KtĂłre linie powinny mieÄ sobotnie rozkĹady jazdy ?
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
To jest kwestia poukładani tras tak, aby nikomu nie zbarakło. A lekko nie jest.Choć wolę, by występował niedobór 12-10 (skład na godzinę) niż 10-5 (vide 25 - 6 składów na godzinę).
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
506 - ewidentnie. Linia ma w soboty tak duże obłożenie, że byłoby to w pełni uzasadnione. I nie przekonuje mnie do końca argument, że tylko i wyłącznie na odcinku Dobra - Metro Świętokrzyska, ponieważ autobusy z Żerania przyjeżdżają nieźle zapełnione.
192 - Widywałem świetnie zapełnione na Wołoskiej. W niedzielę Galerię odwiedza z pewnością mniej osób. Nie mówiąc już o sobotnich widzeniach na Kłobuckiej
.
192 - Widywałem świetnie zapełnione na Wołoskiej. W niedzielę Galerię odwiedza z pewnością mniej osób. Nie mówiąc już o sobotnich widzeniach na Kłobuckiej
"Coś ci powiem chłopcze! Gdy będziesz wracał do domu dziś wieczór, a jakiś psychopata rzuci się na ciebie z garścią malin, nie przyłaź mi tutaj skomleć." - John Cleese
- Glonojad
- Dark Lord of The Plonk
- Posty: 26874
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
- Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki
2 składy, jeszcze odejmować umiempawcio pisze:To jest kwestia poukładani tras tak, aby nikomu nie zbarakło. A lekko nie jest.Choć wolę, by występował niedobór 12-10 (skład na godzinę)
Tylko że to nijak nie ma związku z charakterem reformy, bo u Ciebie też się może pojawić niedobór dwukrotny i co wtedy?niż 10-5 (vide 25 - 6 składów na godzinę).
Proponuję poczekać na publikację Twojego pomysłu.
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.
-
Dęboszczak
- Posty: 1852
- Rejestracja: 25 gru 2005, 23:29
- Lokalizacja: Dolny Mokotów
To były różnice minutowe, więc różnica w składach wyniesie jeden skład na godzinę.inż. Glonojad pisze:2 składy, jeszcze odejmować umiempawcio pisze:To jest kwestia poukładani tras tak, aby nikomu nie zbarakło. A lekko nie jest.Choć wolę, by występował niedobór 12-10 (skład na godzinę)
Tylko że to nijak nie ma związku z charakterem reformy, bo u Ciebie też się może pojawić niedobór dwukrotny i co wtedy?niż 10-5 (vide 25 - 6 składów na godzinę).
Proponuję poczekać na publikację Twojego pomysłu.
A gdzie miałby być niedobór dwukrotny? Największy możliwy niedobór to spadek częstotliwości z 5 do 6 minut w szczycie (2 składy na godzinę).
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
Nie wiem skąd ten wykaz, ale czarno to widzę. Większość tych linii ma całkiem niezły rozkład. Może zamiast 15 w niedzielę i święta będzie 20Dęboszczak pisze:W pierwszej kolejności sobotnie rozkłady jazdy najprawdopodobniej dostaną linie:
116, 121, 122, 125, 160, 169, 171, 172, 174, 175, 180, 181, 184, 186, 189, 190, 192, 195, 500, 506, 510, 512, 517, 518, 521, 709, 723
Kiedyś rozkłady jazdy dzieliły się na sobotnie i świąteczne, może warto by do tego powrócić ponieważ natężenie ruchu i pasażerów jest różne w soboty i różne w niedziele..? 
N64 DW.Centralny...-Płochocińska-Jana Kazimierza- PKP Nieporęt/Białobrzegi
526 BRÓDNO PODGRODZIE - SZCZĘŚLIWICE
Tak dla budowy parkingów Park & Ride
526 BRÓDNO PODGRODZIE - SZCZĘŚLIWICE
Tak dla budowy parkingów Park & Ride
- Bastian
- Sułtan Maroka
- Posty: 36227
- Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
- Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...
W przypadku niejednej linii rzeczywiście by się to przydało.
Honi soit qui mal y pense...
Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow