Nowe przystanki (planowane)
Moderator: Wiliam
No ale potem chyba przetarg na zatoki ZTM zrobił. Tylko po co na takiej ulicy wydawać na to 740 tys?
Hanoi, Pekin, Hong Kong, Polska: http://pl.youtube.com/65floyd65
Pamiętnik sprzed lat: http://blogsprzedlat.blogspot.com/
Życie na dalekim wschodzie: http://ssm2003.blogspot.com/
Zawodowo
Pamiętnik sprzed lat: http://blogsprzedlat.blogspot.com/
Życie na dalekim wschodzie: http://ssm2003.blogspot.com/
Zawodowo
Nie zawsze zatoki, czasami tylko zrobienie betonowej nawierzchni w istniejącym pasie jezdni. Ale trzeba by sięgnąć do specyfikacji przetargowej.
Niekoniecznie zgadzam się ze wszystkim, co napiszę. (C) Marshall McLuhan
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
"Na diamentach nic nie wyrośnie. Za to kwiaty świetnie rosną na gnoju." - Josefa Idem
W tym wypadku zatoki.
Hanoi, Pekin, Hong Kong, Polska: http://pl.youtube.com/65floyd65
Pamiętnik sprzed lat: http://blogsprzedlat.blogspot.com/
Życie na dalekim wschodzie: http://ssm2003.blogspot.com/
Zawodowo
Pamiętnik sprzed lat: http://blogsprzedlat.blogspot.com/
Życie na dalekim wschodzie: http://ssm2003.blogspot.com/
Zawodowo
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34 ... LokWarsTxt
No nie ma przystanków, to autobus nie staje. Ale gdyby tak postawić tylko same słupki "PRZYSTANEK TYMCZASOWY" to może mógłby się zatrzymywać?
pozdrawiam, tomek
No nie ma przystanków, to autobus nie staje. Ale gdyby tak postawić tylko same słupki "PRZYSTANEK TYMCZASOWY" to może mógłby się zatrzymywać?
pozdrawiam, tomek
Dantte pisze:Budują przystanek na Daniszewskiej za skrzyżowaniem ze Szlachecką w stronę Annopolu. Czyżby 204?
Całkiem możliweAgnieszka Borowska pisze:Zdaniem ZTM poprowadzenie autobusu tymi ulicami do pętli tramwajowej Annopolu, Żerania znacznie podniosłoby jakość obsługi komunikacją miejską naszego obszaru. W chwili obecnej tramwaje odjeżdżają prawie puste.
126: Nowodwory - Mehoffera - Modlińska - Klasyków - Czołowa - Marywilska!
- tarantula01
- Posty: 1714
- Rejestracja: 15 gru 2005, 15:51
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Przystanki na Świderskiej będą uruchomione w drugiej połowie października - ok. 30 dni po betonowaniu.
Tak dla warszawskiej obwodnicy www.siskom.waw.pl
Na zdjęciu jest ul. Światowida. Ciekawe, czy tramwaj też tak będą budować?
Wojciech Tumasz
radny dz. Białołeka
www.radny.com.pl
Na zdjęciu jest ul. Światowida. Ciekawe, czy tramwaj też tak będą budować?
Wojciech Tumasz
radny dz. Białołeka
www.radny.com.pl
- Glonojad
- Dark Lord of The Plonk
- Posty: 26874
- Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
- Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki
Rano moze i puste odjezdzaja (dzieki czemu Brodno ma gdzie wsiasc) ale po poludniu chyba jest lepiej?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.


