Strona 129 z 129

Re: A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?

: 13 cze 2026, 13:18
autor: Łukasz
person pisze:
KwZ pisze:
13 cze 2026, 7:35
521 :term:
524? :>
Tak, też. Jeszcze 515.

A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?

: 13 cze 2026, 16:45
autor: person
To była taka fajna linia! Komu przeszkadzał bezpośredni dojazd z Huty do AONu? No komu?!

A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?

: 13 cze 2026, 16:58
autor: pawcio
Do AON-u to już była wersja licha. Do SGGW to było coś!

A gdyby tak zlikwidować linie czerwone?

: 13 cze 2026, 17:25
autor: Paweł D.
515 to pewnie przeszkadzało tylko tym, którzy musieli z tego korzystać... Niestety ja musiałem.