Strona 133 z 182

: 29 lip 2013, 11:31
autor: MichalJ
pawcio pisze:
MichalJ pisze:Nie można było tak od razu?...
Póki była nadzieja na zgodę na zawrotkę przy stacji, warto było to trzymać utajone(...)
4 lata prawie. Nadzieja umiera ostatnia?

: 29 lip 2013, 12:16
autor: pawcio
Nie wiem. Rozkład 196 był jednym z ostatnich moich wyczynów, a potem zgubiłem wątek.

: 29 lip 2013, 16:14
autor: Wolfchen
O przynajmniej 3 lata za późno - ale najważniejsze, że wreszcie się zdecydowali na normalność :)

: 30 lip 2013, 10:22
autor: michał1984
To o co chodzi z tym 196 że brygady 1,03 jeździ w jednym kierunku a 2 jeździ w odwrotnym z dwóch innych przystanków Rembertów Kolonia 02 i 03? :-k :-k

: 30 lip 2013, 10:31
autor: Pawel_
A to nie ma związku z tym, że 196 już nie zapieprza PT z PKP Rembertów na Kolonię, z Kolonii na PKP? :)

: 30 lip 2013, 10:36
autor: MichalJ
Jeździ jak jeździło (znaczy, może przejścia kółek się zmieniły, nie mam pojęcia, ale trasa ta sama), tylko ujawniono trasę pasażerom i zatrzymuje się na przystankach. Po 4 latach ktoś poszedł po rozum...

: 30 lip 2013, 10:36
autor: michał1984
No to chyba ta zmiana jest po to żeby nie było tych PT :-k.Czyli zmienia się to że z oddzielnych przystanków na koloni startują i mogą zatrzymywać sie na przystankach Buławy i przebieg bo kiedyś przez Cyrulików jeździł jako PT

: 30 lip 2013, 12:09
autor: pawcio
MichalJ pisze:Po 4 latach ktoś poszedł po rozum...
No i dodatkowy przystanek na wyjeździe z pętli zrobiono. Nie wyobrażam sobie opcji, by 196 w obu kierunkach ruszało z jednego przystanku.

: 30 lip 2013, 12:14
autor: MichalJ
4 lata przystanek się budował? Można było zrobić z jednego przystanku, ale dwie linie: 196L i 196P albo 196 i 296.

Zresztą na zajazdach kieszeniowych jedzie się w obie strony z jednego słupka i świat się nie skończył.

A to 196 to w ogóle ma zauważalnie różne dekoracje w obu kierunkach?

: 30 lip 2013, 12:17
autor: ashir
MichalJ pisze:Zresztą na zajazdach kieszeniowych jedzie się w obie strony z jednego słupka i świat się nie skończył.
Tak, ale po krańcu można poznać, gdzie autobus jedzie. A tutaj nie dość, że obydwa zaczynają w Rembertowie-Kolonii to obydwa zmierzają do Rembertowa-Kolonii. :D

: 30 lip 2013, 12:48
autor: MichalJ
Stąd moje ostatnie pytanie...

: 30 lip 2013, 13:00
autor: pawcio
Deski były jedne.

: 30 lip 2013, 13:22
autor: ashir
Teraz myślę, że tablice są oddzielne. Tym bardziej, że musiały powstać nowe. Tak samo jak na E-6 są 2 wersje, dla każdej zmiany inne. Co ciekawe już na takie 345 ZTM przygotował jedną wersję tablicy.

: 30 lip 2013, 22:17
autor: Mario
ashir pisze:Teraz myślę, że tablice są oddzielne. Tym bardziej, że musiały powstać nowe. Tak samo jak na E-6 są 2 wersje, dla każdej zmiany inne. Co ciekawe już na takie 345 ZTM przygotował jedną wersję tablicy.
Dwie i więcej wersji tablic dla jednej linii kończy się tym, że przykładowo w E-6 rano często wiszą tablice popołudniowe...! Z jednokierunkowym przebiegiem trasy przeciwnym do faktycznego kierunku podróży w danej chwili :D Sorry za off-top.

: 01 sie 2013, 21:03
autor: MichalJ
Dzięki współpracy z urzędem dzielnicy, po wybudowaniu nowych przystanków, możliwe stało się uruchomienie normalnych kursów. w miejsce „pustych” przejazdów technicznych..
Przechodziliśmy. Z tragarzami.