Wesoły kierowca

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
sprinter
(ziuuu.ex.1205)
Posty: 1457
Rejestracja: 10 sie 2012, 20:49
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: sprinter » 01 wrz 2013, 23:00

Przed wakacjami było tylko 5 całek, a rozkład wygląda niemal identycznie. Czas pracy nawet się zgadza. :-k
15, 116, 122, 157, 181, 185, 186, 205, 518, N46 :mewa:
Phototrans | Omni-Bus | WGKM

JacekM
Śnieżynka
Posty: 8858
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:23

Post autor: JacekM » 24 lut 2014, 17:14

Miałem nieprzyjemność jechać dzisiaj z tym indywiduum. Jestem zażenowany zarówno poziomem tej jego gadki - "kolejna łania do zabrania" na widok kobiety na przystanku. To już nawet nie jest seksistowskie, tylko po prostu chamskie i prymitywne. I ci jego pomagierzy, na którymś przystanku na Woli wsiadła niewidoma kobieta - kierowca wysłał do niej swojego podopiecznego z cukierkami. Gość machał paczką cukierków przed niewidomą i mówił "proszę, proszę". Po pierwsze, średnio widzę sens pokazywania czegoś niewidomemu, po drugie - osoba niewidoma to nie zwierzę w zoo albo małe dziecko, które trzeba specjalnie traktować i karmić słodyczami.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 24 lut 2014, 18:07

Ja nie miałem przyjemności. I chciałbym jej nie mieć. Aczkolwiek słyszałem go przy MRA jak czekałem na zmianę. "Ktoś chętny? Nie? Na pewno? To po co ja tu przyjechałem". A jakiś gość: "Spierdalaj, chuju..." :)

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 24 lut 2014, 18:11

O, to jeszcze kabiniarze się u niego pojawili? Jak ostatnio na niego trafiłem, to żałowałem, że zapomniałem zabrać ze sobą słuchawki. Aczkolwiek wydaje mi się, że większość pasażerów jest zadowolona z jego gadania, mimo że humor gorszy, niż polskie kabarety.

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 24 lut 2014, 18:18

Aż zajrzałem na profil tego... pajaca na Fb.
Ponad 23 tys. "fanów", same pozytywne wpisy. Jeśli chcecie się jeszcze bardziej załamać nad poziomem społeczeństwa, to polecam.

Adam G.
Posty: 4878
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:56
Lokalizacja: Żoliborz

Post autor: Adam G. » 24 lut 2014, 19:19

Tego ludzie oczekują - dla nich kierowca to cham i prostak, a ten się z tego stereotypu wyłamuje. Szkoda tylko, że żeby zasłużyć sobie na tyle pochwał, trzeba z siebie robić trochę pajaca.

Jechałem z nim dzisiaj po raz pierwszy - w zasadzie zdanie mam takie samo jak przed przejażdżką. Fajnie że buduje pozytywny wizerunek komunikacji. Niefajnie, że gdybym czytał książkę czy gazetę, nie miałbym ochoty na słuchanie tego przedstawienia. Niefajne są też niektóre teksty - głównie wspomniana wcześniej "łania do zabrania". Ogólnie - wsiadając do autobusu oczekuję w miarę cichego i spokojnego przejazdu, nie kabaretowego show.
noidea

Awatar użytkownika
Matrix2441
Posty: 1234
Rejestracja: 08 lip 2010, 17:27

Post autor: Matrix2441 » 24 lut 2014, 19:44

Ale jak radyjko puści to nie jest źle. Poza tym "łanie" są całkiem fajne. Jak z kolegą kiedyś jechaliśmy i jakieś dziewczyny wsiadły, to rzucił tekstem "Nie ma siedzących, to może na kolanka tam do panów z tyłu" :-D Luzak po prostu.

5280
Posty: 879
Rejestracja: 02 sty 2006, 21:25

Post autor: 5280 » 24 lut 2014, 19:47

Prowadząc autobus w którym znajdują się dzieci, kierowca nagminnie używa słowa sex. Zamiast skupić się na prowadzeniu autobusu wymachuje jakimiś przedmiotami przez okno trzymając kierownicę jedna ręką lub momentami nie trzymając jej w ogóle. Szczytem wszystkiego któregoś razu było przejechanie skrzyżowanie ul. Głębockiej z wjazdem do Ch Targówek na czerwonym świetle. Kierowca nawet nie był świadomy wykroczenia bo zajęty był machaniem czymś do pasażerów w autobusie. Jazda z tym kierowcą nie należy do przyjemności. :shock:
5280

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 24 lut 2014, 20:20

Matrix2441 pisze:Jak z kolegą kiedyś jechaliśmy i jakieś dziewczyny wsiadły, to rzucił tekstem "Nie ma siedzących, to może na kolanka tam do panów z tyłu" :-D
No zajebiste po prostu. Beczka śmiechu. Ale skoro są ludzie, którzy czerpią przyjemność ze słuchania poranka w Radiu Zet, to są też tacy, którzy czerpią przyjemność ze słuchania tego oszołoma.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
Matrix2441
Posty: 1234
Rejestracja: 08 lip 2010, 17:27

Post autor: Matrix2441 » 24 lut 2014, 20:29

Oczywiście, że wszyscy wolimy np. niektórych woroniczańskich kierowców, którzy drą się na wszystkich, którzy raczą stanąć (nawet gdy jest ogromny tłok) w 81xx przy pierwszych drzwiach, że tam nie wolno stać czy na wsiadających zbyt wolno pasażerów posyłają pod nosem wyzwiska. Zdecydowanie bardziej komfortowa jazda. Nagrodę Jobla im przyznajmy. Nic do Wesołego Kierowcy nie mam, ale za nie wiadomo kogo też go nie mam. Po prostu jest taki ktoś, ma taki styl bycia i wsio.

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 24 lut 2014, 20:32

Zarówno buractwo, jak i ten wesołek, to moim zdaniem coś, czego w komunikacji miejskiej być nie powinno.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

5280
Posty: 879
Rejestracja: 02 sty 2006, 21:25

Post autor: 5280 » 24 lut 2014, 20:54

=D>
Tak ITS tłumaczy swojego kierowcę:

Kierowca ten ma taki sposób bycia, lubi umilać pasażerom czas trwania podróży, prowadzi autobus w sposób niekonwencjonalny na wesoło, ale bezpiecznie. Jeśli popełnił gafę w swoich powitaniach do pasażerów opowiadając przez mikrofon różnie opowieści, to bardzo przepraszamy.”
5280

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 24 lut 2014, 21:33

5280 pisze:W autobusie z dziećmi kierowca używa nagminnie słowa sex.
Generalnie sprawa jest poważna, a za tekst o łani należy się wyłącznie przesunięcie do szorowania kibli (na wszelki wypadek wyłącznie męskich), ale powyższy zarzut mnie rozpłakał. :lol:
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 24 lut 2014, 21:56

Mnie rozpłakała pisownia. Z dziećmi tego słowa używa? :)
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
winnux8
Posty: 912
Rejestracja: 07 mar 2013, 16:50
Lokalizacja: Tarchodwory

Post autor: winnux8 » 24 lut 2014, 22:15

Może i pan wesoły przegina ze swoimi akcjami i ogólnym pajacowaniem, to prawda, ale nie przesadzajmy - cytując Bolca i przepraszając za mój francuski, przydałoby się trochę polotu i finezji (tej drugiej to jednak panu wesołemu brakuje) w tym smutnym jak pizda mieście.
126: Nowodwory - Mehoffera - Modlińska - Klasyków - Czołowa - Marywilska!

ODPOWIEDZ