: 18 gru 2006, 16:08
Proszę uprzejmie, Dziennik, 18.12.2006
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
A pociągi będą na tyle łaskawe, żeby do tego czasu się nie palić. POMYŚL czasem.Busmann pisze:Wogóle co do testów zadymiania, oddymiania, to PSP powinna sobie póki co dać spokój, bo system będzie można przetestować dopiero po remoncie częsci dalekobieżnej..
Właśnie pomyślałem i doszedłem do wniosku, że do tej pory poziom bezpieczeństwa był ogólnie wiadomy i tunel podmiejski stanowi integralną część całego tunelu średnicowego, więc system ppoż też jest integralny. jaki z tego wniosek? Taki, że trudno będzie dotrzymać zakładanych parametrów ppoż dla tunelu podmiejskiego przed remontem części dalekobieżnej. No, chyba że wstawimy drzwi przeciwpożarowe we wszystkie prześwity pomiędzy tunelami...Fikander pisze:A pociągi będą na tyle łaskawe, żeby do tego czasu się nie palić. POMYŚL czasem.
To jak oni to konsultowali? Wtedy nikt nie zauważył szkopułu i wszystko było OK?Plesim pisze:Zawsze można od czegoś odstąpić. I wydaje mi się że tu leży pies pogrzebany. PLK przedstawiła projekty końcowe, które zawierały wszystkie elementy ppoż jak znajdą się w tunelu. Dopiero teraz okazało się, że to wszystko będzie działać ale w przyszłości (również po remoncie części dalekobieżnej). Gdyby wcześniej przedstawiono harmonogram prac PSP, mogliby uzyskać dopuszczenie warunkowe.
hmm chyba raczej przez 3 lata, bo w przyszłym roku to Gdański ma pójść.Plesim pisze:A dodali, że chodzi o otwarcie razem z wyremontowanym tunelem dalekobieżnym? Czyli brak średnicy przez co najmniej pół roku.
Kwestia gustu. Większy remont po prostu był nieopłacalny w momencie, kiedy za kilka lat wszystko trzeba będzie rozkopywać.mike pisze:Prawdę mówiąc, to sródmiescie zostało "odswieżone" bardzo ładnie ale moim zdaniem jest tam nadal brzydko i nędznie.
Przejdź się o 7 rano na Lubelską i spróbuj upchnąć się w busa.Czemu? Inaczej te 8 osób z ZKK by się w niej nie upchnęło?
TVP pisze:
Kiedy otworzą Tunel Średnicowy?
Pociągi podmiejskie miały pojechać tunelem jutro, ale wiadomo że nie pojadą. To już czwarty niedotrzymany termin. Tym razem inspektorzy stwierdzili brak odpowiednich zabezpieczeń przeciwpożarowych w tunelu.
(fot. arch.)
Strażacy weszli 4 grudnia, by skontrolować tunel. Wtedy brakowało instalacji oddymiającej, oświetlenia awaryjnego, sygnalizacji dźwiękowej, drzwi ognioodpornych oraz urządzenia umożliwiajacego nawiązanie łączności przez służby ratunkowe.
Te zdjęcia zrobiliśmy wczoraj. Oprócz mycia szyb na dworcu Powiśle, robotnicy dopiero wnosili wentylatory do tunelu. Tymczasem wykonawcy prac są zdziwieni decyzją strażaków.
Zaskakujace jest to, że wszystkie zabezpieczenia zostały zaznaczone w projektach sporządzonych przez samych kolejarzy.
Jednak zarząd kolejowej spółki nie rozumie niekorzystnej opinii strażaków tłumacząc, że projekt "P. POŻ" dotyczy również części tunelu dla pociągów dalekobieżnych, który dopiero ma być remontowany.
Kolejarze zapowiadają remont części dalekobieżnej za dwa lata. Na razie pociągi mają kursować wahadłowo od Pruszkowa do dworca Sródmieście a od strony Mińska na Powiśle.
![]()