Nowe przystanki (planowane)

Moderator: Wiliam

MichalJ
Posty: 15044
Rejestracja: 12 kwie 2010, 19:33

Post autor: MichalJ » 23 wrz 2013, 0:15

Rożne rzeczy ZTM uważa za obowiązkowe na wszystkich nowych przystankach, ale akurat zatoki to nie.

Awatar użytkownika
Wiliam
Posty: 4906
Rejestracja: 01 kwie 2012, 21:30
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Wiliam » 23 wrz 2013, 11:06

Aby na pewno? Coś mi chodzi po głowie, że powodem dla którego 311 czy inny socjal nie jeździ po Nowaka-Jeziorańskiego był brak zatok.
Obrazek

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24944
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 23 wrz 2013, 11:14

Po Nowaka 311 nie jeździ, bo Poligonowa się do tego do niedawna nie nadawała.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
floyd
Posty: 519
Rejestracja: 08 sty 2006, 19:09
Lokalizacja: saska kępa (międzynarodowa)
Kontakt:

Post autor: floyd » 23 wrz 2013, 22:36

No ale potem chyba przetarg na zatoki ZTM zrobił. Tylko po co na takiej ulicy wydawać na to 740 tys?
Hanoi, Pekin, Hong Kong, Polska: http://pl.youtube.com/65floyd65
Pamiętnik sprzed lat: http://blogsprzedlat.blogspot.com/
Życie na dalekim wschodzie: http://ssm2003.blogspot.com/

Zawodowo :)

Awatar użytkownika
pawcio
Posty: 24944
Rejestracja: 16 gru 2005, 13:53
Lokalizacja: Os. Wilga

Post autor: pawcio » 24 wrz 2013, 7:01

Nie zawsze zatoki, czasami tylko zrobienie betonowej nawierzchni w istniejącym pasie jezdni. Ale trzeba by sięgnąć do specyfikacji przetargowej.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem

Awatar użytkownika
floyd
Posty: 519
Rejestracja: 08 sty 2006, 19:09
Lokalizacja: saska kępa (międzynarodowa)
Kontakt:

Post autor: floyd » 24 wrz 2013, 10:32

W tym wypadku zatoki.
Hanoi, Pekin, Hong Kong, Polska: http://pl.youtube.com/65floyd65
Pamiętnik sprzed lat: http://blogsprzedlat.blogspot.com/
Życie na dalekim wschodzie: http://ssm2003.blogspot.com/

Zawodowo :)

st1545
Posty: 155
Rejestracja: 12 lis 2006, 21:34
Lokalizacja: Wesoła 110

Post autor: st1545 » 28 wrz 2013, 15:18

http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... LokWarsTxt
No nie ma przystanków, to autobus nie staje. Ale gdyby tak postawić tylko same słupki "PRZYSTANEK TYMCZASOWY" to może mógłby się zatrzymywać?
pozdrawiam, tomek

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 28 wrz 2013, 23:38

st1545 pisze:Ale gdyby tak postawić tylko same słupki "PRZYSTANEK TYMCZASOWY" to może mógłby się zatrzymywać?
:arrow: Na przystanek stały potrzebna stała organizacja ruchu, to na tymczasowy - tymczasowa. Czyli na jedno wychodzi.

Awatar użytkownika
Bywalec
Posty: 3794
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17

Post autor: Bywalec » 08 paź 2013, 18:40

Orientuje się ktoś kiedy zostanie uruchomiony przystanek autobusowy na Koszykowej przy Krzywickiego w kierunku Placu Zawiszy? Oznakowanie poziomie zostało już wymalowane a w miejscu gdzie ma być przystanek do jego funkcjonowania brakuje praktycznie tylko słupka.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
winnux8
Posty: 912
Rejestracja: 07 mar 2013, 16:50
Lokalizacja: Tarchodwory

Post autor: winnux8 » 08 paź 2013, 18:57

To i ja podobne pytanie zadam: kiedy uruchomienie Pancera 01? Zatoka gotowa, nawet słupek postawiony, ale nic więcej nie słychać.
126: Nowodwory - Mehoffera - Modlińska - Klasyków - Czołowa - Marywilska!

Awatar użytkownika
Dantte
Posty: 2865
Rejestracja: 09 sie 2006, 15:00
Lokalizacja: 8052

Post autor: Dantte » 08 paź 2013, 19:52

Budują przystanek na Daniszewskiej za skrzyżowaniem ze Szlachecką w stronę Annopolu. Czyżby 204?
2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13 14
15 17

Awatar użytkownika
winnux8
Posty: 912
Rejestracja: 07 mar 2013, 16:50
Lokalizacja: Tarchodwory

Post autor: winnux8 » 08 paź 2013, 22:05

Dantte pisze:Budują przystanek na Daniszewskiej za skrzyżowaniem ze Szlachecką w stronę Annopolu. Czyżby 204?
Agnieszka Borowska pisze:Zdaniem ZTM poprowadzenie autobusu tymi ulicami do pętli tramwajowej Annopolu, Żerania znacznie podniosłoby jakość obsługi komunikacją miejską naszego obszaru. W chwili obecnej tramwaje odjeżdżają prawie puste.
Całkiem możliwe ;-) No ciekawe co puszczą.
126: Nowodwory - Mehoffera - Modlińska - Klasyków - Czołowa - Marywilska!

Awatar użytkownika
tarantula01
Posty: 1714
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: tarantula01 » 08 paź 2013, 22:55

Przystanki na Świderskiej będą uruchomione w drugiej połowie października - ok. 30 dni po betonowaniu.
Tak dla warszawskiej obwodnicy www.siskom.waw.pl
Na zdjęciu jest ul. Światowida. Ciekawe, czy tramwaj też tak będą budować?
Wojciech Tumasz
radny dz. Białołeka
www.radny.com.pl

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 09 paź 2013, 6:28

Rano moze i puste odjezdzaja (dzieki czemu Brodno ma gdzie wsiasc) ale po poludniu chyba jest lepiej?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

Awatar użytkownika
Dantte
Posty: 2865
Rejestracja: 09 sie 2006, 15:00
Lokalizacja: 8052

Post autor: Dantte » 09 paź 2013, 18:29

Jest bardzo dobrze. Żerań Wschodni to zupełnie inna bajka niż Bródno, przeciwny potok. Co nie zmienia faktu, że to dobry pomysł.
2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13 14
15 17

ODPOWIEDZ