: 25 maja 2013, 13:47
Najdziwniejsze jest to, że w aktualnościach jest schemat z przetrasowaniem 147...
http://ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=956&c=100&l=
http://ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=956&c=100&l=
Forum warszawskiego transportu publicznego
https://www.wawkom.waw.pl/
Schematy są takie jakie były przy początkowych założeniach (czyli likwidacja 175, 521 itd.) i pewnie im się nie chciało zmieniać...Najdziwniejsze jest to, że w aktualnościach jest schemat z przetrasowaniem 147...
A poza szczytem, czy są takie duże potoki, że aż musi kursować?pawcio pisze:Nie, tak sobie dla zabawy jeździ to to co 4 minuty w szczycie porannym.
No, dobra tylko po co dublować jeśli np. poza szczytem lub w weekendy mało kto tym jeździ?Georg pisze:Przecież 507 dowozi Gocław do Centrum. 509 jedzie zupełnie gdzie indziej. To są dwa różne potoki pasażerskie.
Tym bardziej, że wspólnego przystanku na Waszyngtona brak...Georg pisze:Przecież 507 dowozi Gocław do Centrum. 509 jedzie zupełnie gdzie indziej. To są dwa różne potoki pasażerskie.

Racja, sorry, źle spojrzałem. Ale i tak rozkłady niedopasowane.Ale 117 będzie jeździło inną trasą, niż 507.