Strona 147 z 194

Jak dojecha㇠szybko i sprawnie?

: 17 lut 2015, 16:31
autor: reserved
Taniej i mniej problemowo wyjdzie Ci przeprowadzka do Warszawy. :P

Jak dojecha㇠szybko i sprawnie?

: 17 lut 2015, 16:44
autor: Teokryt
Taniej i mniej problemowo wyjdzie Ci przeprowadzka do Warszawy.
O nie, nie. Miesięcznie było by samych kosztów bieżących + bilet 1700zł.
Koszt paliwa i biletu na II strefę i tak jest niższy (bo to tylko dwa dni w tygodniu mam taki sajgon) i zamyka sie w około 350zł.

Jak dojecha㇠szybko i sprawnie?

: 17 lut 2015, 17:04
autor: BJ
No to może furą na Ursynów, potem furą na Banacha. Tam chyba nie ma SPP.
Potem sobie podjeżdżasz tramwajem na Polibudę, po niej wracasz na Banacha i po 20 tniesz bezproblemowo na swą wioskę.
Czy coś przegapiłem?

Jak dojecha㇠szybko i sprawnie?

: 17 lut 2015, 17:15
autor: Teokryt
Tam chyba nie ma SPP.
Tak, miejsce parkingowe na Ochocie o godzinie 10:30 nie występuje. Gdyby nie to - nie pisał bym tego wątku.

Jak dojecha㇠szybko i sprawnie?

: 17 lut 2015, 17:32
autor: BJ
Oj nie wierzę. Poza tym jak jest aż tak źle, że wzdłuż całej BW20, Grójeckiej etc. (w co nie uwierzę, bo pomieszkiwałem na Ochocie i między blokami w ciągu dnia jest od groma miejsc) nie ma ani jednego miejsca do parkowania, to sobie parkuj w Blue City i w 5 min. przy pomocy 208 jesteś przy kampusie.

Jak dojecha㇠szybko i sprawnie?

: 17 lut 2015, 17:37
autor: Wiliam
Od Zamoyskiego lub Siwca trzeba aleją jechać.

Jak dojecha㇠szybko i sprawnie?

: 17 lut 2015, 17:44
autor: BJ
Właśnie zauważyłem i już skasowałem.
Niemniej dzięki.

Jak dojecha㇠szybko i sprawnie?

: 17 lut 2015, 18:07
autor: kveld
Teokryt pisze:
Tam chyba nie ma SPP.
Tak, miejsce parkingowe na Ochocie o godzinie 10:30 nie występuje. Gdyby nie to - nie pisał bym tego wątku.
A na Banacha przed 8 dasz radę zaparkować i zostawić auto na cały dzień? Bo już się gubię w Twoich warunkach brzegowych...

Jak dojecha㇠szybko i sprawnie?

: 17 lut 2015, 18:07
autor: Emyl
Ile czasu będę jutro jechał 517 z Piotra Skargi do Muzeum Narodowego, jeśli wyruszę kursem o 7:50? :P

Jak dojecha㇠szybko i sprawnie?

: 17 lut 2015, 18:09
autor: Domas
Emyl pisze:Ile czasu będę jutro jechał 517 z Piotra Skargi do Muzeum Narodowego, jeśli wyruszę kursem o 7:50? :P
Dużo, polecałbym przesiadkę w 25 na Wileńskim lub Żabie.

Jak dojecha㇠szybko i sprawnie?

: 17 lut 2015, 19:35
autor: reserved
To nie lepiej przez Pl. Zamkowy?

Jak dojecha㇠szybko i sprawnie?

: 17 lut 2015, 19:41
autor: Teokryt
Tak, da się zaparkować przed 8. Tyle że to oznacza wychodzenie z domu przed 6...

Jak dojecha㇠szybko i sprawnie?

: 17 lut 2015, 19:45
autor: MichalJ
Na Banacha to się parkuje wewnątrz terenów mniej lub bardziej zamkniętych. Ale do tego to trzeba być niestety pracownikiem szpitala, Uniwersytetu albo coś w tym rodzaju.

Jak dojecha㇠szybko i sprawnie?

: 17 lut 2015, 20:11
autor: kveld
Teokryt pisze:Tak, da się zaparkować przed 8. Tyle że to oznacza wychodzenie z domu przed 6...
To ja już się chyba poddaję...

Jak dojecha㇠szybko i sprawnie?

: 17 lut 2015, 21:52
autor: BJ
Nadal uważam, że Teokryt przesadza z tym parkowaniem albo uważa, że skoro jedzie furą to nie może dojść jednej przecznicy...