Strona 150 z 182
Komunikacja w Rembertowie
: 21 cze 2016, 13:01
autor: reserved
No tak, ale czemu linie będą zawieszone w DS? Będzie w DS więcej ulic zamkniętych?
Komunikacja w Rembertowie
: 21 cze 2016, 13:07
autor: ashir
reserved pisze:No tak, ale czemu linie będą zawieszone w DS? Będzie w DS więcej ulic zamkniętych?
Zbyt mała frekwencja w autobusach?
225 to w ogóle Ciebie nie powinno dziwić, jak się spojrzy na jej historię.

Komunikacja w Rembertowie
: 21 cze 2016, 13:28
autor: reserved
ashir pisze:Zbyt mała frekwencja w autobusach?
A przed "wakacyjną organizacją" ruchu w Rembertowie była w DS duża frekwencja? Może inaczej, czy to zawieszenie w DS ma związek z jakąś inną organizacją ruchu, remontami etc.?
Dodano po 29 sekundach:
I nie znam historii 225, bo raz w życiu tę linię widziałem. Pytam z ciekawości jako 'niebywalec" tamtych rejonów.
Komunikacja w Rembertowie
: 21 cze 2016, 13:57
autor: ashir
reserved pisze:Może inaczej, czy to zawieszenie w DS ma związek z jakąś inną organizacją ruchu, remontami etc.?
A skąd ten pomysł?
Komunikacja w Rembertowie
: 21 cze 2016, 14:15
autor: Dantte
Boże, po prostu Reserved się pyta i docieka.
Z tego samego powodu, dla którego istnieją inne linie kursujące tylko w DP i już. A że są wakacje, to tną jeszcze bardziej.
Komunikacja w Rembertowie
: 21 cze 2016, 14:37
autor: fik
Zawieszanie dowozówki do kolei jest tak absurdalne, że w dociekaniu racjonalnych przyczyn nie ma nic złego. Zły jest brak tychże przyczyn, ale to przecież tylko ZTM...
Komunikacja w Rembertowie
: 21 cze 2016, 14:44
autor: MichalJ
Ale może poczekajcie na jakiś oficjalny komunikat czy coś?
Komunikacja w Rembertowie
: 21 cze 2016, 14:59
autor: fik
Ufam personowi jednak.
Komunikacja w Rembertowie
: 21 cze 2016, 15:00
autor: ashir
Spokojnie, nie tylko Rembertów oberwie.

Komunikacja w Rembertowie
: 21 cze 2016, 15:01
autor: TGM
Ciekawe... To pewnie na Stegnach 501 i 195 poleci. A potem 108 z kawałka Bonifacego zabiorą, 187 chcieli zabrać... I dalej będą się chwalić jaka to komunikacja miejska jest w W-wie zajebista i jak się rozwija

.
Komunikacja w Rembertowie
: 21 cze 2016, 15:01
autor: Krzysiek_S
A kto jeszcze ? Może w innym temacie .
Komunikacja w Rembertowie
: 21 cze 2016, 15:05
autor: fik
No akurat likwidacja 195 byłaby rozwojem.
Komunikacja w Rembertowie
: 21 cze 2016, 17:49
autor: Emyl
501 w pewnym sensie też...
Komunikacja w Rembertowie
: 21 cze 2016, 20:17
autor: PiotrekP
225 akurat dałbym szansę na czas tych wakacji. Teraz kiedy przebudowa skrzyżowania ChełmżyńskaxStrażacka przyczyniła się do powstania tam ronda, to mogłoby stanowić alternatywę dla zakorkowanej Żołnierskiej. Przecież to jest socjal, w dodatku kończący po 18stej, aż tak szkodził? Już kiedyś pisałem, że dla uatrakcyjnienia zrobiłbym łezkę do Łysakowskiej, żeby Wygoda miała lepszy dojazd do PKP, ale widać dojazdy do stacji nie są w modzie, skoro kasuje się takie połączenia zamiast je promować.
Komunikacja w Rembertowie
: 21 cze 2016, 20:26
autor: reserved
ashir pisze:reserved pisze:Może inaczej, czy to zawieszenie w DS ma związek z jakąś inną organizacją ruchu, remontami etc.?
A skąd ten pomysł?
Ktoś napisał w tym wątku, że szykuje się wakacyjna organizacja ruchu, armageddon, a 196 i 225 będą kursowały tylko w DP. Stąd wywnioskowałem, że ta zmiana jest związana z jakimś remontem, i jako że nie orientuję się totalnie w komunikacji na Rembertowie, zaciekawiło mnie to.