Przegubowiec

Moderator: Szeregowy_Równoległy

Awatar użytkownika
MZ
Słońce Radomia
Posty: 8438
Rejestracja: 15 gru 2005, 14:25
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: MZ » 17 sty 2010, 16:39

bartoni722 pisze:Czy działa Wam przegubowiec?
:arrow: http://przegubowiec.com/index.php - działa bez zarzutów.

Awatar użytkownika
Maciek
Posty: 1587
Rejestracja: 15 gru 2005, 23:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciek » 12 lip 2010, 9:41

Po kliknięciu w sekcji zmiany rozkładów "Zrzutka na zetki" pojawia mi się coś takiego:

Obrazek

O co kaman?
M1 6 33 112 171 181 184 523 E-2 701

MC
Posty: 1345
Rejestracja: 16 paź 2009, 23:11

Post autor: MC » 12 lip 2010, 11:17

Mi działa normalnie, spróbuj jeszcze raz ;-)

bartoni722
Posty: 6240
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 12 lip 2010, 11:29

Ale mi też się tak stało. Teraz już działa..
Jakby innym nie działało, cytuję:
Obsługa dwóch linii zastępczych na Służewcu z uwagi ich wysoką częstotliwość wymagać będzie aż 19 autobusów w dni powszednie i 8 w dni wolne. Obsługa rozkłada się następująco:

Z17 - przez cały tydzień Woronicza wystawia tu 2 przegubowe Solarisy, do których Kleszczowa dołoży przegubowe Ikarusy: 2 całki i 3 dodatki w dni powszednie i jedną całkę w dni wolne.

Z44 - w dni powszednie wszystkie 4 całki obsłuży Ostrobramska, a dodatkami podzielą się Kleszczowa (4 Ikarusy) i Woronicza (3 U18), której przypadnie także jedyny maraton. W święto po dwie całki wystawią Redutowa i Kleszczowa, a piątą - Woronicza.

Jedynie zajezdnia Stalowa nie będzie zaangażowana w obsługę tych zetek. Konieczność wystawienia tylu przegubowców nie pozostanie bez wpływu na inne linie. Największe zmiany będą na Kleszczowej, która odda dwa dodatki na 184 i trzy na 189 na Redutową. W miejsce przegubów na kilkanaście brygad wyjadą solówki - Woronicza wystawi krótsze wozy na 138 i 174, a także na dodatki na 193, Ostrobramska - na 415, a Kleszczowa - na dodatki na 105, 172 i 512, podobnie skrócone zostają poranne dodatki z Redutowej na 136. Wydłużone za to zostają trzy popołudniowe dodatki na 182. Część "ucałodziennionych" niedawno dodatków znów wróci do kursowania wyłącznie w godzinach szczytu (m.in. 186, 188 i 523). Znikają też wtyczki na 189 - całodzienna z Woronicza, dodatek z Redutowej i świąteczna z Kleszczowej. Wobec tych wszystkich zmian umknąć może nowy popołudniowy dodatek na linii 301 z zajezdni Woronicza, wprowadzony zapewne z uwagi na znaczne opóźnienia tej linii.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Awatar użytkownika
Bernard
(MANiak3333)
Posty: 5091
Rejestracja: 09 sie 2006, 21:15
Lokalizacja: Legionowo/Rembertów

Post autor: Bernard » 12 lip 2010, 16:49

Maciek pisze:Po kliknięciu w sekcji zmiany rozkładów "Zrzutka na zetki" pojawia mi się coś takiego:

[url=http://img688.imageshack.us/img688/9453 ... bowiec.png]Obrazek[/URL]

O co kaman?
Tak było przez cały weekend. Zdaje się, że taka informacja przed uruchomieniem zetek była tylko dla wtajemniczonych. Dziś odkąd zetki ruszyły ten tekst działa.
102,105,109,115,157,183,500,514,N21,N24,N63,N71,723,731,736,L-9,L10,L11,S2,S3,S9,RL,R2,R9

SG
Posty: 881
Rejestracja: 25 lis 2010, 12:39
Lokalizacja: ZEA Woronicza

Post autor: SG » 19 gru 2010, 23:07

Mam pytanie jak się zarejestrować na przegubowcu?
tam nie ma żadnej informacji?

Awatar użytkownika
hafilip84
Jego Gryząca Albumowość
Posty: 7496
Rejestracja: 14 gru 2005, 21:03
Lokalizacja: Legionowo

Post autor: hafilip84 » 19 gru 2010, 23:24


SG
Posty: 881
Rejestracja: 25 lis 2010, 12:39
Lokalizacja: ZEA Woronicza

Post autor: SG » 19 gru 2010, 23:28

hafilip84 pisze:Jest informacja. Konto w portalu, konto w galerii
Wysłałem 1,5 roku temu i cisza myślałem że jakoś inaczej wszyscy się rejestrują.

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 20 gru 2010, 0:54

Tahamata pisze:Wysłałem 1,5 roku temu i cisza
Chyba nawet wiem, dlaczego :)

SG
Posty: 881
Rejestracja: 25 lis 2010, 12:39
Lokalizacja: ZEA Woronicza

Post autor: SG » 20 gru 2010, 10:15

BJ pisze:
Tahamata pisze:Wysłałem 1,5 roku temu i cisza
Chyba nawet wiem, dlaczego :)
Dlaczego?

Awatar użytkownika
fik
Naczelne Chamidło
Posty: 27740
Rejestracja: 10 gru 2005, 12:34
Lokalizacja: so wait for me at niemandswasser

Post autor: fik » 27 lut 2011, 14:44

Znowu ktoś za domenę nie zapłacił? :-k
raz szalem, raz racą kibolskie łajdactwo!

MC
Posty: 1345
Rejestracja: 16 paź 2009, 23:11

Post autor: MC » 27 lut 2011, 14:52

Działa.

Awatar użytkownika
Mong
(ZEA_R-0)
Posty: 1803
Rejestracja: 29 lis 2010, 0:18
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post autor: Mong » 27 lut 2011, 14:55

I są nowe zdjęcia fajnych solówek na fajnej linii 179 :)

Awatar użytkownika
Bywalec
Posty: 3794
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17

Post autor: Bywalec » 27 lut 2011, 16:32

fik pisze:Znowu ktoś za domenę nie zapłacił? :-k
przegubowiec.com nie działa, ale przegubowiec.pl działa
Obrazek

MC
Posty: 1345
Rejestracja: 16 paź 2009, 23:11

Post autor: MC » 27 lut 2011, 16:56

Bywalec pisze:przegubowiec.com nie działa, ale przegubowiec.pl działa
Brawa dla adminów Przegubowca! =D>

Zablokowany