Strona 12 z 13

: 22 lut 2013, 18:29
autor: MichalJ
Ile linii lotniczych z tego lotniska latało?

: 22 lut 2013, 18:30
autor: Glonojad
Frajer Ryan oraz WizzzzzzAir :p

: 22 lut 2013, 18:31
autor: KwZ
Nie wiem. Mógłbyś rozwinąć skróty?

: 22 lut 2013, 21:24
autor: Lukasz436
Glonojad pisze:Nie ma tematu o LOT (a jest ciekawie), więc wkleję tutaj:

- Będziemy się też przyglądać niskokosztowym przewoźnikom . Chodzi mi o tzw. linie niskokosztowe, które mają 500 mln zysku i 700 mln dopłat. Jesteśmy gotowi sypać głowę popiołem i pokazywać, że zasługujemy na pomoc, ale chcemy być postawieni w sytuacji równej gry rynkowej a nie takiej, w której ci, którzy są nam pokazywani jako przykłady, żyją z bardzo różnych form dopłat marketingowych. Wiem, że wkładam kij w mrowisko ale robię to z pełną premedytacją – dodał Mikosz.
za:

http://www.rynekinfrastruktury.pl/artyk ... towym.html
Mikosz dobrze napisał. Czemu taki Ryanair może dostawać dopłaty a LOT nie?

: 22 lut 2013, 21:46
autor: Rosa
Lukasz436 pisze:
Mikosz dobrze napisał. Czemu taki Ryanair może dostawać dopłaty a LOT nie?
Bo LCC dostają doplaty na to aby latali z konkretnego lotniska. To dzieki tanim liniom ludzie masowo lataja z Rzeszowa, Wroclawia i Gdanska podczas gdy LOT skupil sie wylącznie na Okeciu i olewa regiony. Czemu podatnik z Malopolski ma chciec doplacac do linii która blokuje rozwoj ICH lotniska (chodzi np o zablokowanie wejścia Turkisha).

: 22 lut 2013, 22:17
autor: tomo
KwZ pisze:Nie wiem. Mógłbyś rozwinąć skróty?
W6-Wizzair
FR-Ryanair

: 23 lut 2013, 10:11
autor: KwZ
Dzięki. Bardzo logiczne te skróty 8-(

: 23 lut 2013, 10:38
autor: MichalJ
Liter brakuje. Centropłat, sorry, Centralwings, miał C0, na wielu lotniskach był błędnie wyświetlany jako Continental (CO).

: 23 lut 2013, 10:53
autor: Glonojad
Swoją drogą - rentowność 3-4% to tragedia, lepiej na lokatę włożyć kasę... po co zatem prywaciarze się w to ładują tak chętnie? Musi być jakiś haczyk - "usługi konsultingowe" dla spółek - córek zarejestrowanych na kajman czy co..

: 23 lut 2013, 11:16
autor: tomo
KwZ pisze:Dzięki. Bardzo logiczne te skróty 8-(
Poczytaj sobie o kodach IATA.

: 23 lut 2013, 12:36
autor: klemenko
tomo pisze:W6-Wizzair
FR-Ryanair
Jak kto woli, może być WZZ i RYR.

: 23 lut 2013, 13:48
autor: tomo
Nikt nie mówi, że nie może... wcześniej pojawiła się tylko prośba o rozszyfrowanie skrótów W6 i FR, co też uczyniłem.

: 23 lut 2013, 16:37
autor: KwZ
Za co podziękowałem. RYR i WZZ pewnie bym sam zdekodował.

: 23 lut 2013, 21:49
autor: kajo
Glonojad pisze:Swoją drogą - rentowność 3-4% to tragedia, lepiej na lokatę włożyć kasę... po co zatem prywaciarze się w to ładują tak chętnie? Musi być jakiś haczyk - "usługi konsultingowe" dla spółek - córek zarejestrowanych na kajman czy co..
To nie tak źle, pytanie jakie są zwroty z kapitału. Jeśli na przykład 75% to usługi obce (pewnie jeszcze w kredycie kupieckim), a 25% koszty kapitałowe to mamy zwrot z kapitału 12-16%, całkiem nieźle! Tak się teraz robi interesy. Markety mają marże poniżej 2% i dają rade. Biedronka w najlepszych lokalizacjach zarabia 3%

: 24 lut 2013, 7:48
autor: Glonojad
No tak, zapomniałem, że 300 airbusów za swoje się nie kupi. :D