Strona 121 z 310

Jak to kursuje?

: 10 lis 2013, 9:15
autor: PP
Mógłbym prosić o napisanie godzin odjazdów z krańców brygad 1 i 7/186? Dziękuję.

Jak to kursuje?

: 10 lis 2013, 14:31
autor: Domas
Walas pisze:Mogę prosić o rozkład 517/012(A) :?:
012(A)/517 (DP)
Szwedzka: 4:24
Ursus-Niedźwiadek: 5:28 i 8:02
Targówek: 6:41
altar pisze:O której kończy w zmianie A 07/184? Trochę się zdziwiłem dzisiaj, widząc go ok. 10:45 na przystanku Bemowo-Ratusz w kierunku Szczęśliwic - czy to był ostatni pólłkurs tej brygady w zmianie A?
07(A)/184 jest o 11:25 na zajezdni.
PP pisze:Mógłbym prosić o napisanie godzin odjazdów z krańców brygad 1 i 7/186? Dziękuję.
DP czy DŚ?

Jak to kursuje?

: 10 lis 2013, 22:01
autor: PP
@up: DP, zapomniałem dopisać :P

Jak to kursuje?

: 10 lis 2013, 22:11
autor: Domas
1/186 (DP)
Nowodwory: 4:36; 6:35; 9:12; 12:00; 14:24; 16:56 i 19:17
Szczęśliwice: 5:32; 8:03; 10:51; 13:15; 15:42; 18:10 i 20:37

7/186 (DP)
Nowodwory: 5:44; 7:50; 10:48; 13:12; 15:44 i 18:08
Szczęśliwice: 6:47; 9:39; 12:03; 14:30; 16:54 i 19:36

Jak to kursuje?

: 10 lis 2013, 23:05
autor: PP
Dzięki, poproszę jeszcze o godziny odjazdów z pętli "Nowodwory" brygad 01A i 03A/E-6.

Jak to kursuje?

: 10 lis 2013, 23:37
autor: Domas
PP pisze:Dzięki, poproszę jeszcze o godziny odjazdów z pętli "Nowodwory" brygad 01A i 03A/E-6.
Zakładam, że chodziło Ci o E-8:
01(A)/E-8 (DP)
Nowodwory: 6:28; 7:04; 7:40; 8:20 i 9:14

03(A)/E-8 (DP)
Nowodwory: 6:40; 7:16; 7:52; 8:44 i 9:24

Jak to kursuje?

: 11 lis 2013, 8:06
autor: PP
Tak, nieprzytomny ostatnio jestem. Dzięki wielkie.

Jak to kursuje?

: 15 lis 2013, 13:30
autor: pawcio
Dyskusja o linii COP przeniosła się do odpowiedniego tematu.

Jak to kursuje?

: 15 lis 2013, 15:12
autor: Rutin
Walas pisze:
Rutin pisze:Miałby ktoś rozpiskę brygad i linii,które kończą na Woronicza w DŚ? Chodzi mi o czas pomiędzy 21.30-22.30,chyba,że ktoś miałby pełen dostęp?
Ja mam. Podam Ci potem.

Ponawiam prośbę :wink:

Jak to kursuje?

: 15 lis 2013, 18:24
autor: Walas
Rutin pisze:
Walas pisze: Ja mam. Podam Ci potem.

Ponawiam prośbę :wink:
128/6 :arrow: 21:41
136/1 :arrow: 22:22
143/4 :arrow: 22:25
167/4 :arrow: 22:11
167/7 :arrow: 22:20
182/2 :arrow: 22:22
503/10 :arrow: 22:17
517/2 :arrow: 22:10
709/3 :arrow: 21:49
709/4 :arrow: 22:09
715/1 :arrow: 21:38
727/1 :arrow: 22:12
739/2 :arrow: 22:19

Jak to kursuje?

: 15 lis 2013, 19:54
autor: Rutin
Dzięki wielkie. A pełną wersje dasz radę opublikować?

Jak to kursuje?

: 16 lis 2013, 13:53
autor: sprinter
Wie ktoś, skąd i o której włącza się 015(B)/523?

Jak to kursuje?

: 16 lis 2013, 15:02
autor: ashir
sprinter pisze:Wie ktoś, skąd i o której włącza się 015(B)/523?
14:04 Jana Olbrachta :arrow: PKP Olszynka Grochowska

Jak to kursuje?

: 16 lis 2013, 16:19
autor: sprinter
Wielkie dzięki. :)

Jak to kursuje?

: 16 lis 2013, 17:02
autor: eustachu
Ma ktoś może rozkład 136/9 w DS? Z góry dzięki :)