: 05 sie 2013, 20:45
Ikarusy to już nigdzie nie przejdą, bo najpewniej od 1 września wszystkie zjadą tam gdzie ich miejsce. Czego sobie i wszystkim życzę.
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
Zapomnij.Frencher pisze:Ikarusy to już nigdzie nie przejdą, bo najpewniej od 1 września wszystkie zjadą tam gdzie ich miejsce. Czego sobie i wszystkim życzę.
4785Pawel_ pisze:gniot (4800?)
wczoraj wracałem z Torunia do Wawy (przez Płońsk) między 16 a 19Pawel_ pisze:Odkurzacz, Ikarus - przegubowy, gniot (4800?). Całe towarzystwo widziane w Łomiankach podczas jazdy... na Gdańsk? A, nie o własnych siłach.
Zapewne do Suradówka..Kabaciarz pisze:wczoraj wracałem z Torunia do Wawy (przez Płońsk) między 16 a 19Pawel_ pisze:Odkurzacz, Ikarus - przegubowy, gniot (4800?). Całe towarzystwo widziane w Łomiankach podczas jazdy... na Gdańsk? A, nie o własnych siłach.
i widziałem po kolei holowane:
ikarus 280 (bez numerów tabor.)
po pół godzinie
jelczyk solo (4700?) bardzo zamazane cyfry więc nie jestem pewien
no i pod Warszawą neoplan (nieznane numery taborowe)
czy ktoś może wie dokąd one pojechały?
O jakich numerach taborowych, skoro wiesz, że z Woronicza?ktosiek pisze:przegub z woro cały żółty holowany kierunek zachodni
A o własnych siłach wjechały na tą stacje, czy z pomocą holowników?Pawel_ pisze:Trzy Ikarusy (bez taborowych) odpoczywały sobie na parkingu, przy stacji paliw Shell, trasa na Gdańsk. CPN jakieś trzy kilometry przed Płońskiem...
No popatrz na dniach przyjdzie 16 SU18 na Stalową nowych Solarisów. A w ruchu pozostało tylko 12 długich Ikarusów. I co myślisz że nic nie skasują w zamian a miejsce się rozdmucha nagle.ashir pisze:Patrz, ale beni wierzył do końca.A właśnie chciałem się z benim założyć, że 1 września to ja jednak ujrzę Ikarusy w ruchu liniowym i to pomimo niedzieli.