Strona 118 z 306

: 25 paź 2012, 14:42
autor: kukuryk12
Ale o co tak naprawdę Ci chodzi? Zapytałem bo wóz stoi od poniedziałku na zakładzie.

: 25 paź 2012, 14:46
autor: beni
O to że ten szrot już dawno powinien być albo w muzeum albo przetopiony. Pytanie co dalej z tym wozem uważam za retoryczne. Pewnie zrobią z niego kasę na WŚ a potem wiadomo co?

: 25 paź 2012, 14:49
autor: kukuryk12
No właśnie mi nie wydaję się być retoryczne. Już było parę dat odstawienia tego wozu i wtedy też wydawało się "oczywiste". Po za tym rok temu stał na kasach i jakoś do ruchu wrócił. Twoje prywatne spostrzeżenia na sprawność tego wozu są czysto zbędne.

: 25 paź 2012, 15:59
autor: Kelly
Za kierownikiem R4
Nie idzie na kasę, najprawdopodobniej wynajem 3.11 i potem zostaje sprzedany jakimś miłośnikom. Życzę im powodzenia w utrzymaniu tego.

: 25 paź 2012, 17:44
autor: Szeregowy_Równoległy
Kelly pisze:Za kierownikiem R4
Nie idzie na kasę, najprawdopodobniej wynajem 3.11 i potem zostaje sprzedany jakimś miłośnikom. Życzę im powodzenia w utrzymaniu tego.
Czyli mogę powoli szukać korkociągu do mrożonych na tę okoliczność szampanów? :)

: 25 paź 2012, 17:47
autor: sprinter
Ma on jeszcze w planie wyjechać na jakąś linię?

: 25 paź 2012, 17:48
autor: Kelly
Szeregowy_Równoległy pisze:
Kelly pisze:Za kierownikiem R4
Nie idzie na kasę, najprawdopodobniej wynajem 3.11 i potem zostaje sprzedany jakimś miłośnikom. Życzę im powodzenia w utrzymaniu tego.
Czyli mogę powoli szukać korkociągu do mrożonych na tę okoliczność szampanów? :)
Specjalnie przejadę Andersa, byś mógł go pożegnać z okna :D
ofc jak go wypożyczą

: 25 paź 2012, 17:55
autor: ashir
kukuryk12 pisze:Ale o co tak naprawdę Ci chodzi? Zapytałem bo wóz stoi od poniedziałku na zakładzie.
W poniedziałek był w ruchu.

: 25 paź 2012, 17:56
autor: konri
Szeregowy_Równoległy pisze:Czyli mogę powoli szukać korkociągu do mrożonych na tę okoliczność szampanów? :)
Oj, chyba szampany zdążyły się już mocno zakurzyć :D

: 25 paź 2012, 18:06
autor: kukuryk12
ashir pisze:
kukuryk12 pisze:Ale o co tak naprawdę Ci chodzi? Zapytałem bo wóz stoi od poniedziałku na zakładzie.
W poniedziałek był w ruchu.

No i co w związku z tym?

: 25 paź 2012, 18:23
autor: ashir
Znaczy, że od wtorku stoi bezczynnie na zajezdni (jeśli to prawda).

: 25 paź 2012, 18:23
autor: Szeregowy_Równoległy
konri pisze:
Szeregowy_Równoległy pisze:Czyli mogę powoli szukać korkociągu do mrożonych na tę okoliczność szampanów? :)
Oj, chyba szampany zdążyły się już mocno zakurzyć :D
W chłodziarce? Nie wiem jak u ciebie, moja jest czysta.

: 25 paź 2012, 18:34
autor: sprinter
Kelly pisze:Specjalnie przejadę Andersa, byś mógł go pożegnać z okna :D
Jestem za. :grin: Też chcę go zobaczyć =P~

: 25 paź 2012, 20:01
autor: 2952
kukuryk12 pisze:Twoje prywatne spostrzeżenia na sprawność tego wozu są czysto zbędne.
No właśnie pierwszy raz zgodzę się z benim. Wóz jest szrotem nie tylko w jego, moich i wielu osób oczach, ale sam właściciel jeżdżący od ponad 20 lat na Stalowej twierdzi to samo.
Przestań bronić tego wozu w końcu jak własnego dziecka przed całym złem tego świata i przyjmij do wiadomości to, że ten autobus to złom.

: 25 paź 2012, 21:01
autor: kukuryk12
2952 pisze:sam właściciel jeżdżący od ponad 20 lat na Stalowej twierdzi to samo
Ciekawe, to czemu "męczy się z tym szrotem" ponad rok ?