: 25 paź 2012, 14:42
Ale o co tak naprawdę Ci chodzi? Zapytałem bo wóz stoi od poniedziałku na zakładzie.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
Czyli mogę powoli szukać korkociągu do mrożonych na tę okoliczność szampanów?Kelly pisze:Za kierownikiem R4
Nie idzie na kasę, najprawdopodobniej wynajem 3.11 i potem zostaje sprzedany jakimś miłośnikom. Życzę im powodzenia w utrzymaniu tego.
Specjalnie przejadę Andersa, byś mógł go pożegnać z oknaSzeregowy_Równoległy pisze:Czyli mogę powoli szukać korkociągu do mrożonych na tę okoliczność szampanów?Kelly pisze:Za kierownikiem R4
Nie idzie na kasę, najprawdopodobniej wynajem 3.11 i potem zostaje sprzedany jakimś miłośnikom. Życzę im powodzenia w utrzymaniu tego.
W poniedziałek był w ruchu.kukuryk12 pisze:Ale o co tak naprawdę Ci chodzi? Zapytałem bo wóz stoi od poniedziałku na zakładzie.
Oj, chyba szampany zdążyły się już mocno zakurzyćSzeregowy_Równoległy pisze:Czyli mogę powoli szukać korkociągu do mrożonych na tę okoliczność szampanów?
ashir pisze:W poniedziałek był w ruchu.kukuryk12 pisze:Ale o co tak naprawdę Ci chodzi? Zapytałem bo wóz stoi od poniedziałku na zakładzie.
W chłodziarce? Nie wiem jak u ciebie, moja jest czysta.konri pisze:Oj, chyba szampany zdążyły się już mocno zakurzyćSzeregowy_Równoległy pisze:Czyli mogę powoli szukać korkociągu do mrożonych na tę okoliczność szampanów?
Jestem za.Kelly pisze:Specjalnie przejadę Andersa, byś mógł go pożegnać z okna![]()
No właśnie pierwszy raz zgodzę się z benim. Wóz jest szrotem nie tylko w jego, moich i wielu osób oczach, ale sam właściciel jeżdżący od ponad 20 lat na Stalowej twierdzi to samo.kukuryk12 pisze:Twoje prywatne spostrzeżenia na sprawność tego wozu są czysto zbędne.
Ciekawe, to czemu "męczy się z tym szrotem" ponad rok ?2952 pisze:sam właściciel jeżdżący od ponad 20 lat na Stalowej twierdzi to samo