Szybkie pytanie
Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy
Czy dopisek "brak gwarancji miejsca do siedzenia" w bilecie na pociąg IC 19109 do Łodzi oznacza brak miejsc w klasie 2 czy po prostu fakt, że w tym pociągu nie ma rezerwacji w 2 klasie?
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.
W pociągach jadących jedynie na trasie: Warszawa Wschodnia - Łódź Kaliska jako jedynych w Polsce nie ma rezerwacji miejsc na klasę 2. 
OK. To trochę głupio, że w internetowej sprzedaży straszy się brakiem miejsc w drugiej klasie.
bury me in my favourite yellow patent leather shoes / and with a mummified cat / and a cone-like hat.
Tak samo niestety takich biletów nie można kupić w biletomacie. 
W przypadku gdy autobus jest zasilany gazem CNG, a jest wyposażony w klimatyzację to gdzie są umieszczone zbiorniki na paliwo?
Na jakiej częstotliwości radiowej można posłuchać Kolei Mazowieckich 
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Czestotliwości jest 7, bo i tyle masz linii w Warszawie.
1 150.1000 MHz
2 150.1500 MHz
3 150.2250 MHz
4 150.3250 MHz
5 150.3750 MHz
6 150.4500 MHz
7 150.5750 MHz
1 150.1000 MHz
2 150.1500 MHz
3 150.2250 MHz
4 150.3250 MHz
5 150.3750 MHz
6 150.4500 MHz
7 150.5750 MHz

Zbiorniki na CNG w autobusach montowane są na dachu pojazdu.
Pozdrawiam. Szerokiej drogi.
Ikarus
Ikarus
MJ pisze:W przypadku gdy autobus jest zasilany gazem CNG, a jest wyposażony w klimatyzację to gdzie są umieszczone zbiorniki na paliwo?
Dzięki wielkie.MZ pisze:MJ pisze:W przypadku gdy autobus jest zasilany gazem CNG, a jest wyposażony w klimatyzację to gdzie są umieszczone zbiorniki na paliwo?Odpowiedź widoczna najlepiej na przykładzie: http://www.phototrans.pl/14,697326,0,So ... G_335.html
.
- fik
- Naczelne Chamidło
- Posty: 27740
- Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
- Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser
No bo to przecież logiczne, że zamiast programować osobne regułki dla parunastu pociągów, używa się tego samego systemu z zerową pulą miejsc w drugiej klasie, dzięki czemu nie trzeba za dużo robić, a że pasażerowie dostają mylące komunikaty albo nie mogą kupić biletu w biletomacie to pies ich trącał, po co komu pasażerowie...JacekM pisze:OK. To trochę głupio, że w internetowej sprzedaży straszy się brakiem miejsc w drugiej klasie.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!
Dlaczego system biletomatowo-internetowy nie sprzedaje (po wyczerpaniu puli miejsc) biletów bez miejscówek do wszystkich pociągów? Przecież kasa sprzedaje.
Jakiś w miarę tani skaner częstotliwości do posłuchania rozmów kolejowych to jaki byście mogli polecić 
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
Jeśli nie musi być za bardzo mobilny to najtańszą opcją jest chyba SDR na tunerze DVBT z chipem RTL2832U. U Chińczyka za 25 złotych, u nas od 45 na Allegro.
Podałeś tylko kanały pociągowe. KMy można jeszze posłuchać m. in. na kanałach manewrowych (nie zawsze stałe i powszechnie znane częstotliwości).Wiliam pisze:Czestotliwości jest 7, bo i tyle masz linii w Warszawie.
1 150.1000 MHz
2 150.1500 MHz
3 150.2250 MHz
4 150.3250 MHz
5 150.3750 MHz
6 150.4500 MHz
7 150.5750 MHz