Strona 158 z 218

: 29 wrz 2011, 15:28
autor: Szymon
Dziś bąbel spotkany w "zupełnie pustym" 517. Pozdrowienia :)

: 30 wrz 2011, 19:06
autor: Gronostaj
(treść usunięta przez autora)

: 30 wrz 2011, 19:25
autor: Bastian
Podwójny Gronostaj maszerował za to równie równym krokiem ulicą Grzybowską około 17:15 - bodaj we wtorek. Sytuacja się odwróciła :]

: 30 wrz 2011, 19:57
autor: Gronostaj
(treść usunięta przez autora)

: 30 wrz 2011, 20:15
autor: Bastian
No, z drugą połówką szłaś :P

: 02 paź 2011, 16:53
autor: BJ
M72 spotkany na Dw. Wileńskim przed 15, a wczoraj Radeom spotkany w CH Wileńska po 16. Pozdrawiam.

: 03 paź 2011, 2:15
autor: ZaciszaniN
A ja Cię chyba widziałem w tvnwarszawa.pl podczas informowania kruszcu przy-podkładowego (o ile prawidłowo Cię rozpoznałem).

: 03 paź 2011, 8:57
autor: BJ
Mówisz o tym ujęciu, gdy ok. 12 po raz pierwszy od 7 rano usiadłem, bo nogi mi właziły w dupę i akurat zjawił się pan z TVNu?

: 03 paź 2011, 12:59
autor: Adam G.
BJ pisze:Mówisz o tym ujęciu, gdy ok. 12 po raz pierwszy od 7 rano usiadłem, bo nogi mi właziły w dupę i akurat zjawił się pan z TVNu?
Jeśli po pięciu godzinach bolą Cię nogi, to mógłbyś chociaż zdjąć kamizelkę na te kilka minut siedzenia :P

: 03 paź 2011, 13:30
autor: BJ
Gdybym stał tam sam, to ok, ale jeszcze był drugi kolega, więc ludzie nie pozostali bez informacji ;)

: 03 paź 2011, 16:41
autor: Adam G.
BJ pisze:Gdybym stał tam sam, to ok, ale jeszcze był drugi kolega, więc ludzie nie pozostali bez informacji ;)
Ale tu nie chodzi o brak informacji, tylko o to, że reprezentujesz firmę. Informator w kamizelce siedzący podczas pracy nie reprezentuje tej firmy zbyt dobrze :)

: 03 paź 2011, 19:02
autor: BJ
Pan z ZTMu swego czasu poinformował mnie, że informator może siedzieć podczas pracy, np. na przystanku czy na jakimś murku.
Najbliższy przystanek - i jedyny w tym ZP z ławką - to Kijowska 07, na którym non stop kłębił się tłum pasażerów. Gdybym tam zasiadł, to bym jeszcze dostał pewnie od pasażerów opierdol, że nic nie robię, a zajmuję miejsce na ławce na przystanku ;)
A że gdzieś naprawdę potrzebowałem usiąść chociaż na 5 minut, to wybór padł na jedyne, co się do tego nadawało, czyli wysoki krawężnik ;)

: 03 paź 2011, 20:53
autor: Adam G.
BJ pisze:Pan z ZTMu swego czasu poinformował mnie, że informator może siedzieć podczas pracy, np. na przystanku czy na jakimś murku.
ech...
BJ pisze:Najbliższy przystanek - i jedyny w tym ZP z ławką - to Kijowska 07, na którym non stop kłębił się tłum pasażerów. Gdybym tam zasiadł, to bym jeszcze dostał pewnie od pasażerów opierdol, że nic nie robię, a zajmuję miejsce na ławce na przystanku ;)
Więc mogłeś zdjąć kamizelkę i nikt nie miałby Ci nic do zarzucenia. Ani pasażerowie, ani TVN, ani ZTM ;)

: 03 paź 2011, 20:58
autor: ashir
A jakie pretensje mieli, przecież na siedząco też można porad udzielać? :smile:

: 03 paź 2011, 20:59
autor: JacekM
TOMEK spotkany popołudniu na Menelinie Północnym.