Strona 3 z 4
Czerwiec 2015
: 11 cze 2015, 18:19
autor: SławekM
Jak jechałem nim 04.06.2015 to wysiadło tak ze 20-30 osób... A to był ten ok. 11:55 w Nieporęcie.
Czerwiec 2015
: 11 cze 2015, 18:23
autor: ashir
Bo linia numer 10 (Legionowo - Tłuszcz) jest używana przez Koleje Mazowieckie tylko w celu podsyłu szynobusów do/z Sierpca, bo swoją bazę mają w Tłuszczu. Był jeden rok, kiedy w ogóle pociągi w ogóle tą trasą nie jeździły i po wznowieniu ruchu, wspólny bilet skurczył się do Legionowa Piaski (wcześniej obowiązywał do Nieporętu, a w ogóle to powinien obowiązywać do Radzymina).

Czerwiec 2015
: 11 cze 2015, 18:47
autor: SławekM
Nie zapominaj o Tłuszcz Express ale on jeździ linią nr 10 bez zatrzymania.
Czerwiec 2015
: 11 cze 2015, 19:00
autor: ashir
Na to samo wychodzi.

Czerwiec 2015
: 11 cze 2015, 22:23
autor: J23
ashir pisze:Bo połączenie jest obsługiwane autobusami szynowymi.

Nie tylko. Ostatnio "kibel" się tam pojawił

Czerwiec 2015
: 11 cze 2015, 22:52
autor: Ikarus78
Od 13.06 zmiana rozkładu 735 przeguby co 30 minut ,a wiec skromniej niż w poprzednich latach.
Szczegóły na stronie ZTM
Czerwiec 2015
: 12 cze 2015, 7:56
autor: Matej
No właśnie nie, częstotliwość jest taka sama.
Czerwiec 2015
: 12 cze 2015, 8:05
autor: ashir
J23 pisze:Nie tylko. Ostatnio "kibel" się tam pojawił

Ale kibel to tylko na obiegu w D na trasie: Tłuszcz - Warszawa Wschodnia - Tłuszcz (z zatrzymaniem się jedynie na: Warszawa Toruńska i Warszawa Praga), więc Zalew Zegrzyński to tylko z okien pociągu można zobaczyć. A te 2 pary codziennie są i muszą być obsługiwane przez szynobusy, bo dalszy odcinek do Sierpca jest niezelektryfikowany. Ostatni planowy pociąg na EZT na tej trasie z zatrzymywaniem pociągu na wszystkich przystankach to był jeszcze sprzed czasów SKM do Wieliszewa, o ile mnie pamięć nie myli.

Ikarus78 pisze:Od 13.06 zmiana rozkładu 735 przeguby co 30 minut ,a wiec skromniej niż w poprzednich latach.
Szczegóły na stronie ZTM
Jak już to co 20-40 minut, bo w tą dziurę wchodzi
705 i tak jak Matej napisał, w tym roku jest identyczna częstotliwość co w zeszłym roku.

Czerwiec 2015
: 12 cze 2015, 14:27
autor: michał1984
Od poniedziałku z Ostrobramskiej znika brygada 9/159 chyba na Woronicza bo nie myślę że Kleszczowa jak wiecznie ma problemy z solówkami

Czerwiec 2015
: 12 cze 2015, 14:38
autor: Georg
5690 pisze:Zmiana rozkładu i czasy przejazdów na 197 od 11.06.2015r
Nie ma żadnych zmian czasów przejazdu. Pozostają identyczne, jak były. Jedyna różnica to czas przejazdu na trasie objazdowej między przystankami Bielany-Ratusz, a Podleśną IMGW, który jest krótszy o minutę między 6, a 7 i między 20, a 21 w DP oraz między 8, a 9 i między 18, a 20 w DS. Rozkłady na pozostałych przystankach są żywcem przepisane z poprzedniej wersji z 11 maja br. Nawet data się nie zmieniła w kierunku Ursusa. W kierunku Gwiazd pojawił się jedynie dopisek "Trasa czasowo zmieniona".
Czerwiec 2015
: 12 cze 2015, 18:30
autor: ashir
Wychodzi na to, że wzorem lat ubiegłych 2 maratony na
735 obsłuży ITS.

Czerwiec 2015
: 13 cze 2015, 16:55
autor: J.Kaczmarski
A na
ZS7 monopol ma "Ostrobramska". Uu, to szkoda, że tym razem nie będzie Manów w Otwocku, nie będzie można się sprawdzić w roli pilota.

Czerwiec 2015
: 13 cze 2015, 19:03
autor: ashir
Tak, ale w zamian oddała część udziałów na
171 w DP na rzecz Woronicza, a w DŚ oddała wszystko na rzecz Woronicza i Stalowej. Poza tym z tego powodu zawiesiła wszystkie swoje wtyczki na
162 i
517. A sierotki bywają wszędzie.

Czerwiec 2015
: 15 cze 2015, 9:56
autor: rudy
Czy od dzisiaj zniknęły na 517 skrócone kursy Malinowa-PTK

Czerwiec 2015
: 15 cze 2015, 9:58
autor: pawcio
Zostały dwie sztuki.