Strona 117 z 182

: 18 sty 2012, 11:24
autor: Łukasz
pawcio pisze:
Łukasz pisze:Teoria teorią, ale praktyka jednak jest taka, że te 7 minut dołożono.
Z czego, jak już było tu tłumaczone, 2 w samym Rembertowie i dwie na zawrotkę w al. Niepodległości.
Oj zostało później niż przeczytałem ;) Nie jest prosto przeczytać 10 stron a potem wracać do wiadomości, żeby je cytować - mogę usunąć.

: 18 sty 2012, 13:21
autor: pawcio
Nie musisz. Prostuję od razu, by potem nikt tego nie powielał.

: 19 sty 2012, 13:05
autor: PiotrekP
Mam przyjemność rozmawiać z bardzo upierdliwym delikwentem, który oczywiście jest przeciwny zmianom jakie zaszły w dzielnicy.(Nie jest również jedynym, bardzo dużo osób wolało układ 515+415 co 30 minut niż obecne 143) Chcę tylko zapytać jak bardzo nie opłacało mu się jeżdżenie 168 aż do SGH? Bardzo ważnym argumentem jaki stawiał przez cały czas był brak przesiadek i bezpośrednie połączenie - szybsze niż zestaw pociąg+metro. Jak dla mnie (stan przed 16 stycznia) bilet jednorazowy dla niego to 3.60 na Mokotów plus powrót to 7.20 - przez tydzień wychodzi 36 zł * 4 tygodnie to 144 zł na sam dojazd na uczelnię. Karta miejska na 30 dni na wszystkie linie to 90 zł. Z początku myślałem że to żart, jednak stanowczość i pewność w jego poglądzie z czasem zaczęła mnie zastanawiać... Kto ma rację?

: 19 sty 2012, 13:11
autor: Pawel_
On. Wolał wydać więcej, ale miał jakże przepiękne połączenie. Bez przesiadek, bez czegokolwiek. Wsiada i wysiada. :)

: 19 sty 2012, 13:18
autor: grzegorz
I jeszcze zwiedza! :-D

: 19 sty 2012, 14:02
autor: KwZ
Jeździł codziennie na jednorazówkach?!
Możesz jeszcze rzucić argumentem o stabilności dojazdu (168 - korki, kolej, metro nie bardzo), w ostateczności zacząć przeliczać czas na pieniądze.

: 19 sty 2012, 14:47
autor: Kleszczu
PiotrekP pisze:Mam przyjemność rozmawiać z bardzo upierdliwym delikwentem, który oczywiście jest przeciwny zmianom jakie zaszły w dzielnicy.(Nie jest również jedynym, bardzo dużo osób wolało układ 515+415 co 30 minut niż obecne 143) Chcę tylko zapytać jak bardzo nie opłacało mu się jeżdżenie 168 aż do SGH? Bardzo ważnym argumentem jaki stawiał przez cały czas był brak przesiadek i bezpośrednie połączenie - szybsze niż zestaw pociąg+metro. Jak dla mnie (stan przed 16 stycznia) bilet jednorazowy dla niego to 3.60 na Mokotów plus powrót to 7.20 - przez tydzień wychodzi 36 zł * 4 tygodnie to 144 zł na sam dojazd na uczelnię. Karta miejska na 30 dni na wszystkie linie to 90 zł. Z początku myślałem że to żart, jednak stanowczość i pewność w jego poglądzie z czasem zaczęła mnie zastanawiać... Kto ma rację?
:shock: Gość jeździł na jednorazówkach :shock:

: 19 sty 2012, 14:58
autor: Bastian
Wariat, oszołom albo kłamca =;

: 19 sty 2012, 15:33
autor: PiotrekP
Najpierw skasowano bilety na jedną linię, a teraz rozdrabnia się bezpośrednie połączenia na kilka przesiadek. I to ma byc to "lepsze"? Ma to tez konkretny finansowy koszt, aby teraz dojechać na SGH będę musiał płacić przynajmniej dwa razy drożej
Nie odpowiedział pan dlaczego teraz trzeba będzie kasować dwa lub trzy bilety, aby dojechać spod AONu do SGH.
Ja pisze:A niby czym jeździłeś wcześniej do SGH na jednym bilecie? 168?
on pisze:Wyobraź sobie że 168 jeździło do SGH. Sypiesz jakimiś numerkami kursów a nie wiesz gdzie te autobusy jeżdzą
o jednak przypomniałes sobie że 168 jezdziło na SGH. To teraz policz sobie trase ale nie "pociąg+metro" (bo wtedy moze wyjdzie ci dobry czas), tylko "autobus+SKM+metro" (na stację musze jakoś dojechać). Czasowo wyjdzie prawie na to samo. To teraz policz że taki kombinowany przejazd jest trzy razy droższy (dla pasażera) niż dotychczasowe, bezpośrednie połaczenie byłym 168.
No więc tak... :ke:

: 19 sty 2012, 15:39
autor: Klawisz
Dobry jest, ale jeżeli do niego nie przemawia:
PiotrekP pisze:Jak dla mnie (stan przed 16 stycznia) bilet jednorazowy dla niego to 3.60 na Mokotów plus powrót to 7.20 - przez tydzień wychodzi 36 zł * 4 tygodnie to 144 zł na sam dojazd na uczelnię. Karta miejska na 30 dni na wszystkie linie to 90 zł.
i wolałby być wygodny, 1 linia i 50zł w plecy, to nie rozumiem...
Zawsze może 1 linią dojechać do Politechniki/GUSu i dla zdrowia przejść się na SGH :)

: 19 sty 2012, 16:29
autor: ja0306
O ja nie moge on robiąc takie rzeczy to chyba ma nawał kasy z lotto czy skąd, hahaha.
Już mi takie 143 nie przeszkadza. A czy ktoś widział jak ten gość zaczął podrózować, ten szokujący? haha

A i jak tam frekwencja w 143 168 i 345 teraz? Na Praskiej stronie.

: 19 sty 2012, 16:39
autor: grzegorz
Jeśli taki koleś skończy SGH, to ma szanse zostać wziętym (bo po znacznej uczelni) doradcą finansowym. Ciekawe ilu osobom ,,dobrze doradzi''? :brawo: Pewnie będzie się ,,dzielił wiedzą w telewizji'' i recenzował ministra finansów na blogu. Chyba, że szczęśliwie dadzą mu czerwoną kartkę na egzaminach. =P~

: 19 sty 2012, 21:11
autor: Stary Pingwin
A może gość jeździ na jednorazówkach, bo ceni prywatność i bez potrzeby nie rozdaje swoich danych? Studenci nie mają zniżek?

: 19 sty 2012, 21:25
autor: PiotrekP
Na pewno... ale jeśli nawet 1,80 * 2 = 3,60zł. w tą i z powrotem * 5= 18 *4 = 72 zł. Karta miejska miesięczna to koszt 45 zł.

: 19 sty 2012, 23:26
autor: paolo11051
W kalkulacjach popełniacie podstawowy błąd zakładając, że student ów jeździ na uczelnię 5 razy w tygodniu.
Ja na I roku na przykład miałem u siebie taki plan, że bywałem na uczelni 2 razy w tygodniu, gdy odpuszczałem sobie wykłady ;)

1,80x2x2x4 = 28,80
miesięczny = 45,00

Nawet przy 3 razach w tygodniu mu się opłacało jeździć na jednorazówkach
1,80x2x3x4 = 43,20

Oczywiście nie popieram tej jego argumentacji, bo gdzie dojazd na jakieś zakupy/spotkanie z kumplami/wyjście do klubu/dojazd na dworzec/gdziekolwiek.

Ale jeśli ta osoba miała sklep pod nosem, żadnych przyjaciół, żadnych potrzeb towarzyskich i zajęcia 2 razy w tygodniu, to jej argumentacja nabiera głębokiego sensu