Strona 182 z 207

Rozdysponowanie taboru

: 22 lis 2024, 22:00
autor: ZielonyJamnik
Haha xD, no powiem ci, że pełen szacun. Widać głęboką inspirację slickami z F1. Ale zdziwię cię, że nie chodziło mi o Michasia. Nie bez powodu napisałem, że chodzi o wrocławską firmę. Michaś to jednak z Radomia :wink:

Rozdysponowanie taboru

: 22 lis 2024, 22:27
autor: ashir
ZielonyJamnik pisze:
22 lis 2024, 22:00
Haha xD, no powiem ci, że pełen szacun. Widać głęboką inspirację slickami z F1. Ale zdziwię cię, że nie chodziło mi o Michasia. Nie bez powodu napisałem, że chodzi o wrocławską firmę. Michaś to jednak z Radomia :wink:
A czy ta wrocławska firma nie jeździ też w Radomiu? :P

Rozdysponowanie taboru

: 22 lis 2024, 22:31
autor: ZielonyJamnik
Bingo :wink:

Rozdysponowanie taboru

: 23 lis 2024, 0:45
autor: marco_wawa
Robert 514 pisze:
22 lis 2024, 21:46
marco_wawa pisze:
21 lis 2024, 14:08
1412-1416 już na Ostrobramskiej
1414 jeszcze ze Stalowej
Za to 1416 i 1420 już na R3.

Rozdysponowanie taboru

: 23 lis 2024, 0:52
autor: 1000
marco_wawa pisze:
23 lis 2024, 0:45
Za to 1416 i 1420 już na R3.
1412 także. Obsługiwał dziś 146/09 z R3.

Rozdysponowanie taboru

: 23 lis 2024, 7:29
autor: kocur
Robert 514 pisze:
22 lis 2024, 21:46
1414 jeszcze ze Stalowej
Też już na R3. Przeszły wszystkie z zakresu 1412-1420.

Rozdysponowanie taboru

: 23 lis 2024, 12:18
autor: MJ
zxcvbnm pisze:
22 lis 2024, 19:49
Flash8222 pisze:
22 lis 2024, 8:38


Jakieś argumenty?
Takie same jak twoje.
Jeśli macie jakąś wiedzę, że któraś firma olewa hamulce, co jest naruszeniem bezpieczeństwo, to dlaczego tego nigdzie nie zgłosicie?
Nie ma też co dramatyzować. To, że jakiś komunikat się wyświetla to nie znaczy, że od razu autobus nieprawidłowo hamuje. Równie dobrze może to być jakaś pierdoła nie wpływająca na bezpieczeństwo.

Rozdysponowanie taboru

: 24 lis 2024, 23:58
autor: stołecznynocnik
Czy jest już znana pełna lista wozów które trafią na R6?

Rozdysponowanie taboru

: 25 lis 2024, 5:32
autor: Walas
stołecznynocnik pisze:
24 lis 2024, 23:58
Czy jest już znana pełna lista wozów które trafią na R6?
43xx i 77xx

Rozdysponowanie taboru

: 25 lis 2024, 6:16
autor: konri
Walas pisze:
25 lis 2024, 5:32
stołecznynocnik pisze:
24 lis 2024, 23:58
Czy jest już znana pełna lista wozów które trafią na R6?
43xx i 77xx
Te 77xx na R6 to jakiś powielany mit. Na razie potwierdzone są wyłącznie 43xx.

Rozdysponowanie taboru

: 25 lis 2024, 6:40
autor: ashir
konri pisze:
25 lis 2024, 6:16
Walas pisze:
25 lis 2024, 5:32

43xx i 77xx
Te 77xx na R6 to jakiś powielany mit. Na razie potwierdzone są wyłącznie 43xx.
Na pewno na R-6 dotarły 4301, 4302, 4310, 4311, 4312 i 4320, bo dziś wyjechały pod banderą tej zajezdni.

Rozdysponowanie taboru

: 25 lis 2024, 7:00
autor: Walas
ashir pisze:
25 lis 2024, 6:40
konri pisze:
25 lis 2024, 6:16

Te 77xx na R6 to jakiś powielany mit. Na razie potwierdzone są wyłącznie 43xx.
Na pewno na R-6 dotarły 4301, 4302, 4310, 4311, 4312 i 4320, bo dziś wyjechały pod banderą tej zajezdni.
Było już 2 strony wcześniej w piątek pisane, że na R-6 są 4301-4304, 4310-4314 i 4320.

Rozdysponowanie taboru

: 25 lis 2024, 8:57
autor: ashir
Walas pisze:
25 lis 2024, 7:00
ashir pisze:
25 lis 2024, 6:40
Na pewno na R-6 dotarły 4301, 4302, 4310, 4311, 4312 i 4320, bo dziś wyjechały pod banderą tej zajezdni.
Było już 2 strony wcześniej w piątek pisane, że na R-6 są 4301-4304, 4310-4314 i 4320.
Stronę wcześniej jak już i wiem to. Natomiast ja wskazałem wozy, które na pewno tam dotarły, bo jeżdżą dziś na zadaniach z R-6.

Rozdysponowanie taboru

: 25 lis 2024, 9:03
autor: Walas
ashir pisze:
25 lis 2024, 8:57
Walas pisze:
25 lis 2024, 7:00

Było już 2 strony wcześniej w piątek pisane, że na R-6 są 4301-4304, 4310-4314 i 4320.
Stronę wcześniej jak już i wiem to. Natomiast ja wskazałem wozy, które na pewno tam dotarły, bo jeżdżą dziś na zadaniach z R-6.
Czyli napisałeś to samo co było już wcześniej pisane.

Rozdysponowanie taboru

: 25 lis 2024, 9:05
autor: kocur
ashir pisze:
25 lis 2024, 8:57
Stronę wcześniej jak już i wiem to. Natomiast ja wskazałem wozy, które na pewno tam dotarły, bo jeżdżą dziś na zadaniach z R-6.
Napisałem, że są na Płochocińskiej, a nie że mają być. Więc twój post był zbędny.