Strona 3 z 10

Zmiany od października 2025 r.

: 02 paź 2025, 9:06
autor: Glonojad
Georg pisze:
02 paź 2025, 8:04
Częstotliwość paskudna.
Taka jak punktualność. A do tego brak przystanku na Żwirkach między 1 sierpnia a Woronicza bo Kapłani Św. Przepustowości zawetowali.

Zmiany od października 2025 r.

: 02 paź 2025, 9:31
autor: Georg
Glonojad pisze:
02 paź 2025, 9:06
Georg pisze:
02 paź 2025, 8:04
Częstotliwość paskudna.
Taka jak punktualność. A do tego brak przystanku na Żwirkach między 1 sierpnia a Woronicza bo Kapłani Św. Przepustowości zawetowali.
Urząd Statystyczny - Wyględowska w godzinach szczytu 3 minuty? Poprawili światła na skrzyżowaniu 1 Sierpnia ze Żwirkami?

Zmiany od października 2025 r.

: 02 paź 2025, 10:01
autor: Flash8222
Łukasz pisze:
02 paź 2025, 8:56
Dawno tu nie byłeś.
Miałem ostatnio 136 i wiem co piszę.

Zmiany od października 2025 r.

: 02 paź 2025, 10:06
autor: marko80
Lukasz436 pisze:
02 paź 2025, 7:54
marko80 pisze:
02 paź 2025, 0:44
Nowa trasa 228 od soboty 4 października to KRÓLIKARNIA - Woronicza - Żwirki i Wigury - 1 sierpnia - Instalatorów - Szybka - Wschodu Słońca - Popularna - Techników - Cegielniana - Potrzebna - Sympatyczna - Wałowicka - Globusowa - Traktorzystów - Plac Czerwca 1976 roku - URSUS RATUSZ
Aż dziwne że do Metra Wilanowska nie skierowane.
pewnie punktualność by wtedy już zupełnie leżała.
R-9 Chełmska pisze:
02 paź 2025, 8:02
Do EC Siekierki za 130...
korki na idzikowskiego.

Re: Zmiany od października 2025 r.

: 02 paź 2025, 10:34
autor: Łukasz
Nie wiem kompletnie, po co do Wilanowskiej, szczerze mówiąc. Po socjal może, bo na Wierzbnie jest toitoi.

A na dół to już długa linia, nawet pomijając korki. I tabor docelowo inny kompletnie, 130 to raczej minibusy, a tu prędzej czy później się pojawia przeguby.

Zmiany od października 2025 r.

: 02 paź 2025, 10:46
autor: marko80
Dodatkowo od 6 października 210,250 i 712 dwukierunkowo przez Nocznickiego zamiast przez Sokratesa.

Zmiany od października 2025 r.

: 02 paź 2025, 11:26
autor: ZielonyJamnik
marko80 pisze:
02 paź 2025, 10:46
Dodatkowo od 6 października 210,250 i 712 dwukierunkowo przez Nocznickiego zamiast przez Sokratesa.
Było to w innym temacie pisane :wink:

Zmiany od października 2025 r.

: 02 paź 2025, 12:19
autor: wincenty
ZielonyJamnik pisze:
02 paź 2025, 11:26
marko80 pisze:
02 paź 2025, 10:46
Dodatkowo od 6 października 210,250 i 712 dwukierunkowo przez Nocznickiego zamiast przez Sokratesa.
Było to w innym temacie pisane :wink:
No właśnie, bo tak w ogóle to temat zmiany obsługowe, a nie trasowe.
Na 228 wchodzi Woronicza? Zostaje 10m?

Zmiany od października 2025 r.

: 02 paź 2025, 12:26
autor: R-9 Chełmska
Patrząc po rozkładzie, zostaje Kleszczowa. Może się to zmieni po zakończeniu zetek.

Zmiany od października 2025 r.

: 02 paź 2025, 13:11
autor: reserved
Łukasz pisze:
02 paź 2025, 9:06
sprinter pisze:Nie
To ciekawe, bo wcześniej miesiącami odpisywali, że się nie da uruchomić, bo linia ma potencjał na przeguby, a nie ma wolnych przegubów :)

Choć przy 30 minutach to pewnie rewelacji frekwencyjnej nie będzie.
Tylko czy przegub by dał radę na Wagonowni? :-k 8-)

Zmiany od października 2025 r.

: 02 paź 2025, 13:18
autor: Georg
Na rondzie zawróci bez problemu. Poprawili tam trochę nawierzchnię?

Zmiany od października 2025 r.

: 02 paź 2025, 13:33
autor: AdamKlocusky
wincenty pisze:
02 paź 2025, 12:19
ZielonyJamnik pisze:
02 paź 2025, 11:26


Było to w innym temacie pisane :wink:
No właśnie, bo tak w ogóle to temat zmiany obsługowe, a nie trasowe.
Na 228 wchodzi Woronicza? Zostaje 10m?
Na 228 będzie R-11, wozami 12m, w DP i DS na 4 całki.

Re: Zmiany od października 2025 r.

: 02 paź 2025, 13:37
autor: Łukasz
reserved pisze:
Łukasz pisze:
02 paź 2025, 9:06
To ciekawe, bo wcześniej miesiącami odpisywali, że się nie da uruchomić, bo linia ma potencjał na przeguby, a nie ma wolnych przegubów :)

Choć przy 30 minutach to pewnie rewelacji frekwencyjnej nie będzie.
Tylko czy przegub by dał radę na Wagonowni? :-k 8-)
Pewnie jeszcze w tym roku się sprawdzi :)

Zmiany od października 2025 r.

: 02 paź 2025, 14:56
autor: Flash8222
Georg pisze:
02 paź 2025, 13:18
Na rondzie zawróci bez problemu. Poprawili tam trochę nawierzchnię?
No właśnie na styk przegub tam zawraca. Bo Mobilis kiedyś robił komisję. Pojedzie jakaś ciapa za kierownicą i zablokuje się.

Zmiany od października 2025 r.

: 02 paź 2025, 15:09
autor: wincenty
AdamKlocusky pisze:
02 paź 2025, 13:33
wincenty pisze:
02 paź 2025, 12:19

No właśnie, bo tak w ogóle to temat zmiany obsługowe, a nie trasowe.
Na 228 wchodzi Woronicza? Zostaje 10m?
Na 228 będzie R-11, wozami 12m, w DP i DS na 4 całki.
Dzięki, pociągnie to jakieś dalsze zmiany?