Strona 202 z 306

Skreś›lenia ze stanu - kasacje, sprzedaż

: 28 kwie 2015, 20:45
autor: SławekM
A401 i A405 mają się dobrze i krążą na liniach ZTM. A415, A422, A425 i A428 są w radomskim sanatorium na naprawach silników. Ale czy wrócą, nie wiadomo.

Skreś›lenia ze stanu - kasacje, sprzedaż

: 29 kwie 2015, 0:18
autor: michał1984
SławekM pisze:A401 i A405 mają się dobrze i krążą na liniach ZTM. A415, A422, A425 i A428 są w radomskim sanatorium na naprawach silników. Ale czy wrócą, nie wiadomo.
Dzięki,czyli mają 29 sztuk,24+5 rezerw.Co do tych 415,422,425,428 to pewnie już nie wrócą po co im więcej rezerw zawsze są przeguby jakby co :wink:

Skreś›lenia ze stanu - kasacje, sprzedaż

: 29 kwie 2015, 7:13
autor: ashir
Przeguby teoretycznie nie spełniają wszystkich warunków przetargowych dla solówek. :wink:

Skreś›lenia ze stanu - kasacje, sprzedaż

: 29 kwie 2015, 10:16
autor: michał1984
ashir pisze:Przeguby teoretycznie nie spełniają wszystkich warunków przetargowych dla solówek. :wink:
W sumie racja,ale nie raz na takim 02B/326 lub 05B/152 gdzie wyjazdy są po 15ej były przeguby i nie tylko na nich,często na dodatkach linii 314 :wink:
W końcu lepsze to niż nic :wink:

Skreś›lenia ze stanu - kasacje, sprzedaż

: 23 maja 2015, 17:40
autor: 5690

Skreś›lenia ze stanu - kasacje, sprzedaż

: 04 cze 2015, 19:41
autor: Walas
Podobno 3347 idzie do kasacji.

Skreś›lenia ze stanu - kasacje, sprzedaż

: 06 cze 2015, 2:15
autor: Robert 514
Walas pisze:Podobno 3347 idzie do kasacji.
bez podobno :)

Skreś›lenia ze stanu - kasacje, sprzedaż

: 06 cze 2015, 8:26
autor: TLG
Chciałbym zobaczyć odkrytą kratownicę w tym wozie.

Skreś›lenia ze stanu - kasacje, sprzedaż

: 06 cze 2015, 10:04
autor: Kacper R3
Może zobaczmy co mają Scanie z Grodzia pod plastykowymi burtami ;)

Skreś›lenia ze stanu - kasacje, sprzedaż

: 06 cze 2015, 10:51
autor: TLG
Do czego zmierzam: widzieliśmy jak wyglądają kraty Neoplanów, które przechodziły NG z odbudową (odłączanie się słupków okiennych od reszty autobusu). Dużo się mówi o pękaniu krat w MANach (nie tylko w Warszawie i nie tylko starszych wozach III generacji). Ciekawi mnie gdzie i jak pękają profile. Oraz czy jest to problem wyłącznie starachowickich wozów czy może jest to problem całej rodziny w ogóle (nie mówię o NM223, bo ten problem jest już znany)

Skreś›lenia ze stanu - kasacje, sprzedaż

: 07 cze 2015, 8:35
autor: Kacper R3
Problem może nie leży w konstrukcji ale materiale jaki użyto do kratownic. No ale masz rację eksploatacja w Warszawie to bardzo dobry poligon doświadczalny dla każdej konstrukcji a zwłaszcza tych składanych w Polsce.

Skreś›lenia ze stanu - kasacje, sprzedaż

: 10 cze 2015, 10:58
autor: 5690
Czy 6747 .6977 zostały już zdjęte ze stanu ?, jak to kiedy?

Skreś›lenia ze stanu - kasacje, sprzedaż

: 11 cze 2015, 16:59
autor: Aleksander2560
5690 pisze:Czy 6747 .6977 zostały już zdjęte ze stanu ?, jak to kiedy?

Jakiś czas temu wszystkie stojące na ORT zdjęto ze stanu i przeznaczono do sprzedaży...

Skreś›lenia ze stanu - kasacje, sprzedaż

: 11 cze 2015, 22:38
autor: Ikarus78
Po kolizji/wypadku odstawiony man "osiołek" 1304 stoi obok 3347 i ma ponoć podzielić jego los.
W manie 3347 koszt naprawy obrotnicy jest nieopłacalny dlatego został odstawiony,informacja od znajomego mechanika z R-13.

Skreś›lenia ze stanu - kasacje, sprzedaż

: 12 cze 2015, 6:46
autor: Aleksander2560
Ikarus78 pisze:Po kolizji/wypadku odstawiony man "osiołek" 1304 stoi obok 3347 i ma ponoć podzielić jego los.
W manie 3347 koszt naprawy obrotnicy jest nieopłacalny dlatego został odstawiony,informacja od znajomego mechanika z R-13.
MANy mają być sprzedawane innym przewoźnikom, więc może gdzieś w Polsce jeszcze doczekają pełnoletności... :-)