Strona 136 z 333
: 27 maja 2009, 9:26
autor: mariow
fik pisze:Bastian pisze:Co mam patrzeć, ja tam byłem...
Kiedy? Bo ja w sobotę.

czekajcie, jak patrze na zumi to dokładnie na przedłużeniu Boh.Wrzesnia jest nowy budynek, acz sama uliczka skreca i dochodzi do Drawskiej. Jaka jest szerokosc tego przedłużenia? pojechałoby tam cos? progi?
no i co z Opaczewska miedzy Szczesliwicka a Bohaterów Wrzesnia?
[ Dodano: |27 Maj 2009|, 2009 09:29 ]
Bastian pisze:mariow pisze:czyli chodzi o to że Mokotów/Wilanów w ciągu Powsińskiej musi miec połaczenie do Pl.Bankowego i na Wolę tak?
Bingo! Przy czym 107, 159 i 180 absolutnie nie wystarczają...

to dać 522 tak jak pojechało 520 - do Swietojerskiej .....
[ Dodano: |27 Maj 2009|, 2009 09:31 ]
geograf_OSU pisze:Dobrze by bylo gdyby ten projekt przeszedl w calosci w takiej formie. Jednak mam jedno "ale": co z polaczenie Sobieskiego/Bonifacego - SGH? Wydawalo mi sie ze to jest odcinek napedzajacy pasazerow do 130, a tu nagle okazuje sie ze w ogole nie jest potrzebne.
172 i do metra?
: 27 maja 2009, 9:55
autor: Bastian
jasiu pisze:Ja mam zastrzeżenie to 215 - ta linia pokonywałaby 4 przejady kolejowe! Zamieniłbym ją końcówkami z 161, tj. 161: Międzylesie - Mrówcza - Zbójna - Aleksandrów - Błota, a 215: Patriotów, Panny Wodnej, itd. do Oleckiej. Dzięki temu Marysin i Anin utrzymałyby szybkie połączenie z Radością.
Wtedy Aleksandrów się nie zgodzi, bo straci połączenie z Aninem i Marysinem.
mariow pisze:jak patrze na zumi to dokładnie na przedłużeniu Boh.Wrzesnia jest nowy budynek
No i o nim mówię. Nie bardzo widzę autobus przeciskający się obok niego - co z parkowaniem, co z progami?
mariow pisze:to dać 522 tak jak pojechało 520 - do Swietojerskiej .....
Ale w zasadzie w imię czego, skoro to na Górczewskiej ludzie się oknami wysypują?
: 27 maja 2009, 10:00
autor: mariow
Bastian pisze:
mariow pisze:to dać 522 tak jak pojechało 520 - do Swietojerskiej .....
Ale w zasadzie w imię czego, skoro to na Górczewskiej ludzie się oknami wysypują?
no przecież dostaną 520 nawet co 5'. wręcz to co moznaby zaoszczedzic na przykróceniu 522 możnaby jeszcze przerzucic na 520.
: 27 maja 2009, 10:22
autor: Krzysiek_S
pawulon pisze:To lepiej nic nie mów

Rzeczywiście rewelacyjna mi trasa tego 130 - do nikąd!
Rączki przy sobie od 147
Już Paweł nie przesadzaj, 130 wcale nie będzie tak donikąd[ metro, tramwaj,Mokotów gdzie wysiada większość z Wawra]. 147 będzie co 15/20/15/20 razem z 130 będzie co 7/8 minut w szczycie w porównaniu z tym Sadul to ubogi krewny . Nikt na razie nie odważy się skasować 147, ani skrócić do Gocławia.
Jeśli pojedzie do centrum założę się że będziesz narzekał że masz obie linie jeżdżące bez rozkładu, ze spóźnieniem przekraczającym 30 minut. Jak zamkną Świętokrzyską gdzie cały ruch się przeniesie ? no właśnie, gorzej będzie też na Zielenieckiej. Przynajmniej 130 będzie punktualne nie licząc postojów w Wawrze[ korki]. Nie mam zamiaru nikogo przekonywać , ale takie jest moje zdanie.
: 27 maja 2009, 10:29
autor: jasiu
Bastian pisze:Wtedy Aleksandrów się nie zgodzi, bo straci połączenie z Aninem i Marysinem.
ekhm, biorąc pod uwagę zaliczanie pętelki w Zbójnej G., dwóch przejazdów i Mrówczej... trudno to nazwać połączeniem
![;]](./images/smilies/krzywy.gif)
: 27 maja 2009, 11:16
autor: 1251
Bardzo dobry projekt. Częstotliwość zadowalająca. Mam nadzieję, że przejdzie w całości

: 27 maja 2009, 11:31
autor: kangoo2
Projekt dobry, tylko chciałbym jeszcze poznać plany ZTM w kwestii 520. Czy nastąpi również jej odprzystankowienie? Wtedy przy równoczesnej likwidacji 514 przystanek "Międzynarodowa" powoli straci rację bytu. Czy nie można przy okazji w końcu uporządkować również kwestię braku zwyklaka na Trasie Ł?
: 27 maja 2009, 13:06
autor: Rosa
Ja dziękuję za taka zmiane na 123. Za nie tak dawnych dobrych lat obwod gocławski mial w szczycie połączenie z Grochowem co 6 minut, w DS co 15 a teraz będzie w szczycie co 20 a w DS co 30. Oczywiście 123 zapewniało tez połączenie ze Wschodnim.
A potem co poniektórzy się dziwią czemu ludzie jeżdżą na Centralny a nie na bliższy Wschodni?
Oczywiście zamiarzam złozyc opinię negatywną na temat projektu
PS A może przy okazji kombinowania z 401 W KONCU ktos by tam dodał Dolinę Służewiecką?
: 27 maja 2009, 13:09
autor: Krzysiek_S
Dziękuje
ZTM w liście pisze: Szanowny Panie ! W odpowiedzi na Pana wystąpienie z dnia 14 maja 2009 roku Zarząd Transportu Miejskiego uprzejmie informuje, że od dnia 15.05.2009 r. została przywrócona obsługa kursu linii 147 o godzinie 7:15 z przystanku Bronowska taborem wielkopojemnym.
[ Dodano: |27 Maj 2009|, 2009 13:12 ]
Rosa pisze:Oczywiście zamiarzam złozyc opinię negatywną na temat projektu

Ale chyba nie całego?
: 27 maja 2009, 13:21
autor: Rosa
No własnie nie bardzo wiem czy projekt istnieje jako całość czy też trzeba to rozpatrywać jako poszczególne składniki.
: 27 maja 2009, 13:23
autor: PiotrekP
No, wreszcie pojawi się linia na al. Sztandarów! Tylko szkoda, że będzie to 215. Ktoś zaproponował 401 do PKP Rembertów, ale nie wiem czy wiesz, że teraz minimini196 ma problem, żeby skręcić w prawo z Ilskiego, nie mówiąc o tym, że na zawrotce wiele lepiej nie jest. To co dopiero z - załóżmy - 3 401 tam!
: 27 maja 2009, 13:29
autor: TGM
Co z tego, że 401 dojedzie do kolei jak obsłuży osiedle jeszcze słabsze niż Marysin. Tam przynajmniej jest kilka bloków. A Nowy Rembertów?
: 27 maja 2009, 13:33
autor: Rosa
Pomysł z 401 to jest rzeźbienie w gównie i marzenie o tym że uda się zlikwidowac 514 ale nie sądzę aby to przeszło. Po pierwsze to 401 jest okresowe a po drugie to ani 401 ani 183 nie dowiozą do Ostrobramskiej czy TŁ czyli do tamtejszych sklepów czy szkół.
: 27 maja 2009, 13:50
autor: marcin89
A może dało by 183 chociaż w tygodniu co te 15min puścić do Starej Miłosnej... Co prawda od czasu puszczenia SKMki do Sulejówka w 173 zrobiło się luźno, ale to jest spowodowane także tą częstotliwością... Pamiętam jeszcze rok temu jak codziennie nim jeździłem to ludzie często wybierali spacer od 514 niż czekanie prawie pół godziny na 173...
: 27 maja 2009, 13:58
autor: Krzysiek_S
Rosa pisze:No własnie nie bardzo wiem czy projekt istnieje jako całość czy też trzeba to rozpatrywać jako poszczególne składniki.
Według mnie można poprzeć część zmian które Ci się podobają,a np. z 123 nie,może dzięki temu 123 zachowa swoją częstotliwość.
Każde poparcie dla zmian przynajmniej częściowe jest na wagę złota.