Strona 122 z 229

: 13 kwie 2013, 14:30
autor: ashir
Jestem ciekaw czy będzie catering i na jakich zasadach będzie obowiązywał ze względu na tak długą trasę i wiele przystanków po drodze? :D

: 13 kwie 2013, 14:56
autor: Piottr
Wolfchen pisze:Ja bym zmienił tylko godziny nocnych - żeby wyjeżdżały około 20, a na miejscu były na 10... :-k
Ja to się cały czas zastanawiam, czemu Oni w tym PB tak lubią przyjeżdżać do miejscowości docelowej o 4 nad ranem?

: 13 kwie 2013, 15:39
autor: Vilén
Mnie tylko dziwi trochę, że dopiero teraz uruchomiono tą linię, bo ta relacja jest dość… mocno oczywista z punktu widzenia potencjalnej dochodowości, z racji istnienia autostrady w tej relacji, i kiepskiego układu infrastruktury kolejowej (Łódź - Gdańsk) bądź przedłużających się remontów szlaków (Katowice - Rzeszów).

: 13 kwie 2013, 17:42
autor: Glonojad
A jaka jest oferta PKSów na tej trasie?

No i może czekali na domknięcie A1 (o ile pamiętam, wciaż jest dziura).

: 13 kwie 2013, 21:56
autor: R-9 Chełmska
A jaka jest oferta PKSów na tej trasie?
Dosyć kiepska.

: 14 kwie 2013, 8:41
autor: Rosa
No i przy okazji PB stukneło w tym tygodniu 3 miliony sprzedanych biletow. Każdy kolejny milionik robią coraz szybciej.

: 14 kwie 2013, 12:48
autor: yavorius
Glonojad pisze:No i może czekali na domknięcie A1 (o ile pamiętam, wciaż jest dziura).
Jest dziura między Toruniem a Kowalem.

: 17 kwie 2013, 14:09
autor: MeWa
Działalnośc PB budzi niepokój innych ;)

http://pieniadze.gazeta.pl/Gospodarka/1 ... SlotII3img

: 17 kwie 2013, 14:30
autor: Piottr
Nie widzę, żeby było o tym pisane, ale w marcu Polski Bus zaliczył pierwszy poważniejszy wypadek, zsunął się do rowu i wylądował na boku:

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... F130318899

: 17 kwie 2013, 15:13
autor: KwZ
To by dawało 3 osoby ranne jednego pasażera na 3 mln biletów. 1 do 3 milionów, bezpiecznie ;-)

: 17 kwie 2013, 19:22
autor: tomek0409
Piottr pisze:Nie widzę, żeby było o tym pisane, ale w marcu Polski Bus zaliczył pierwszy poważniejszy wypadek, zsunął się do rowu i wylądował na boku:

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... F130318899
Nie jest to pierwsy wypadek. W zeszlym roku P103 mial wypadek w okolicach Opatowa na P10. Jeszcze wczesniej któryś z Wrocławia też brał udział w jakimś zdarzeniu.

: 23 kwie 2013, 13:04
autor: MeWa
Można rezerwować bilety do 20 sierpnia

: 23 kwie 2013, 14:23
autor: Piottr
MeWa pisze:Można rezerwować bilety do 20 sierpnia
Weekendy już pozamiatane, tańsze bilety rozeszły się na pniu.

: 23 kwie 2013, 14:31
autor: Wolfchen
Na P1 na weekendy nie było żadnych biletów za 2 zł na połączenia nocne. Od 11 zł były ;)

: 25 kwie 2013, 16:56
autor: R-9 Chełmska
Dziś weszła nowa pula biletów do końca września.