Przegubowiec

Moderator: Szeregowy_Równoległy

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 22 maja 2009, 15:36

prosper5250 pisze:Występuje zaobserwowany już kiedyś "brak połączenia z bazą" czyli newsy i galeria nie chodzą, ale np. katalog - jak najbardziej.
Galeria i newsy są oparte na bazie danych, a katalog to już sam HTML więc zawsze będzie działać ;)

Bastian pisze:forum Przegubowca itp.
Zniknęło ;)

prosper5250
Posty: 654
Rejestracja: 11 lip 2007, 20:57
Lokalizacja: Białołęka-Ratusz

Post autor: prosper5250 » 22 maja 2009, 15:54


Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 23 maja 2009, 18:49

Bastian pisze:A grupa jeszcze działa? Czy w ogóle cokolwiek działa?
Grupa jeszcze działa, jest (dość hermetyczna) grupa osób, które są przywiązane do protokółu NNTP i/lub tradycji ztm.news. Generalnie sobie odpuściłem (z żalem) czytanie tego jakiś czas temu, gdy niektórzy rezydujący tam ekspierdzi (nicki/nazwiska łaskawie przemilczę) zaczęli wychodzić z pozycji typu 'napisane na wawkomie, więc nie może być prawdą'.
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

Awatar użytkownika
TGM
Posty: 5553
Rejestracja: 14 gru 2005, 22:52

Post autor: TGM » 23 maja 2009, 19:49

Nie ma to jak lansować się posiadaniem łącza internetowego sprzed czasów neostrady :-$ .
Miasto piętnastominutowe - czekaj piętnaście minut na przesiadkę.

ikarus
Posty: 1709
Rejestracja: 22 mar 2006, 13:21
Lokalizacja: Warszawa--->Gocław
Kontakt:

Post autor: ikarus » 24 wrz 2009, 13:52

Przegubowiec padł.
Pozdrawiam. Szerokiej drogi.
Ikarus

Awatar użytkownika
vip6744
Posty: 213
Rejestracja: 13 lis 2008, 16:10
Lokalizacja: Ursus - elita stolicy.

Post autor: vip6744 » 24 wrz 2009, 14:18

ikarus pisze:Przegubowiec padł.
:sad:

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 24 wrz 2009, 14:29

Poszło się bujać tylko to co jest z PHP. HTML działają nadal

http://www.przegubowiec.com/bus/index-a.htm

Awatar użytkownika
Bernard
(MANiak3333)
Posty: 5091
Rejestracja: 09 sie 2006, 21:15
Lokalizacja: Legionowo/Rembertów

Post autor: Bernard » 24 wrz 2009, 21:58

Już działa.
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9

blinski
Posty: 1310
Rejestracja: 25 kwie 2007, 14:08
Lokalizacja: z domu, po kryjomu

Post autor: blinski » 24 lis 2009, 19:49

Coś chyba aktualizacja kącika taborowego by się przydała.. mimo, że ostatnio niewiele się dzieje, niestety ;-)

Awatar użytkownika
Premo
Posty: 5439
Rejestracja: 15 kwie 2006, 14:58

Post autor: Premo » 24 lis 2009, 19:52

O ile wiem to WAWKOM i przegubowiec to 2 niezależne od siebie "instytucje"

blinski
Posty: 1310
Rejestracja: 25 kwie 2007, 14:08
Lokalizacja: z domu, po kryjomu

Post autor: blinski » 24 lis 2009, 21:20

Premo pisze:O ile wiem to WAWKOM i przegubowiec to 2 niezależne od siebie "instytucje"
Tak sobie narzekam:) Poza tym, niekiedy ludzie 'przegubowca' tu zaglądają.

Awatar użytkownika
Glonojad
Dark Lord of The Plonk
Posty: 26874
Rejestracja: 13 gru 2005, 23:39
Lokalizacja: z Ochoty, jak to płaczki

Post autor: Glonojad » 19 gru 2009, 12:18

http://przegubowiec.com/component/conte ... rcie-ofert

Co to za bełkot? W jaki sposób i w którym momencie procedury oprotestowuje się oferty?
Wypowiedź ta stanowi moje prywatne zdanie i nie może być cytowana lub analizowana w związku z moją działalnością w jakiekolwiek instytucji z którą mogę lub mogłem współpracować, ani jako stanowisko tej instytucji. Nie wyrażam także zgody na jej przetwarzanie w żadnej formie technicznej ni magicznej.

TLG
Posty: 5890
Rejestracja: 15 gru 2005, 19:20

Post autor: TLG » 19 gru 2009, 19:04

Zapytaj autora. Jest on aktywnym użytkownikiem WAWKOMU :>
15/12/2005-12/7/2019

bartoni722
Posty: 6240
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 17 sty 2010, 16:37

Czy działa Wam przegubowiec?
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

SławekM
(solaris8315)
Posty: 14369
Rejestracja: 15 gru 2005, 20:57
Kontakt:

Post autor: SławekM » 17 sty 2010, 16:38

Tak.

Zablokowany