Produkcja tablic bocznych
: 21 maja 2014, 12:19
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
chodzi o to, żeś wpisał na Okopowej numery linii tramwajowych na prawej (wschodniej) sygnaturze linii autobusowejemyl pisze:[5) Co?
No i co z tego, żem tak zrobił...? Czy któraś z tych linii nie jedzie Okopową?kulikowski pisze:chodzi o to, żeś wpisał na Okopowej numery linii tramwajowych na prawej (wschodniej) sygnaturze linii autobusowejemyl pisze:[5) Co?
Dlatego taki rozciągnięty wychodziUżywam ortofotomapy i GoogleMaps wymiennie z Nokia/Bing/Microsoft/WhateverMaps
Nie za bardzo rozumiem...Teokryt pisze:Dlatego taki rozciągnięty wychodzi