Wszystkich Świętych 2014-2015

Moderator: Wiliam

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 02 lis 2014, 21:42

Ale właśnie d. Budowlana wcale nie jest zamknięta, tylko zamieniona na parking. Z tym, że bez przejazdu przez skrzyżowania z Wysockiego i Chodecką. Ale jeśli tramwaje przejeżdżają przez tłum, to może i autobusy by mogły?

A co do Odrowąża - na Stare Powązki jest 1/C1, a reszta z łatwą przesiadką. Część by mogło wziąć C56. Na samego Odrowąża bym jednak autobusów nie rozpraszał.

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 02 lis 2014, 22:44

To niby drobiazg, pierdoła... Nie jest tajemnicą, że sporo ludzi lubi iść na cmentarz 1 czy 2 listopada wieczorem, bo świecące się cmentarze mają jakiś urok. Jest to tajemnicą dla Organizatora, który solówkową jedynkę zostawił mimo tego, że ten weekend nie był weekendem standardowym i można było przewidzieć, że linia pałętająca się koło Powązkowskiej i cmentarza na Bródnie będzie miała wzięcie. Tę solówkę widziałem przy Powązkowskiej. Na pewno wszyscy nie pojechali. To drobiazg, ale nie było tych kilku składów, żeby wysłać zamiast pojedynczego wagonika?
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 02 lis 2014, 23:10

pawcio pisze:25 doszło. A jednocześnie trzeba było 26 zastąpić. Generalnie Bródno przyjęłoby jeszcze co najmniej jedna mocna linie, tylko infrastruktura nie pozwala. Głupio by było podstację wysadzić i wszystko unieruchomić.
Przydałoby się jakieś wyróżnienie w informacji o C6, że "jedzie dawną [czytaj: na czas zamknięcia Targowej] trasą 26". Dzisiaj parę osób mnie pytało, czym dojechać z Woli na Bródno, bo ktoś im podpowiada, że 26, a oni w rozkładzie widzą, że na Bródno nie jedzie.

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 02 lis 2014, 23:12

Szeregowy_Równoległy pisze:To niby drobiazg, pierdoła... Nie jest tajemnicą, że sporo ludzi lubi iść na cmentarz 1 czy 2 listopada wieczorem, bo świecące się cmentarze mają jakiś urok. Jest to tajemnicą dla Organizatora, który solówkową jedynkę zostawił mimo tego, że ten weekend nie był weekendem standardowym i można było przewidzieć, że linia pałętająca się koło Powązkowskiej i cmentarza na Bródnie będzie miała wzięcie. Tę solówkę widziałem przy Powązkowskiej. Na pewno wszyscy nie pojechali. To drobiazg, ale nie było tych kilku składów, żeby wysłać zamiast pojedynczego wagonika?
To dlatego widziałem takie obłożenie dzisiaj na 27 wieczorem. Wczoraj na Wolskiej woziło powietrze, ale dziś na Okopowej było bardzo przyzwoicie zapełnione. Obydwa wagony.

Awatar użytkownika
a/p TALENT
Posty: 1745
Rejestracja: 31 sie 2007, 19:06
Lokalizacja: Flughafen Bemowo

Post autor: a/p TALENT » 03 lis 2014, 9:46

Krótki rekonesans wśród znajomych i osobista refleksja na temat warszawskiej komunikacji cmentarnej 2014 - wszyscy zadowoleni!
Idiokracja nas otacza

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 03 lis 2014, 14:47

Jedyna rzecz, do której mógłbym się przyczepić to korki przed Babką, które opóźniały jazdę liniami cmentarnymi. Czy na te 3 dni można wprowadzić w tamtym rejonie buspasy? Jak jechałem wczoraj po południu to korki były już od ZP Popiełuszki.

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 03 lis 2014, 17:35

Dodatkowo pomyśleć, żeby jakoś autobusy mogły ominąć Elbląską, skoro muszą tamtędy jechać samochody zmierzające na parking przy Powązkach. :wink:

Georg
Posty: 6287
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:14
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: Georg » 03 lis 2014, 18:15

Nie jechałem w tym roku Elbląską i dawno tam nie byłem. Poprawili trochę nawierzchnię, czy dalej ulica w typie okolic Odolan?

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 03 lis 2014, 18:20

Nawierzchnia dobra, ale korek był okropny. :wink:

sajbeer
Posty: 714
Rejestracja: 06 maja 2008, 21:06
Lokalizacja: Warszawa-Bielany

Post autor: sajbeer » 03 lis 2014, 18:31

Georg pisze:Nie jechałem w tym roku Elbląską i dawno tam nie byłem. Poprawili trochę nawierzchnię, czy dalej ulica w typie okolic Odolan?
Ulica po całkowitym remoncie. Rondo nawet zrobili.

https://www.google.pl/maps/@52.2642552, ... !2e0?hl=pl
Ostatnia skonsumowana "PARÓWKA"
21.12.2012
366+218 :arrow: 013B/28
Przedostatnia:
7.12.2012
140+685 :arrow: 019B/33 :D :tancze:

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 03 lis 2014, 18:33

I właśnie dopiero za tym rondem autobusy miały buspas z lewej strony jezdni, a z prawej strony stały w kolejce samochody do parkingu. Wcześniej niestety wszyscy solidarnie stali w korku. :-?

Awatar użytkownika
person
(geograf)
Posty: 9681
Rejestracja: 15 gru 2005, 2:45
Lokalizacja: z szafy

Post autor: person » 03 lis 2014, 20:16

JotPeCet pisze:polecam bardzo ciekawe mapki :)
Ciekawe, bo?

bartoni722
Posty: 6240
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 04 lis 2014, 17:37

Lud bardzo chciał połączenia Grochów - Odrowąża. Tą trójkę bym bardziej wypromował za rok (po co zasilano 25? Jeździł ktoś tym? Idealny dawca na 3...). Chociaż...sporo ludzi się upierało, że woli autobusem. I jeździli C69+C76, albo po prostu wchodzili od Św. Wincentego...
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Awatar użytkownika
JotPeCet
Posty: 2493
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:07
Lokalizacja: WPT Ochota

Post autor: JotPeCet » 05 lis 2014, 6:09

person pisze:
JotPeCet pisze:polecam bardzo ciekawe mapki :)
Ciekawe, bo?
Np. na Cmentarz Północny dojedziesz tramwajem!
Polityka złym doradcą w pracy!

Paweł D.
Posty: 5841
Rejestracja: 21 sie 2006, 23:50
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Paweł D. » 05 lis 2014, 13:30

Cóż, wg mapki-schematu ma stronie ZTM-u 1 i 2 listopada 25 krańcowało na Wiatracznej i do centrum jechało Waszyngtona. Zdarza się...

ODPOWIEDZ