Forumowicze na przystanku III

Moderatorzy: Wiliam, Szeregowy_Równoległy

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 07 sty 2012, 8:27

Pawel_ pisze:Walas o 12.58 przy warszawskiej Palemce widziany, pomachany. :P
Zgadza się. Jak zobaczyłem A131 to wiedziałem, że to ty. Masz te 128 na stałe :?:

I wczoraj widziałem także Szeregowego_Równoległego w A118(3/118) jakoś chwilę po 10:00 na :mewa: Politechnika. Co żeś majstrował przy tych pierwszych drzwiach :?:
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

ashir
Posty: 19911
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 07 sty 2012, 8:30

Walas pisze:I wczoraj widziałem także Szeregowego_Równoległego w A118(3/118) jakoś chwilę po 10:00 na :mewa: Politechnika. Co żeś majstrował przy tych pierwszych drzwiach :?:
To było bliżej 11, jakoś koło 10:50, wiem bo sam tam go widziałem. ;-)

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 07 sty 2012, 9:59

A131? Bleee. A124. :serce:
Walas pisze:I wczoraj widziałem także Szeregowego_Równoległego w A118(3/118) jakoś chwilę po 10:00 na :mewa: Politechnika. Co żeś majstrował przy tych pierwszych drzwiach :?:
Próbował popsuć wóz. Udało Ci się, czy dalej się męczyłeś? :P

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 07 sty 2012, 10:10

Pawel_ pisze:A131? Bleee. A124. :serce:
Wczoraj jeździłeś A131 ;-)
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

Awatar użytkownika
Pawel_
Sierściuch
Posty: 6176
Rejestracja: 01 maja 2007, 18:08
Lokalizacja: Zagłębie Szklane :-)

Post autor: Pawel_ » 07 sty 2012, 10:16

Normalnie innym, ale zdarzy się kwiatek taki, jak wczoraj. :)

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 07 sty 2012, 16:46

Pawel_ pisze:A131? Bleee. A124. :serce:
Walas pisze:I wczoraj widziałem także Szeregowego_Równoległego w A118(3/118) jakoś chwilę po 10:00 na :mewa: Politechnika. Co żeś majstrował przy tych pierwszych drzwiach :?:
Próbował popsuć wóz. Udało Ci się, czy dalej się męczyłeś? :P
Próbowałem nie wzywać pogota do spadniętej klapy i zamontować ją z powrotem własnoręcznie. Nie udało się. Klapa za fotel i jazda na Podgrodzie :)
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

bepe
Posty: 3469
Rejestracja: 04 wrz 2010, 15:33
Lokalizacja: Gocław

Post autor: bepe » 08 sty 2012, 12:21

0.15 - SG spotkany w 4743 :arrow: 2/N44. Ów mówił także o dwóch innych użytkownikach, którzy kręcili N42 i N46, ale ich nie znam, więc nie wypisuję ;-)

Awatar użytkownika
Professor
Posty: 319
Rejestracja: 05 lut 2011, 19:30
Lokalizacja: Tarchomin/ Popowice - Wrocław

Post autor: Professor » 08 sty 2012, 17:10

Pozdro dla Nieokiełznanego i Matrixa2441 spotkanych przy UD Targówek około 12 :-)

Szymon
(Mr_Kolesław)
Posty: 2068
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:03
Lokalizacja: Szamoty
Kontakt:

Post autor: Szymon » 08 sty 2012, 22:08

Flash8222 z partnerką oraz kilka innych osób (których z nicka nie kojarzę ;P ) spotkani tuż przed 20 w orkiestrowym autobusie na Pl. Defilad :)

Awatar użytkownika
Nieokiełznany
Posty: 111
Rejestracja: 19 lip 2011, 16:27

Post autor: Nieokiełznany » 09 sty 2012, 10:14

Szymon pisze:Flash8222 z partnerką oraz kilka innych osób (których z nicka nie kojarzę ;P ) spotkani tuż przed 20 w orkiestrowym autobusie na Pl. Defilad :)
Również pozdrawiam!


MC spotkana przy UD Targówek przed 12:00.

Awatar użytkownika
Matrix2441
Posty: 1234
Rejestracja: 08 lip 2010, 17:27

Post autor: Matrix2441 » 09 sty 2012, 10:50

bepe pisze:0.15 - SG spotkany w 4743 :arrow: 2/N44. Ów mówił także o dwóch innych użytkownikach, którzy kręcili N42 i N46, ale ich nie znam, więc nie wypisuję ;-)
Dzięki, również pozdrawiam :smile:

henio_wpz
Posty: 266
Rejestracja: 19 lis 2007, 11:28
Lokalizacja: WWA Sielce

Post autor: henio_wpz » 09 sty 2012, 19:04

Szymon pisze:Flash8222 z partnerką oraz kilka innych osób (których z nicka nie kojarzę ;P ) spotkani tuż przed 20 w orkiestrowym autobusie na Pl. Defilad :)
Ja także pozdrawiam ;)

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 09 sty 2012, 20:08

Mauryc spotkany ok. 9 na DwC. Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
Gontar
(Rav5202)
Posty: 932
Rejestracja: 15 paź 2009, 19:42
Lokalizacja: Warszawa - Witolin

Post autor: Gontar » 09 sty 2012, 22:01

BJ pisze:Mauryc spotkany ok. 9 na DwC. Pozdrawiam ;)
I widziany podczas światełka w kanciaku w miejscu: centrum stolicy.

Walas
Posty: 6763
Rejestracja: 17 cze 2008, 10:27
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: Walas » 09 sty 2012, 23:06

Dziś:
Flash widziany za kierownicą A729(8/182)
Killer4739 najpierw widziany w Centrum a potem spotkany na Bródnie-Podgrodziu ;-)
1069, 7722
Ulubione wozy: 5240, 5243, 6207
817, WKD, R1, S1

Zablokowany