Strona 144 z 182
Komunikacja w Rembertowie
: 04 lut 2014, 20:46
autor: Szeregowy_Równoległy
138 z Bokserskiej przez wszystko do Rembertowa? Ale bym to jeździł. Proszę dwa, jeszcze dla kolegi

Komunikacja w Rembertowie
: 04 lut 2014, 20:51
autor: Domas
Około 85 minut w jedną stronę i przez największe korki w mieście? No fuckin' way..
Komunikacja w Rembertowie
: 04 lut 2014, 20:54
autor: Szeregowy_Równoległy
Ja nie mówię, że to ma sens. Ja mówię, że ja bym takie coś chciał na stałe

Komunikacja w Rembertowie
: 04 lut 2014, 21:00
autor: Stary Pingwin
Z jakiej Bokserskiej, z Wyczółek jak kiedyś

Komunikacja w Rembertowie
: 04 lut 2014, 21:08
autor: Autobus Czerwon
Koniecznie przez Żwirki i Wigury!
Komunikacja w Rembertowie
: 04 lut 2014, 21:09
autor: Stary Pingwin
I Skarbka z Dziur.
Komunikacja w Rembertowie
: 04 lut 2014, 21:27
autor: pawcio
I może frytki do tego?
Komunikacja w Rembertowie
: 04 lut 2014, 21:37
autor: Wolfchen
Konrix pisze:Ostatnio wrzuciła mi się w oczy petycja na jednym z portali społecznościowym o połączenie Rembertowa z Dw. Wileńskim przez Utratę. Proponowane jest przedłużenie 138 w co szczerzę wątpię.
Podobnie jak już zostało zauważone, do 138 jestem sceptyczny. Ale przedłużone 338 (i przerobione na linię 2xx) - czemu nie, szczególnie po otwarciu metra?

Komunikacja w Rembertowie
: 04 lut 2014, 21:46
autor: KwZ
Jestem dość przeciwny. W dobie cięć i niedoborów budżetowych wolę oszczędzać na nie-niezbędnym nowym połączeniu, niż na cięciu połączeń istniejących (czy choćby wzmocnieniu 138).
Komunikacja w Rembertowie
: 04 lut 2014, 23:05
autor: Domas
Prędzej bym wysłał kieszeniowo 325 do Utraty.
Komunikacja w Rembertowie
: 04 lut 2014, 23:41
autor: Konrix
Z tego co wiem , to zależy na połączeniu Rembertowa z nową stacją metra. Więc kieszeniowe wysyłanie 325 moim zdaniem nie ma sensu.
Komunikacja w Rembertowie
: 04 lut 2014, 23:50
autor: Bastian
Połączenie Rembertowa z nową stacją Stadion będzie znakomite. Nie bredźmy...
Komunikacja w Rembertowie
: 04 lut 2014, 23:55
autor: Wiliam
Wiem jak to brzmi po ostatnich dniach, ale Rembertów to trzeba pakować do kolei a nie robić dowozówkę do metra jadącą przez 5 czy ileś kilometrów przez zupełne pustkowia. Jak co do czego to z tej dowozówki wyląduje się o przystanek czy dwa od stacji SKM. Bez sensu.
Komunikacja w Rembertowie
: 05 lut 2014, 9:18
autor: Pawel_
Domas pisze:Prędzej bym wysłał kieszeniowo 325 do Utraty.
Na zakazie skrętu w lewo? Czy jak? Bo tam tabliczka "Nie dotyczy ZTM" nie wchodzi, jak dla mnie, w grę.

Komunikacja w Rembertowie
: 05 lut 2014, 22:01
autor: Szeregowy_Równoległy
Tam nic nie wchodzi w grę. Jedno z bardziej posranych skrzyżowań w tym mieście. A jak ustawi się WRD i wszyscy zaczynają jeździć przepisowo, to dopiero robi się bajzel.