Strona 121 z 229
: 20 lut 2013, 22:13
autor: Wolfchen
MZ pisze:Jak ktoś chce się wyspać, to odradzam natomiast siedzenia w pobliżu ubikacji. Nie dość, że ciągle ktoś się kręci, to jeszcze trzaskają tymi drzwiczkami, chyba jak u siebie w domach.
O, tak... Dlatego staram się siadać mniej więcej 2-3 rzędy za schodkami, po lewej stronie autobusu - tam jest stosunkowo najlepiej.
Adam G. pisze:Dla mnie to najgorsze miejsca w całym autobusie - przynajmniej dopóki nie jadę malowniczą drogą przez Alpy
I nóg się nie wyciągnie...

: 20 lut 2013, 22:36
autor: MZ
Wolfchen pisze:I nóg się nie wyciągnie.

W tym wieku?
Zauważyłem ciekawostkę. Bilet do Wrocławia, który mam zarezerwowany na czerwiec na godzinę 21:00 z Metra Wilanowska, będę mógł wykorzystać o 21:20 z Metra Młociny. Czas przejazdu skróci się o 20 minut, bo przyjazd pozostaje bez zmian - o 4:15. W drugą stronę przejazd dziwnym trafem nie skraca się - od 16:00 do 22:00.
: 21 lut 2013, 9:22
autor: rhemek
Ja ostatnio jechalem kilka razy kursem 6.15 do Bydzi. I nie wiem dlaczego, ale za kazdym razem autobus stoi w Toruniu 30-40 minut. Chyba tez źle wyliczaja przejazd.
: 21 lut 2013, 9:32
autor: Wolfchen
Albo kierowca ma przerwę planową. Choć fakt, na dłuższych trasach rozkład jest dość luźny.
: 27 lut 2013, 19:58
autor: MZ

PolskiBus zadomowił się już na warszawskiej zajezdni ITS, a teraz wkracza także na radomską. Na razie tylko myjnia, ale wkrótce też "nocowanie".
: 02 mar 2013, 22:31
autor: Pawel_
Czy kierowcy, a raczej wozy, mają jakieś odpoczynki, czy mi się tylko wydawało, że trasa Warszawa - Wrocław
Wrocław - Warszawa została zrobiona bez jakiegokolwiek postoju? 
: 02 mar 2013, 23:40
autor: Rutin
: 12 kwie 2013, 18:05
autor: R-9 Chełmska
Od 25 kwietnia rusza nowa linia P12: Gdańsk - Toruń - Łódź - Katowice - Kraków - Rzeszów. 3 kursy na dobę w każdą stronę.
: 12 kwie 2013, 18:06
autor: vernalisadonis
A gdzie autokary będą stacjonować?
: 12 kwie 2013, 19:05
autor: Wolfchen
A nie będą to przypadkiem obiegi typu P1 - P12 - P10?

: 12 kwie 2013, 19:15
autor: ARTUR P
Wolfchen pisze:A nie będą to przypadkiem obiegi typu P1 - P12 - P10?

Raczej PolskiBus zadomowił się na bazie PKS Gdańsk

: 12 kwie 2013, 19:35
autor: Wolfchen
A to racja, druga możliwość, jaka mi do głowy przyszła, to właśnie PKS Gdańsk - wtedy parę sztuk Altano by do Gdańska przebazowali tylko

: 13 kwie 2013, 0:50
autor: Piottr
R-9 Chełmska pisze:Od 25 kwietnia rusza nowa linia P12: Gdańsk - Toruń - Łódź - Katowice - Kraków - Rzeszów. 3 kursy na dobę w każdą stronę.
No, nareszcie pierwsze połączenie niewarszawocentryczne

I pomyśleli o długim weekendzie nad morzem, bardzo szanuję osobę odpowiedzialną w PB za ofertę przewozową. Bilety już wyprzedane na pniu, po 40-50 zł się już pokazują.
Myślę, że ta linia będzie bardzo dobrze pracowała odcinkowo. Chociaż, przy czasie 13:25 i tak są konkurencyjni dla kolejowego połączenia Rzeszów - Gdańsk.
: 13 kwie 2013, 8:35
autor: ashir
Wolfchen pisze:A to racja, druga możliwość, jaka mi do głowy przyszła, to właśnie PKS Gdańsk - wtedy parę sztuk Altano by do Gdańska przebazowali tylko

Altano nie przebazują, bo
P12 mają obsługiwać Astromegi, więc może faktycznie będą jakieś obiegi łączone z
P1 i
P10.

: 13 kwie 2013, 14:08
autor: Wolfchen
No jak Astromegi, to na pewno będą obiegi. Czyli spodziewają się dużej liczby pasażerów.
Piottr pisze:Myślę, że ta linia będzie bardzo dobrze pracowała odcinkowo.
Chyba właśnie tak została pomyślana
Piottr pisze:I pomyśleli o długim weekendzie nad morzem, bardzo szanuję osobę odpowiedzialną w PB za ofertę przewozową. Bilety już wyprzedane na pniu, po 40-50 zł się już pokazują.
Ja bym zmienił tylko godziny nocnych - żeby wyjeżdżały około 20, a na miejscu były na 10...
