrencher pisze:Jak wieść gminna niesie, burmistrz Radzymina usilnie zabiera o spotkanie z Burmistrzem Marek, aby wynegocjować (choć nazwijmy to po imieniu: wyprosić) zgodę na zmiany na terenie Marek.
A najlepsze jest co innego: po wielu latach burmistrz Radzymina przypomniał sobie że ma sąsiada w postaci Marek. Do tej pory wzajemne kontakty obu gmin praktycznie nie występowały. A teraz przyszła koza do woza
hmm ciekawe tylko, czy byliby skłonni zakupic nowy tabor bo ten którym obecnie dysponują to ZTM by się raczej nie zadowolił...ziomal pisze:najprościej byłoby zachęcić prywaciarzy do współpracy- w ramach ZTA
Wiem, znam lokalizację Nadmy.Frencher pisze:No to nam koncepcja komunikacji do gm. Radzymin cały czas pęcznieje![]()
Już nie tylko mówi się o linii do Radzymina przez Marki, oraz przedłużeniem kursów linii 705 do Załubic, ale już pojawił się projekt linii do Nadmy (wioska zaraz za Markami) - linia miałaby mieć 6-8 kursów dziennie, jechać jednokierunkowo przez Nadmę - nawet się już odbył przejazd próbny autobusem.
Tylko dlaczego im więcej czytam takich rewelacji, tym mam większe przeświadczenie że są one mocno przesadzone, i co raz mniej realne.
A to już zupełnie inna historia...hubik pisze:hmm ciekawe tylko, czy byliby skłonni zakupic nowy tabor bo ten którym obecnie dysponują to ZTM by się raczej nie zadowolił...ziomal pisze:najprościej byłoby zachęcić prywaciarzy do współpracy- w ramach ZTA
inż. Glonojad pisze:Fakt, bije autobusy MZA na głowę
Jeździ prywaciarz, który ma chyba tyle kursów obecnie, ile miałaby linia ZTM. Ale już ZTM podczas przejazdu próbnego zanegował wszystkie zakręty spotkane na trasie - są za wąskie.ziomal pisze:Choć byłoby to dobre, bo jednak mieszkańcy Słupna/ Nadmy/ Nadmy Pólko chcąc wracać do domu tylko ZTMowską linią muszą wysiąść w Strudze i dalej dochodzić albo wybrać prywaciarza. Jedna firma nawet podjeżdża do Nadmy w kursach do Radzymina, więc od tej strony jest to sprawdzone.
http://www.ztm.waw.pl/baza/20080401/718/124401.HTM Ja tu widzę co 40 minut przed 8 a po 19 w DŚ...Frencher pisze:I mądre głowy z ZTM chcą m.in wsadzić cały Radzymin i Marki w DS do linii 718, gdzie ta linia poza godzinami 8-17 kursuje raz na godzinę,