Strona 161 z 306

: 05 sie 2013, 20:45
autor: Frencher
Ikarusy to już nigdzie nie przejdą, bo najpewniej od 1 września wszystkie zjadą tam gdzie ich miejsce. Czego sobie i wszystkim życzę.

: 05 sie 2013, 20:48
autor: ashir
Patrz, ale beni wierzył do końca. ;-) A właśnie chciałem się z benim założyć, że 1 września to ja jednak ujrzę Ikarusy w ruchu liniowym i to pomimo niedzieli. :razz:

: 06 sie 2013, 23:12
autor: Pawel_
Odkurzacz, Ikarus - przegubowy, gniot (4800?). Całe towarzystwo widziane w Łomiankach podczas jazdy... na Gdańsk? A, nie o własnych siłach. :P

: 06 sie 2013, 23:38
autor: SławekM
Frencher pisze:Ikarusy to już nigdzie nie przejdą, bo najpewniej od 1 września wszystkie zjadą tam gdzie ich miejsce. Czego sobie i wszystkim życzę.
Zapomnij.

: 07 sie 2013, 5:35
autor: Plesim
Pawel_ pisze:gniot (4800?)
4785
Dzień wcześniej pojechała jakieś IK260 i 5797.

: 07 sie 2013, 8:11
autor: Kabaciarz
Pawel_ pisze:Odkurzacz, Ikarus - przegubowy, gniot (4800?). Całe towarzystwo widziane w Łomiankach podczas jazdy... na Gdańsk? A, nie o własnych siłach. :P
wczoraj wracałem z Torunia do Wawy (przez Płońsk) między 16 a 19
i widziałem po kolei holowane:
ikarus 280 (bez numerów tabor.)
po pół godzinie
jelczyk solo (4700?) bardzo zamazane cyfry więc nie jestem pewien
no i pod Warszawą neoplan (nieznane numery taborowe)
czy ktoś może wie dokąd one pojechały?

: 07 sie 2013, 15:49
autor: Janek1236
Kabaciarz pisze:
Pawel_ pisze:Odkurzacz, Ikarus - przegubowy, gniot (4800?). Całe towarzystwo widziane w Łomiankach podczas jazdy... na Gdańsk? A, nie o własnych siłach. :P
wczoraj wracałem z Torunia do Wawy (przez Płońsk) między 16 a 19
i widziałem po kolei holowane:
ikarus 280 (bez numerów tabor.)
po pół godzinie
jelczyk solo (4700?) bardzo zamazane cyfry więc nie jestem pewien
no i pod Warszawą neoplan (nieznane numery taborowe)
czy ktoś może wie dokąd one pojechały?
Zapewne do Suradówka..

: 07 sie 2013, 21:58
autor: ktosiek
przegub z woro cały żółty holowany kierunek zachodni

: 07 sie 2013, 22:03
autor: ashir
ktosiek pisze:przegub z woro cały żółty holowany kierunek zachodni
O jakich numerach taborowych, skoro wiesz, że z Woronicza? :>

: 08 sie 2013, 19:36
autor: Pawel_
Trzy Ikarusy (bez taborowych) odpoczywały sobie na parkingu, przy stacji paliw Shell, trasa na Gdańsk. CPN jakieś trzy kilometry przed Płońskiem...

: 08 sie 2013, 20:11
autor: konri
Pawel_ pisze:Trzy Ikarusy (bez taborowych) odpoczywały sobie na parkingu, przy stacji paliw Shell, trasa na Gdańsk. CPN jakieś trzy kilometry przed Płońskiem...
A o własnych siłach wjechały na tą stacje, czy z pomocą holowników? ;-)

: 09 sie 2013, 22:22
autor: ktosiek
nie wiem jakie nry ale to było na wołoskiej więc wydedukowałem że musi być stąd

: 10 sie 2013, 9:30
autor: beni
ashir pisze:Patrz, ale beni wierzył do końca. ;-) A właśnie chciałem się z benim założyć, że 1 września to ja jednak ujrzę Ikarusy w ruchu liniowym i to pomimo niedzieli. :razz:
No popatrz na dniach przyjdzie 16 SU18 na Stalową nowych Solarisów. A w ruchu pozostało tylko 12 długich Ikarusów. I co myślisz że nic nie skasują w zamian a miejsce się rozdmucha nagle. ](*,)

: 10 sie 2013, 10:43
autor: sprinter
Dwanaście? Mógłbyś podać pełną listę? Mi wychodzi 17. :-k

: 10 sie 2013, 11:48
autor: kukuryk12
dadada ja się mogę zakładać, że do 31 grudnia spokojnie w ruchu liniowym jeszcze będą.
One są już kasowane z 3 lata i jakoś nie mogą ich skasować.