Dwie strony wcześniej pisałem był na bushandel to 8723.person pisze:Słuchajcie, jest oferta:
http://otomoto.pl/oferta/solaris-urbino ... 5359b9fbfd
Kto kupi, no kto?
Skreślenia ze stanu - kasacje, sprzedaż
Karierowicze mają się dobrze w firmie która sama promuje kierowników nieudaczników i pozwala im zatrudniać nieudaczników życiowych..... przez to jest jak jest.
MZA sprzedadzą:
8006, 8015, 8021, 8023, 8041, 8044, 8046
8617, 8630, 8632, 8633
8721, 8734, 8742, 8750, 8752, 8763, 8771
8906, 8907, 8912, 8914, 8920
8006, 8015, 8021, 8023, 8041, 8044, 8046
8617, 8630, 8632, 8633
8721, 8734, 8742, 8750, 8752, 8763, 8771
8906, 8907, 8912, 8914, 8920
Karierowicze mają się dobrze w firmie która sama promuje kierowników nieudaczników i pozwala im zatrudniać nieudaczników życiowych..... przez to jest jak jest.
Były warszawski Ikarus ex. #5711 (#150) we wtorek trafił na złom, jako pierwszy z tych co pojechały do Częstochowy.
4934 kasacja.
8609 i 8758 teżkonri pisze:4934 kasacja.
#5690 07.11.1997-10.09.2013
Pierwszy Turbogniot na żyletki. Po samozapłoniekonri pisze:4934 kasacja.
http://warszawa-straz.pl/index.php/inte ... dze-polnoc
Ostatnia skonsumowana "PARÓWKA"
21.12.2012
366+218
013B/28
Przedostatnia:
7.12.2012
140+685
019B/33

21.12.2012
366+218
Przedostatnia:
7.12.2012
140+685
Mocno rozszabrowany A189 holowany mostem Łazienkowskim w stronę Pragi ok 16:30.
Pozdrawiam. Szerokiej drogi.
Ikarus
Ikarus
-
Robert 514
- Posty: 859
- Rejestracja: 15 gru 2005, 12:14
- Lokalizacja: Wawa / Wrocław
30 minut później stał w zatoce przy Promenadzie na awarie tego pierwszegoikarus pisze:Mocno rozszabrowany A189 holowany mostem Łazienkowskim w stronę Pragi ok 16:30.
Znowu do Suradówka ciągniki szarpią SU15. Wczoraj dwa wlekli w stronę Gdańska.
Karierowicze mają się dobrze w firmie która sama promuje kierowników nieudaczników i pozwala im zatrudniać nieudaczników życiowych..... przez to jest jak jest.
http://www.bushandel.pl/?page=list_offe ... &x=59&y=30
https://used.scania.com/products/others-2045868
40 sztuk
ITS
https://used.scania.com/products/others-2045868
40 sztuk
ITS
Karierowicze mają się dobrze w firmie która sama promuje kierowników nieudaczników i pozwala im zatrudniać nieudaczników życiowych..... przez to jest jak jest.
Scania spod Radzymina.
Karierowicze mają się dobrze w firmie która sama promuje kierowników nieudaczników i pozwala im zatrudniać nieudaczników życiowych..... przez to jest jak jest.
Scania i Man należą do koncernu Volkswagen AG.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_AG
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_AG
Ostatnia skonsumowana "PARÓWKA"
21.12.2012
366+218
013B/28
Przedostatnia:
7.12.2012
140+685
019B/33

21.12.2012
366+218
Przedostatnia:
7.12.2012
140+685
- MilosnikKomunikacji
- Posty: 1246
- Rejestracja: 01 wrz 2015, 20:26
- Lokalizacja: Bródno-Podgrodzie
- Kontakt:
Znając życie to nie tylko A031 i A125 są na sprzedaż, a po prostu te wzięli do zdjęć.