Strona 155 z 193
: 11 cze 2013, 19:56
autor: esbek
Jeżeli będziesz kupował laptopa to będziesz miał gwarancję producenta i tym gwarancjom należy się przyjrzeć co zapewniają. Przy składaku radziłbym skorzystać z którejś z firm z Warszawskiej Giełdy Elektronicznej w przejściu przy GUSie. Zazwyczaj nie mają drogo i trzymają się nie najgorzej.
: 11 cze 2013, 21:41
autor: MALIN
Ostatnio mam problemy z ADBlockiem. Mam zainstalowanego w chrome i firefoxie - działa, ale jak otworzę ponownie stronę wyskakują mi reklamy, które się wcześniej nie pojawiały.
Problem mam od ok. tygodnia
: 11 cze 2013, 21:48
autor: Teokryt
esbek pisze:Zazwyczaj nie mają drogo i trzymają się nie najgorzej.
Jedne z najdroższych sklepów jakie widziałem. Nie polecam, chyba ze naprawdę maja coś co cię interesuje.
Ten sam HUB USB w jednym sklepie 60zł, w drugim 30zł, w trzecim 20zł, na allegro przesyłką 15zł.
: 09 lip 2013, 11:46
autor: MALIN
Poszukuje darmowego programu do ściągnięcia (najlepiej w wersji po polsku), tak by można było obrobić zdjęcie, dodać napis lub nawet przerobić sam napis na jakieś fajne logo itp.
I nie chodzi mi o painta

: 09 lip 2013, 11:53
autor: Teokryt
GIMP.
: 16 lip 2013, 13:55
autor: Glonojad
BluRay, na komputerze. Kodek niedrogi (bo w darmowy już przestałem wierzyć) albo odtwarzacz (z kodekiem wbudowanym) ktoś poleci?
: 16 lip 2013, 14:05
autor: hafilip84
Glonojad pisze:(bo w darmowy już przestałem wierzyć)
Przyznaję, że nie miałem płyty BluRay w łapie, ale jest coś czego VLC nie łyka?
: 16 lip 2013, 17:19
autor: Glonojad
Właśnie to.
Błąd Blu-Ray:
Ta płyta Blu-Ray wymaga biblioteki do dekodowania AACS, a twój system jej nie posiada.
: 17 lip 2013, 10:33
autor: hafilip84
A to widział?
http://www.youtube.com/watch?v=tZAbZQDOOio (przy czym uprzedzam, że nie testowałem)
: 17 lip 2013, 18:08
autor: Glonojad
Flimik jak filmik, linki ważne - działa, dzięki!

: 18 lip 2013, 12:17
autor: Ikarusomaniak
Mam pytanie - jak do zagranicznej klawiatury dołączyć PL znaki? Tzn. nie chodzi o przełączanie się między klawiaturą obcojęzyczną a PL (alt+lewy shift, tyle potrafię;)), lecz o stałe dołączenie do obcej klawiatury "ą", "ę" itp., żeby włączały się z altem, tak, jak jest na PL klawiaturze programisty. System - Windows 7.
: 18 lip 2013, 13:13
autor: Teokryt
Nie bardzo rozumiem problemu. To po przełączeniu klawiatury na Polski Programisty nie możesz używać ALT +E aby uzyskać ę?
Tak przy okazji polecam wszystkim nowy układ, Polski międzynarodowy:
http://www.robinski.org/portfolio/polsk ... ynarodowy/
: 18 lip 2013, 13:34
autor: fik
Teokryt pisze:To po przełączeniu klawiatury na Polski Programisty nie możesz używać ALT +E aby uzyskać ę?
Po trzecim przeczytaniu wyszło mi, że chodzi o możliwość
jednoczesnego wykorzystania skrótów z używanego przez Ikarusomaniaka obecnie układu klawiatury
i polskiego programisty.
: 18 lip 2013, 15:09
autor: Ikarusomaniak
fik pisze:Teokryt pisze:To po przełączeniu klawiatury na Polski Programisty nie możesz używać ALT +E aby uzyskać ę?
Po trzecim przeczytaniu wyszło mi, że chodzi o możliwość
jednoczesnego wykorzystania skrótów z używanego przez Ikarusomaniaka obecnie układu klawiatury
i polskiego programisty.
Bingo.
Przepraszam, jeśli wyraziłem się niejasno. Muszę wykonać dosyć żmudne zadanie (a la słownik) wymagające znaków zarówno PL jak i obcych - ciągłe przełączanie się między klawiaturami spowalnia mi pracę, a wpisów do zrobienia mam masę, więc najprościej byłoby dodać do klawiatury polskie znaki w postaci kombinacji klawiszy jak w PL klawiaturze programisty (np. alt+E żeby było ę - chociaż to kiepski przykład, bo akurat daje mi to symbol €, więc musiałbym to podmienić

).
: 18 lip 2013, 16:29
autor: pawcio
Ustaw skróty symboli wedle własnego uznania. Ja tak sobie oskrótowałem wszystkie niemieckie umlauty i jestem bardzo zadowolony z życia. Aczkolwiek siedzę na Office2003, więc mogą być różnice w funkcjonalnościach.