: 31 maja 2009, 10:38
To nie jest lenistwo kanarów, tylko brak skutecznych i osadzonych w realiach rozwiązań pozwalających na postępowanie z takim przypadkiem.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
Jakieś konkretne propozycje rozwiązań?desert_eag pisze:ale coś z tym trzeba zrobić...
To zobacz sobie ceny działek w Aniniejajcys pisze:tak, marzę o mieszkaniu w środku lasurhemek pisze:Cóz, zawiść potrafi byc zabojcza... Niestety o mieszkaniu na takim "zadupiu" ( wedlug twojej mapki) jak Ja możesz sobie tylko pomarzyc
[
Ale mówisz o Europie, czy Stanach?rhemek pisze:Niestety w Bogatych spoleczestwach w cetrum mieszka biedota, a klasa srednia i wyzsza mieszka na przedmiesciach , wlasnie przy lesie.
hahaha, rozbawiłeś mnie, porównajmy cenę, np. ara w Aninie i w Centrum (np na jakiś apartamentowiec). Na pewno w Aninie będzie wyższa, hm?rhemek pisze:To zobacz sobie ceny działek w AninieNiestety w Bogatych spoleczestwach w cetrum mieszka biedota, a klasa srednia i wyzsza mieszka na przedmiesciach , wlasnie przy lesie.
Bo swieze powietrze jest w cenie.
Zgadza się, ostatnio doszedł jeden pracownik Renomy, który obecnie ma już bodajże uprawnienia kierownika pociągu i dorabia w pkb.przewoz pisze:Takie pytanie... czy przypadkiem do grona kontrolerów ZTM nie przeszedł ostatnio ktoś z Kolei Mazowieckich (a wcześniej pracownik Renomy?Tak mi się coś wydaje, że widziałem ostatnio znajomą twarz wśród kontrolerów......
Ten automat jest po prostu brzydki. Do tego wygląda jak spory parkomat. Będą dwie sieci automatów, każda inaczej będzie wyglądać, zero ujednolicenia, maksymalnie dużo pstrokacizny. Do tego oczywiście na początku zostaną ustawione na stacjach metra, gdzie i tak są po minimum dwa automaty już teraz. Tak, wiem, wiem - tam ustawić je jest najłatwiej.ZTM pisze: Nowy automat na testach w ZTM
Zarząd Transportu Miejskiego rozpoczął testy biletomatu dostarczonego przez krakowską firmę ASEC. Do końca miesiąca w Warszawie, głównie w metrze, stanie 15 takich urządzeń.
Urządzenie rzuca się w oczy już z daleka - dzięki temu, że utrzymany jest w żółto-niebieskiej kolorystyce. Automat koduje bilety na kartach miejskich sprzedaje tradycyjne bilety kartonikowe z paskiem magnetycznym. Co ważne, urządzenie sprzedaje wszystkie bilety dostępne w taryfie. Przyjmuje opłatę w bilonie i w banknotach. Wydaje również reszty (do 10 zł).
Jeśli przejdzie pomyślnie testy, ASEC rozpocznie instalację urządzeń. W pierwszej kolejności, do końca czerwca, 15 sztuk pojawi się w metrze. Docelowo ma ich być 100. Zostaną zainstalowane do 25 listopada bieżącego roku. Będą działały całą dobę. Staną w miejscach użyteczności publicznej, przez które "przewija się" duża liczba pasażerów. Trwa obecnie uzgadnianie tych lokalizacji.
W tym samym okresie czasu firma ASEC uruchamia także sieć punktów kodowania biletów na WKM (do 300).
ASEC będzie drugim operatorem automatów biletowych w Warszawie. Pierwszym jest Mennica Polska. Dzięki urządzeniom Mennicy oraz firmy ASEC, jeszcze w tym roku warszawiacy powinni korzystać z 260 czynnych przez całą dobę automatów.
![]()
Przypominam, że tylko w metrze nie kupisz biletu u prowadzącego pojazd.Adam G. pisze:jaki jest sens pakowania ich w nadmiernych ilościach do metra, gdzie akurat są najmniej potrzebne?