Przegubowiec

Moderator: Szeregowy_Równoległy

ashir
Posty: 19912
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 27 lut 2011, 17:40

Bywalec pisze:
fik pisze:Znowu ktoś za domenę nie zapłacił? :-k
przegubowiec.com nie działa, ale przegubowiec.pl działa
Już przegubowiec.com działa. :smile:

Awatar użytkownika
primoż
Posty: 4157
Rejestracja: 24 gru 2010, 0:57
Lokalizacja: tenmiasto w tenkraju

Post autor: primoż » 27 lut 2011, 17:45

ashir pisze:Już przegubowiec.com działa. :smile:
Już nie :sick:

ashir
Posty: 19912
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 27 lut 2011, 18:22

primoż pisze:
ashir pisze:Już przegubowiec.com działa. :smile:
Już nie :sick:
No, już niestety nie. Dobrze, że chociaż zdążyłem skopiować zmiany marcowe. :smile:

bartoni722
Posty: 6241
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 27 lut 2011, 18:25

A z przegubowca.pl byś nie skopiował? :P
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

ashir
Posty: 19912
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 27 lut 2011, 18:28

bartoni722 pisze:A z przegubowca.pl byś nie skopiował? :P
No, jak bym musiał to bym skopiował. Ale jak działają obydwa adresy to wchodzę zawsze na przegubowiec.com. Może dlatego, że Google pokazują pierwszy ten adres. ;-)

bartoni722
Posty: 6241
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 27 lut 2011, 18:38

Tylko że jak ze strony głównej wchodzisz w "linie tramwajowe" to już nie działa.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Awatar użytkownika
Mong
(ZEA_R-0)
Posty: 1803
Rejestracja: 29 lis 2010, 0:18
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post autor: Mong » 27 lut 2011, 19:51

U mnie .com nie działa, ale .pl już działa. Rano .com działał :-k
bartoni722 pisze:Tylko że jak ze strony głównej wchodzisz w "linie tramwajowe" to już nie działa.
U mnie też i to nie tylko tramwaje. To dlatego, że nie które odnośniki mają .com a nie które .pl. W liniach np. wszystkie są .com i samemu sobie w adresie przerabiam na .pl, wtedy działa :)

Awatar użytkownika
Bywalec
Posty: 3794
Rejestracja: 29 mar 2010, 20:17

Post autor: Bywalec » 01 mar 2011, 16:18

Chyba od dziś z powrotem działa domena przegubowiec.com
Obrazek

Awatar użytkownika
Mong
(ZEA_R-0)
Posty: 1803
Rejestracja: 29 lis 2010, 0:18
Lokalizacja: Warszawa Grochów

Post autor: Mong » 10 paź 2011, 17:36

Tak się ostatnio zastanawiałem czy są gdzieś dostępne te gazetkowe numery przegubowca jako np. skany? :-k

mobil one
Posty: 2027
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:23
Lokalizacja: właściwa
Kontakt:

Post autor: mobil one » 10 paź 2011, 18:53

Błędy w podpisach pod zdjęciami "Przegubowca" : 2077 miał nr.rej: WAA 964 U
a nie WAA 364 U,jak to napisał @3872
Linia 155: 1966-2011

155 STRĄKOWA Górczewska-Świętokrzyska TORWAR
166 OBOZOWA Marszałkowska-Książęca TORWAR
182 OS.OSTROBRAMSKA Trasa Łazienkowska-Wałbrzyska URSYNÓW PŁD. (OS.OSTROBRAMSKA-OKĘCIE)

WAA 894 C,WAB 655 C,WAB 972 C,WAB 097 P, WAB 186 P, WAB 055 P, WXC 512M,WX 69712.

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 10 paź 2011, 21:21

mobil one pisze:Błędy w podpisach pod zdjęciami "Przegubowca" : 2077 miał nr.rej: WAA 964 U
a nie WAA 364 U,jak to napisał @3872
to lepiej chyba przez formularz takie rzeczy pisać

mobil one
Posty: 2027
Rejestracja: 18 gru 2005, 21:23
Lokalizacja: właściwa
Kontakt:

Post autor: mobil one » 10 paź 2011, 21:38

Lepiej-zgadza się.Ale jak się nie jest i nie ma zamiaru być tam zarejestrowanym...To pozostaje droga mniej oficjalna ;)
Linia 155: 1966-2011

155 STRĄKOWA Górczewska-Świętokrzyska TORWAR
166 OBOZOWA Marszałkowska-Książęca TORWAR
182 OS.OSTROBRAMSKA Trasa Łazienkowska-Wałbrzyska URSYNÓW PŁD. (OS.OSTROBRAMSKA-OKĘCIE)

WAA 894 C,WAB 655 C,WAB 972 C,WAB 097 P, WAB 186 P, WAB 055 P, WXC 512M,WX 69712.

radeom
Posty: 2469
Rejestracja: 22 lis 2007, 17:29

Post autor: radeom » 10 paź 2011, 22:46

mobil one pisze:Ale jak się nie jest i nie ma zamiaru być tam zarejestrowanym...
...to nie wiem jaki jest problem użyć formularza
http://www.przegubowiec.com/kontakt.php

EOT

Awatar użytkownika
Janek1236
(viper1983)
Posty: 553
Rejestracja: 24 kwie 2006, 15:28
Lokalizacja: Śródmieście/Bielany

Post autor: Janek1236 » 17 paź 2011, 14:12

Dziś zamiast strony głównej jest napis: ''This Account Has Been Suspended' Nie wiem czy tylko u mnie tak jest..

Awatar użytkownika
Don Vito
Posty: 99
Rejestracja: 12 sty 2011, 10:52
Lokalizacja: Wa-wa Ursus
Kontakt:

Post autor: Don Vito » 17 paź 2011, 14:37

Janek1236 pisze:Dziś zamiast strony głównej jest napis: ''This Account Has Been Suspended' Nie wiem czy tylko u mnie tak jest.
Nie tylko ktoś serwera nie opłacił tym razem i nie działa ani wersja .com ani .pl

Zablokowany