O, tak... Dlatego staram się siadać mniej więcej 2-3 rzędy za schodkami, po lewej stronie autobusu - tam jest stosunkowo najlepiej.MZ pisze:Jak ktoś chce się wyspać, to odradzam natomiast siedzenia w pobliżu ubikacji. Nie dość, że ciągle ktoś się kręci, to jeszcze trzaskają tymi drzwiczkami, chyba jak u siebie w domach.
I nóg się nie wyciągnie...Adam G. pisze:Dla mnie to najgorsze miejsca w całym autobusie - przynajmniej dopóki nie jadę malowniczą drogą przez Alpy