Strona 228 z 287

: 25 maja 2013, 13:47
autor: Emyl
Najdziwniejsze jest to, że w aktualnościach jest schemat z przetrasowaniem 147...
http://ztm.waw.pl/aktualnosci.php?i=956&c=100&l=

: 25 maja 2013, 13:55
autor: winnux8
Najdziwniejsze jest to, że w aktualnościach jest schemat z przetrasowaniem 147...
Schematy są takie jakie były przy początkowych założeniach (czyli likwidacja 175, 521 itd.) i pewnie im się nie chciało zmieniać...

: 27 maja 2013, 12:56
autor: MJ
Jaki jest sens utrzymywania 507 na Gocławiu, które dubluje 509, czy naprawdę są tam, aż takie duże potoki? Do Centralnego z Gocławia jest również 117.

: 27 maja 2013, 12:57
autor: pawcio
Nie, tak sobie dla zabawy jeździ to to co 4 minuty w szczycie porannym.

: 27 maja 2013, 13:00
autor: MJ
pawcio pisze:Nie, tak sobie dla zabawy jeździ to to co 4 minuty w szczycie porannym.
A poza szczytem, czy są takie duże potoki, że aż musi kursować?

: 27 maja 2013, 13:33
autor: Georg
Przecież 507 dowozi Gocław do Centrum. 509 jedzie zupełnie gdzie indziej. To są dwa różne potoki pasażerskie.

: 27 maja 2013, 13:44
autor: MJ
Georg pisze:Przecież 507 dowozi Gocław do Centrum. 509 jedzie zupełnie gdzie indziej. To są dwa różne potoki pasażerskie.
No, dobra tylko po co dublować jeśli np. poza szczytem lub w weekendy mało kto tym jeździ?

: 27 maja 2013, 13:45
autor: Bastian
A czym w weekendy jeździ tłum?

: 27 maja 2013, 13:47
autor: pawcio
Wiesz, ja pamiętam czasy, że w weekend wszystko (czyt. 111+117+151, razem raptem 10 kursów na godzinę) na Gocławiu było niezabieralne.

: 27 maja 2013, 14:03
autor: MJ
No dobra, rozumiem :P a wiadomo czy zostanie przywrócone 507 na Nowe Bemowo?

: 27 maja 2013, 14:09
autor: Os0
109 przejęło rolę 507, więc nie.

: 27 maja 2013, 14:14
autor: Glonojad
Georg pisze:Przecież 507 dowozi Gocław do Centrum. 509 jedzie zupełnie gdzie indziej. To są dwa różne potoki pasażerskie.
Tym bardziej, że wspólnego przystanku na Waszyngtona brak...

: 30 maja 2013, 19:13
autor: winnux8
Wrzuciłem sobie 117 i 507 w składak... Świetne rozkłady.

Obrazek

: 30 maja 2013, 19:30
autor: ashir
Ale 117 będzie jeździło inną trasą, niż 507.

: 30 maja 2013, 19:31
autor: winnux8
Ale 117 będzie jeździło inną trasą, niż 507.
Racja, sorry, źle spojrzałem. Ale i tak rozkłady niedopasowane.