Dziękuję.
Wykaz brygad na poszczególnych liniach
Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
michał1984
- Posty: 2261
- Rejestracja: 02 kwie 2006, 13:08
- Lokalizacja: Warszawa-Bródno
- maciek.dab859
- Posty: 829
- Rejestracja: 14 sty 2008, 13:43
-
NR
- (tygrys)
- Posty: 1938
- Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
- Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy
C10kveld pisze:Czy dysponuje może ktoś rozkładami (odjazdy z krańców) nowego zestawu wtyczek na 158 (4 całodzienne, 1 dodatek)?
Łukowska
6:50,8:33,10:18,12:02,13:43,15:31,17:35
Reduta
7:33,9:20,11:05,12:50,14:33,16:21,18:21
C11
Łukowska
7:00,8:48,10:33,12:17,14:07,15:55,18:05
Reduta
7:47,9:35,11:20,13:05,14:57,16:45,18:50
C12
Łukowska
7:10,9:05,10:48,12:32,14:19,16:07,18:20
Reduta
8:02,9:50,11:35,13:20,15:09,16:57,19:05
C13
Łukowska
7:20,9:1711:03,12:47,14:31,16:19,18:35
Reduta
8:15,10:05,11:50,13:35,15:21,17:09,19:20
D14
Łukowska
7:30,9:32,14:55,16:43,18:50
Reduta
8:25,10:20,15:45,17:33,19:35
. Miałby któryś z kolegów rozkłady z tego okresu? Poprosze o info. Z góry serdeczne dzięki.NR pisze:Obrazekmisiek34 pisze:Witam, który z kolegów mógłby przesłać choćby w formie zdjęć lub pdf rozkłady szczegółowe z wyszczegolnieniem brygad rozkłady linii B, C, J, K przed likwidajcą 1993.10.01 ? Czy mógłby którys z kolegów pomóc? Z góry serdeczne dzięki.
DPmichał1984 pisze:Pytanko dotyczące linii 722 i 730 czy tam w dp są jeszcze jakieś bwl bo ostatnio widziałem solarisa u12 na 722 i brygade 1 czyli nie ma łączeń miedzy 720+722+730![]()
1 722
52 BWL - 52 722 i 730
053 BWL - 053 722 i 730
054 BWL - 054 722 i 730
... życie jest jak koń mijający nas w galopie ...
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Nawet Grodzio nie jest w stanie wystawić 3 i 3/4 ScaniiŁukasz pisze:Jak o 18:25 w Szwedzką z Solidarności skręcała 45-metrowa scania na 135, a ostatnia miała numerek [4], to ile toto poopóźniane było?
-
bartoni722
- Posty: 6239
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
- Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
A ostatnia? Ta obcięta w 3/4?
