Strona 200 z 200
O chłodzeniu i niechłodzeniu
: 27 cze 2026, 11:27
autor: person
To na pewno ZTM kazał wypuścić 116tki na miasto (w końcu wszystko co złe to inni, nigdy TW)
O chłodzeniu i niechłodzeniu
: 27 cze 2026, 12:03
autor: ZielonyJamnik
Przecież od dawna wiadomo, że elastyczność w TW jest na poziomie betonu
O chłodzeniu i niechłodzeniu
: 27 cze 2026, 14:03
autor: pawcio
Formalnie wyjazd z innego zakładu na Kawęczyńską a nie z R2 jest kursem wadliwym, bo nie zostanie zrealizowany odcinek brama K16a-Wojnicka.

O chłodzeniu i niechłodzeniu
: 27 cze 2026, 14:09
autor: Bywalec
Zawsze można zrobić PT z innego zakładu na R2 i dopiero wyjazd. 3158 ledwie miesiąc temu przyjechał z R2 na R4 dzien wcześniej wieczorem by wyjechać na linię 15 tylko dlatego bo miał okleinę okolicznosciową. Więc jak widać da się, jeśli idą za tym pieniądze. A jeśli interes pasazera to niestety, ale panie Areczku klimatyzacja jest dla kogo innego, pan może sobie uchylić okienko.
O chłodzeniu i niechłodzeniu
: 27 cze 2026, 15:37
autor: ziemniakizostaw
No dobra, ale ile jest w środku takiego tramwaju? Dużo zimniej będzie w kabinie?
A jak jest dziś w autobusach, ktoś z Was jeździ?
O chłodzeniu i niechłodzeniu
: 27 cze 2026, 17:56
autor: Matt Cubis
Jak silnik pracuje to w 88xx da się wytrzymać.
O chłodzeniu i niechłodzeniu
: 27 cze 2026, 22:12
autor: person
ziemniakizostaw pisze: ↑wczoraj, 15:37
No dobra, ale ile jest w środku takiego tramwaju?
ZA DUŻO.
Ja do tego czegoś w lecie nie wsiadam z obawy o ścięcie białka w organizmie.