Strona 25 z 42

: 27 lut 2011, 17:40
autor: ashir
Bywalec pisze:
fik pisze:Znowu ktoś za domenę nie zapłacił? :-k
przegubowiec.com nie działa, ale przegubowiec.pl działa
Już przegubowiec.com działa. :smile:

: 27 lut 2011, 17:45
autor: primoż
ashir pisze:Już przegubowiec.com działa. :smile:
Już nie :sick:

: 27 lut 2011, 18:22
autor: ashir
primoż pisze:
ashir pisze:Już przegubowiec.com działa. :smile:
Już nie :sick:
No, już niestety nie. Dobrze, że chociaż zdążyłem skopiować zmiany marcowe. :smile:

: 27 lut 2011, 18:25
autor: bartoni722
A z przegubowca.pl byś nie skopiował? :P

: 27 lut 2011, 18:28
autor: ashir
bartoni722 pisze:A z przegubowca.pl byś nie skopiował? :P
No, jak bym musiał to bym skopiował. Ale jak działają obydwa adresy to wchodzę zawsze na przegubowiec.com. Może dlatego, że Google pokazują pierwszy ten adres. ;-)

: 27 lut 2011, 18:38
autor: bartoni722
Tylko że jak ze strony głównej wchodzisz w "linie tramwajowe" to już nie działa.

: 27 lut 2011, 19:51
autor: Mong
U mnie .com nie działa, ale .pl już działa. Rano .com działał :-k
bartoni722 pisze:Tylko że jak ze strony głównej wchodzisz w "linie tramwajowe" to już nie działa.
U mnie też i to nie tylko tramwaje. To dlatego, że nie które odnośniki mają .com a nie które .pl. W liniach np. wszystkie są .com i samemu sobie w adresie przerabiam na .pl, wtedy działa :)

: 01 mar 2011, 16:18
autor: Bywalec
Chyba od dziś z powrotem działa domena przegubowiec.com

: 10 paź 2011, 17:36
autor: Mong
Tak się ostatnio zastanawiałem czy są gdzieś dostępne te gazetkowe numery przegubowca jako np. skany? :-k

: 10 paź 2011, 18:53
autor: mobil one
Błędy w podpisach pod zdjęciami "Przegubowca" : 2077 miał nr.rej: WAA 964 U
a nie WAA 364 U,jak to napisał @3872

: 10 paź 2011, 21:21
autor: radeom
mobil one pisze:Błędy w podpisach pod zdjęciami "Przegubowca" : 2077 miał nr.rej: WAA 964 U
a nie WAA 364 U,jak to napisał @3872
to lepiej chyba przez formularz takie rzeczy pisać

: 10 paź 2011, 21:38
autor: mobil one
Lepiej-zgadza się.Ale jak się nie jest i nie ma zamiaru być tam zarejestrowanym...To pozostaje droga mniej oficjalna ;)

: 10 paź 2011, 22:46
autor: radeom
mobil one pisze:Ale jak się nie jest i nie ma zamiaru być tam zarejestrowanym...
...to nie wiem jaki jest problem użyć formularza
http://www.przegubowiec.com/kontakt.php

EOT

: 17 paź 2011, 14:12
autor: Janek1236
Dziś zamiast strony głównej jest napis: ''This Account Has Been Suspended' Nie wiem czy tylko u mnie tak jest..

: 17 paź 2011, 14:37
autor: Don Vito
Janek1236 pisze:Dziś zamiast strony głównej jest napis: ''This Account Has Been Suspended' Nie wiem czy tylko u mnie tak jest.
Nie tylko ktoś serwera nie opłacił tym razem i nie działa ani wersja .com ani .pl