Strona 207 z 207

Rozdysponowanie taboru

: 06 maja 2026, 16:48
autor: marco_wawa
Stalowa ma oddać w zamian 88xx.

Rozdysponowanie taboru

: 06 maja 2026, 19:00
autor: Flash8222
Na pewno, po to przyspieszono przenosiny na Stalową gdyż ta ma problemy z wozami.

Rozdysponowanie taboru

: 06 maja 2026, 20:59
autor: ZielonyJamnik
Flash8222 pisze:
06 maja 2026, 19:00
Na pewno, po to przyspieszono przenosiny na Stalową gdyż ta ma problemy z wozami.
Tak jakbyśmy my mieli ich nie mieć :D

Rozdysponowanie taboru

: 06 maja 2026, 21:49
autor: wincenty
marco_wawa pisze:
06 maja 2026, 16:48
Stalowa ma oddać w zamian 88xx.
Chyba do Tkaczyka...

Rozdysponowanie taboru

: 31 maja 2026, 18:50
autor: Rafaello_24
Flash8222 pisze:
29 kwie 2026, 21:18
W czerwcu pierwsze pięć elektryków ma być dostarczone.
Przeguby elektryczne, wszystkie docelowo, mają trafić na R1

Rozdysponowanie taboru

: 31 maja 2026, 18:51
autor: Rafaello_24
Warsopolis5253 pisze:
29 kwie 2026, 23:19
wincenty pisze:
29 kwie 2026, 23:17

Przeguby, jak rozumiem?
Tak. Ktoś wie co z tymi Yutongami, miały być w kwietniu?
Problem z przetargiem na ładowarki i mamy opóźnienie. Dopiero na R1 kopią, choć to pod wiszące ładowarki bardziej dla 18m Solarisów

Rozdysponowanie taboru

: 31 maja 2026, 19:20
autor: Warsopolis5253
Rafaello_24 pisze:
31 maja 2026, 18:50
Flash8222 pisze:
29 kwie 2026, 21:18
W czerwcu pierwsze pięć elektryków ma być dostarczone.
Przeguby elektryczne, wszystkie docelowo, mają trafić na R1
A to nie tak, że po podpisaniu opcji z 90+90 to te 50 przegubów na Kleszczowej zostanie? Przecież tam też ładowarki dostawią.

Rozdysponowanie taboru

: 31 maja 2026, 21:38
autor: Rafaello_24
Warsopolis5253 pisze:
31 maja 2026, 19:20
Rafaello_24 pisze:
31 maja 2026, 18:50


Przeguby elektryczne, wszystkie docelowo, mają trafić na R1
A to nie tak, że po podpisaniu opcji z 90+90 to te 50 przegubów na Kleszczowej zostanie? Przecież tam też ładowarki dostawią.
Informacja bezpośrednio od ekipy obsługującej nasze elektryki na R1

Rozdysponowanie taboru

: 31 maja 2026, 22:01
autor: zxcvbnm
A elektryczne 10/12m też 100% R1?

Rozdysponowanie taboru

: 31 maja 2026, 22:03
autor: Flash8222
Rafaello_24 pisze:
31 maja 2026, 21:38
Warsopolis5253 pisze:
31 maja 2026, 19:20


A to nie tak, że po podpisaniu opcji z 90+90 to te 50 przegubów na Kleszczowej zostanie? Przecież tam też ładowarki dostawią.
Informacja bezpośrednio od ekipy obsługującej nasze elektryki na R1
A ja mam od kierownika, szach i mat. Na Woronicza mają przyjść z drugiego przetargu, bo wciąż jest problem z przyłączem energetycznym.

Rozdysponowanie taboru

: 31 maja 2026, 23:00
autor: marco_wawa
A ktoś może napisać na ile i jakich autobusów czeka MZA?

Rozdysponowanie taboru

: 31 maja 2026, 23:43
autor: Warsopolis5253
marco_wawa pisze:
31 maja 2026, 23:00
A ktoś może napisać na ile i jakich autobusów czeka MZA?
100 Solarisów Urbino 18e (z przetargu 90+90)
50 Solarisów Urbino 18e (z przetargu na 50+30)
58 Solarisów Urbino 12e (z przetargu 90+90)
30 Yutongów U12 (z przetargu na 50+30)
10 Irizarów ie10 (z przetargu 90+90) (nic nie ma o podpisaniu opcji na drugie 10 sztuk)
120 Solarisów Urbino 18 (ewakuacyjne) (nic nie ma o podpisaniu opcji na kolejne 100 sztuk)