Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy
-
Walas
- Posty: 6763
- Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
- Lokalizacja: Pruszków
Post
autor: Walas » 07 sty 2012, 8:27
Pawel_ pisze:Walas o 12.58 przy warszawskiej Palemce widziany, pomachany. 
Zgadza się. Jak zobaczyłem A131 to wiedziałem, że to ty. Masz te
128 na stałe
I wczoraj widziałem także Szeregowego_Równoległego w A118(3/
118) jakoś chwilę po 10:00 na

Politechnika. Co żeś majstrował przy tych pierwszych drzwiach

1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
-
ashir
- Posty: 19911
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 07 sty 2012, 8:30
Walas pisze:I wczoraj widziałem także Szeregowego_Równoległego w A118(3/
118) jakoś chwilę po 10:00 na

Politechnika. Co żeś majstrował przy tych pierwszych drzwiach

To było bliżej 11, jakoś koło 10:50, wiem bo sam tam go widziałem.

-
Pawel_
- Sierściuch
- Posty: 6176
- Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
- Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)
Post
autor: Pawel_ » 07 sty 2012, 9:59
-
Walas
- Posty: 6763
- Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
- Lokalizacja: Pruszków
Post
autor: Walas » 07 sty 2012, 10:10
Pawel_ pisze:A131? Bleee. A124.
Wczoraj jeździłeś A131

1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1
-
Pawel_
- Sierściuch
- Posty: 6176
- Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
- Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)
Post
autor: Pawel_ » 07 sty 2012, 10:16
Normalnie innym, ale zdarzy się kwiatek taki, jak wczoraj. 
-
Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Post
autor: Szeregowy_Równoległy » 07 sty 2012, 16:46
Próbowałem nie wzywać pogota do spadniętej klapy i zamontować ją z powrotem własnoręcznie. Nie udało się. Klapa za fotel i jazda na Podgrodzie

129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.
Nazywam się Major Bień
-
bepe
- Posty: 3469
- Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
- Lokalizacja: Gocław
Post
autor: bepe » 08 sty 2012, 12:21
0.15 - SG spotkany w 4743

2/N44. Ów mówił także o dwóch innych użytkownikach, którzy kręcili N42 i N46, ale ich nie znam, więc nie wypisuję

-
Professor
- Posty: 319
- Rejestracja: 05 lut 2011, 19:30
- Lokalizacja: Tarchomin/ Popowice - Wrocław
Post
autor: Professor » 08 sty 2012, 17:10
Pozdro dla Nieokiełznanego i Matrixa2441 spotkanych przy UD Targówek około 12

-
Szymon
- (Mr_Kolesław)
- Posty: 2068
- Rejestracja: 31 sie 2007, 19:03
- Lokalizacja: Szamoty
-
Kontakt:
Post
autor: Szymon » 08 sty 2012, 22:08
Flash8222 z partnerką oraz kilka innych osób (których z nicka nie kojarzę

) spotkani tuż przed 20 w orkiestrowym autobusie na Pl. Defilad

-
Nieokiełznany
- Posty: 111
- Rejestracja: 19 lip 2011, 16:27
Post
autor: Nieokiełznany » 09 sty 2012, 10:14
Szymon pisze:Flash8222 z partnerką oraz kilka innych osób (których z nicka nie kojarzę

) spotkani tuż przed 20 w orkiestrowym autobusie na Pl. Defilad

Również pozdrawiam!
MC spotkana przy UD Targówek przed 12:00.
-
Matrix2441
- Posty: 1234
- Rejestracja: 08 lip 2010, 17:27
Post
autor: Matrix2441 » 09 sty 2012, 10:50
bepe pisze:0.15 - SG spotkany w 4743

2/N44. Ów mówił także o dwóch innych użytkownikach, którzy kręcili N42 i N46, ale ich nie znam, więc nie wypisuję

Dzięki, również pozdrawiam

-
henio_wpz
- Posty: 266
- Rejestracja: 19 lis 2007, 11:28
- Lokalizacja: WWA Sielce
Post
autor: henio_wpz » 09 sty 2012, 19:04
Szymon pisze:Flash8222 z partnerką oraz kilka innych osób (których z nicka nie kojarzę

) spotkani tuż przed 20 w orkiestrowym autobusie na Pl. Defilad

Ja także pozdrawiam

-
BJ
- (BJ.2052)
- Posty: 6067
- Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: BJ » 09 sty 2012, 20:08
Mauryc spotkany ok. 9 na DwC. Pozdrawiam

-
Gontar
- (Rav5202)
- Posty: 932
- Rejestracja: 15 paź 2009, 19:42
- Lokalizacja: Warszawa - Witolin
Post
autor: Gontar » 09 sty 2012, 22:01
BJ pisze:Mauryc spotkany ok. 9 na DwC. Pozdrawiam

I widziany podczas światełka w kanciaku w miejscu: centrum stolicy.
-
Walas
- Posty: 6763
- Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
- Lokalizacja: Pruszków
Post
autor: Walas » 09 sty 2012, 23:06
Dziś:
Flash widziany za kierownicą A729(8/
182)
Killer4739 najpierw widziany w Centrum a potem spotkany na Bródnie-Podgrodziu

1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1