Zmiany od czerwca 2011

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 01 cze 2011, 13:15

Ja z kolei widywałem 182 na al. Niepodległości. Też bęben.
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

alojzy
Posty: 807
Rejestracja: 10 maja 2007, 9:08

Post autor: alojzy » 01 cze 2011, 13:19

Bastian pisze:Ja z kolei widywałem 182 na al. Niepodległości. Też bęben.
Nieodżałowane 301 puste nie jeździło.
No ale 141 jak wiemy to wielki sukces ZTMu i złego słowa na nową trasę powiedzieć nie można.

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2218
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 01 cze 2011, 13:32

Bastian pisze:Ja z kolei widywałem 182 na al. Niepodległości. Też bęben.
Popatrz na obecne 382 - ta linia nie powinna już dawno istnieć!

SG
Posty: 881
Rejestracja: 25 lis 2010, 12:39
Lokalizacja: ZEA Woronicza

Post autor: SG » 01 cze 2011, 13:41

Lukasz436 pisze:
Bastian pisze:Ja z kolei widywałem 182 na al. Niepodległości. Też bęben.
Popatrz na obecne 382 - ta linia nie powinna już dawno istnieć!
Ponieważ ? Jedno z rozsądniejszych dojazdów z Okęcia do centrum.

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2218
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 01 cze 2011, 13:43

Tahamata pisze:
Lukasz436 pisze: Popatrz na obecne 382 - ta linia nie powinna już dawno istnieć!
Ponieważ ? Jedno z rozsądniejszych dojazdów z Okęcia do centrum.
Ponieważ wozi powietrze i woziło jak jeździła co 12-15/20/20... I jeżeli 382 jest najrozsądniejszym dojazdem z Okęcia do Centrum... to czym jest 9??

SG
Posty: 881
Rejestracja: 25 lis 2010, 12:39
Lokalizacja: ZEA Woronicza

Post autor: SG » 01 cze 2011, 13:45

Lukasz436 pisze:
Tahamata pisze: Ponieważ ? Jedno z rozsądniejszych dojazdów z Okęcia do centrum.
Ponieważ wozi powietrze i woziło jak jeździła co 12-15/20/20... I jeżeli 382 jest najrozsądniejszym dojazdem z Okęcia do Centrum... to czym jest 9??
Hehe nie każdy lubi jeździć tramwajami. Ponoć najlepszym dojazdem do centrum z Radiowej, Kaliskiego jest "20" która wozi powietrze. A 410 jeździ obite po brzegi, dlaczego?. Po raz kolejny wygrał autobus z tramwajem.

Awatar użytkownika
Lukasz436
Posty: 2218
Rejestracja: 14 gru 2005, 23:22
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Post autor: Lukasz436 » 01 cze 2011, 13:48

Tahamata pisze:
Lukasz436 pisze: Ponieważ wozi powietrze i woziło jak jeździła co 12-15/20/20... I jeżeli 382 jest najrozsądniejszym dojazdem z Okęcia do Centrum... to czym jest 9??
Hehe nie każdy lubi jeździć tramwajami. Ponoć najlepszym dojazdem do centrum z Radiowej, Kaliskiego jest "20" która wozi powietrze. A 410 jeździ obite po brzegi, dlaczego?. Po raz kolejny wygrał autobus z tramwajem.
Tjaaa pamiętam dawne 504 - też słyszałem nie każdy lubi jeździć Metrem. Litości. To jest ten sam przykład.

SG
Posty: 881
Rejestracja: 25 lis 2010, 12:39
Lokalizacja: ZEA Woronicza

Post autor: SG » 01 cze 2011, 13:51

Lukasz436 pisze:Tjaaa pamiętam dawne 504 - też słyszałem nie każdy lubi jeździć Metrem.
No i ma chyba do tego prawo?
Jedzie czym mu wygodniej, ja osobiście też wole wracać z Radiowej "410" niż "20" dlaczego? dlatego że jest po prostu szybciej...

Domino2001
Posty: 1468
Rejestracja: 08 sty 2009, 9:03
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów (Zachodni)

Post autor: Domino2001 » 01 cze 2011, 13:56

Lukasz436 pisze:
Tahamata pisze: Ponieważ ? Jedno z rozsądniejszych dojazdów z Okęcia do centrum.
Ponieważ wozi powietrze i woziło jak jeździła co 12-15/20/20... I jeżeli 382 jest najrozsądniejszym dojazdem z Okęcia do Centrum... to czym jest 9??
A skąd się wzięli ludzie w 382 jakim był SU15 a ludzie w środku zgnieceni jak sardynki ok. 7:25 na Woronicza w kierunku Okęcia?
Najczęściej jeżdżę liniami: M1, 179, 185, 195, 209, 503, 737.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 01 cze 2011, 13:56

Tahamata pisze:No i ma chyba do tego prawo?
Jak komunikacja będzie w stu procentach finansowana z biletów, to się będzie można nad tym zastanowić.

Nigdy nie grałeś w jakąś transportową grę komputerową? :>
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 01 cze 2011, 13:57

Domino2001 pisze:A skąd się wzięli ludzie w 382 jakim był SU15 a ludzie w środku zgnieceni jak sardynki ok. 7:25 na Woronicza w kierunku Okęcia?
A mówimy o 382, czy o relacji <M>Wierzbno - Służewiec?
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

SG
Posty: 881
Rejestracja: 25 lis 2010, 12:39
Lokalizacja: ZEA Woronicza

Post autor: SG » 01 cze 2011, 13:59

Bastian pisze:Nigdy nie grałeś w jakąś transportową grę komputerową? :>
Kiedyś ;]

Domino2001
Posty: 1468
Rejestracja: 08 sty 2009, 9:03
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów (Zachodni)

Post autor: Domino2001 » 01 cze 2011, 14:00

Bastian pisze:
Domino2001 pisze:A skąd się wzięli ludzie w 382 jakim był SU15 a ludzie w środku zgnieceni jak sardynki ok. 7:25 na Woronicza w kierunku Okęcia?
A mówimy o 382, czy o relacji <M>Wierzbno - Służewiec?
Ja ich widziałem przecinając Woronicza ulicą Wołoską, więc nie wiem. Dokąd jechali też nie wiem.
Najczęściej jeżdżę liniami: M1, 179, 185, 195, 209, 503, 737.

Awatar użytkownika
Bastian
Sułtan Maroka
Posty: 36226
Rejestracja: 13 gru 2005, 14:08
Lokalizacja: Gdzieś tam na północy...

Post autor: Bastian » 01 cze 2011, 14:07

Tahamata pisze:
Bastian pisze:Nigdy nie grałeś w jakąś transportową grę komputerową? :>
Kiedyś ;]
No to powinieneś mieć choć cień wyobrażenia, że nie możesz wykorzystać więcej środków, niż masz...
Honi soit qui mal y pense... Chemia teraz doszła do wspaniałych wyników. Robią wiewiórki z aminokwasów. Kir Bułyczow
Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach. Terry Pratchett
Darmowy ser znajduje się tylko w pułapkach na myszy. Kir Bułyczow

Domino2001
Posty: 1468
Rejestracja: 08 sty 2009, 9:03
Lokalizacja: Warszawa-Ursynów (Zachodni)

Post autor: Domino2001 » 01 cze 2011, 14:42

Pojawiły się oficjalne trasy objazdowe od najbliższych weekendów w związku z budową metra. Czy wiadomo jak będzie wyglądała obsada i rozdysponowanie wozów?
Najczęściej jeżdżę liniami: M1, 179, 185, 195, 209, 503, 737.

Zablokowany