Strona 118 z 118
Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
: 18 cze 2026, 10:15
autor: person
Chodzi o Zetke między Nowodworami, a Winnicą.
To jest odległość dwóch przystanków i jednej wydmy śródlądowej.
Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
: 18 cze 2026, 10:33
autor: tatra
Fakt że jest 509
Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
: 18 cze 2026, 17:23
autor: MisiekK
person pisze: ↑18 cze 2026, 9:29
A tory na wysokości Biedronki będą remontowane w cieniu budowy nakładki, prawda? Zgodnie z waszymi słowami tutaj, prawda?
Użyłem stwierdzenia 'zapewne', a nie 'będą'. Nie odpowiadam za plany ZETiT w tym zakresie.
person pisze: ↑18 cze 2026, 9:29
Nie wiem czemu miałbym się cieszyć.
Ze zwiększonej ilości tramwajów okrągłym tygodniem pod balkonem, a szykuje się spory ruch w interesie.
person pisze: ↑18 cze 2026, 9:29
Cieszyć będę się, gdy obecne władze, zgodnie ze swoimi zasługami, polecą ze swoich stołków.
Uważasz, że to coś zmieni? Bo ja wiem, że nic.
tatra pisze: ↑18 cze 2026, 9:45
Nie będzie żadnej Z ki z Nowodworów do Winnicy?
Po co? ani 2 ani 509 na nadkomplety na tym odcinku nawet w szczytach nie narzekają. Samo 509 wystarczy.
Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
: 18 cze 2026, 18:45
autor: Paweł D.
Dziś ok. 15:30 skręt w lewo przy Wileńskim zajął dobre 15 minut. To tylko w temacie polegania na 509.
Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
: 23 cze 2026, 8:12
autor: person
MisiekK pisze: ↑18 cze 2026, 17:23
person pisze: ↑18 cze 2026, 9:29
Nie wiem czemu miałbym się cieszyć.
Ze zwiększonej ilości tramwajów okrągłym tygodniem pod balkonem, a szykuje się spory ruch w interesie.
Jakim cudem w rozkładzie wakacyjnym ma być zwiekszona LICZBA tramwajów, skoro na wakacje następuje redukcja kursów?
P.S. Nie wiem co masz pod balkonem, ale ja mam miejsca postojowe.
Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
: 24 cze 2026, 5:23
autor: ZielonyJamnik
Nie wiem czy gdzieś o tym było, ale czy al. Solidarności x JP2 będzie robione płytami contrack?
Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
: 24 cze 2026, 9:53
autor: Bywalec
Jakby było robione na prefabrykatach to raczej nie trwałoby to 2 miesiące tylko po kilka dni na wlot jak Zawiszy.
Re: Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
: 24 cze 2026, 11:15
autor: Łukasz
Bywalec pisze:Jakby było robione na prefabrykatach to raczej nie trwałoby to 2 miesiące tylko po kilka dni na wlot jak Zawiszy.
Sugerujesz, że dało się to zrobić w 2 tygodnie, tylko byłoby drożej

? To może jednak przy ewentualnym zamknięciu Jerozolimskich do końca wakacji powinno się tak zrobić na tym 1 wlocie, choćby miało być brzydko.
Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
: 24 cze 2026, 11:57
autor: ZielonyJamnik
To lipa, tak ważne skrzyżowanie też można było zrobić szybciej. Chociaż to trochę dziwne jest, że praca 2,5mies. robotników z wylewaniem na miejscu jest mniej warta, niż klocki przywiezione z KZN i założone w 2 tygodnie
Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
: 24 cze 2026, 12:04
autor: gfedorynski
Mnie to przesadnie nie dziwi, tu wszystko jest drogie, od bardzo precyzyjnego wymierzenia, po wszystko po drodze i na koniec skomplikowany transport i montaż. Zalanie betonem na miejscu wygląda przy tym na łatwiznę.
Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
: 24 cze 2026, 14:50
autor: MisiekK
person pisze: ↑23 cze 2026, 8:12
Jakim cudem w rozkładzie wakacyjnym ma być zwiekszona LICZBA tramwajów, skoro na wakacje następuje redukcja kursów?
Pętlę dobrze wykorzystają. I będzie tam więcej tramwajów niż w pozostałą część roku.
person pisze: ↑23 cze 2026, 8:12
P.S. Nie wiem co masz pod balkonem, ale ja mam miejsca postojowe.
Piękny, zielony trawnik. Sądząc po dobrej współpracy z jednym z redaktorów to nie tylko.
Plany remontowe Tramwajów Warszawskich
: 24 cze 2026, 19:10
autor: person
MisiekK pisze: ↑24 cze 2026, 14:50
person pisze: ↑23 cze 2026, 8:12
Jakim cudem w rozkładzie wakacyjnym ma być zwiekszona LICZBA tramwajów, skoro na wakacje następuje redukcja kursów?
Pętlę dobrze wykorzystają. I będzie tam więcej tramwajów niż w pozostałą część roku.
person pisze: ↑23 cze 2026, 8:12
P.S. Nie wiem co masz pod balkonem, ale ja mam miejsca postojowe.
Piękny, zielony trawnik. Sądząc po dobrej współpracy z jednym z redaktorów to nie tylko.
Wtf?