Wykaz brygad na poszczególnych liniach

Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS

bartoni722
Posty: 6239
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 10 cze 2011, 21:34

No ta obcięta miała 13 minut.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 10 cze 2011, 21:35

Zaokrąglając 3,75 Scanii do 4 Scanii wychodzi, że albo o jednej zapomniałeś, albo optymistycznie założyłeś, że była o czasie.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Łukasz
Posty: 12124
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 10 cze 2011, 21:38

Szeregowy_Równoległy pisze:
Łukasz pisze:Jak o 18:25 w Szwedzką z Solidarności skręcała 45-metrowa scania na 135, a ostatnia miała numerek [4], to ile toto poopóźniane było?
Nawet Grodzio nie jest w stanie wystawić 3 i 3/4 Scanii :D
Oj czepiacie się, 36 ;)
ŁK

bartoni722
Posty: 6239
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 10 cze 2011, 21:38

Jeszcze raz. Tamto jest źle, co odkryłem po uwadze Szeregowego. 4/135 odjeżdża ze Szwedzkiej 17:58. Więc pierwsza Scania (2/135, 57 minut), druga Scania (3/135, 42 minuty), trzecia Scania (4/135, 27 minut). Numery brygad mogłybyć nie w kolejności, więc trudniej to obliczyć. Ale załóżmy że jeździły po kolei.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Łukasz
Posty: 12124
Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Łukasz » 10 cze 2011, 21:39

Szeregowy_Równoległy pisze:Zaokrąglając 3,75 Scanii do 4 Scanii wychodzi, że albo o jednej zapomniałeś, albo optymistycznie założyłeś, że była o czasie.
No przecież skoro ta z [4] 13 minut, to ta kolejna była co najwyżej w 3/4 ;]

[ Dodano: |10 Cze 2011|, 2011 21:40 ]
bartoni722 pisze:Racja. 4/135 odjeżdża 17:58 ze Szwedzkiej. Zatem pierwsza Scania była spóźniona 72 minuty, druga 57, trzecia 42, czwarta 27.
Albo może się wyprzedziły - nie widziałem dwóch pozostałych numerków...
ŁK

bartoni722
Posty: 6239
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 10 cze 2011, 21:41

Już sprostowałem wszystko powyżej. ;)
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Awatar użytkownika
Dantte
Posty: 2865
Rejestracja: 09 sie 2006, 15:00
Lokalizacja: 8052

Post autor: Dantte » 10 cze 2011, 22:46

po 18 skręcała mano-scania na Wileńskim w kierunku Hallera.
2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13 14
15 17

Awatar użytkownika
Szeregowy_Równoległy
Szeregowe Chamidło
Posty: 11868
Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37

Post autor: Szeregowy_Równoległy » 11 cze 2011, 17:14

Czy na 151 pojawiają się kurduple (SU10) w DS, a jeśli tak, to na których brygadach?
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.

Nazywam się Major Bień

Awatar użytkownika
Domas
(A408 i A451)
Posty: 4997
Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36

Post autor: Domas » 11 cze 2011, 17:40

Od dzisiaj już nie, bo R-3 zeszła z tej linii (przynajmniej w DŚ).

bartoni722
Posty: 6239
Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk

Post autor: bartoni722 » 11 cze 2011, 17:53

Na 151 SU10 kursowały tylko w poprzedni weekend. Teraz już Ostrobramska nie obsługuje tej lnii.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527. :(

Jelcz_M11
Posty: 209
Rejestracja: 15 paź 2009, 14:04
Lokalizacja: Saska Kępa

Post autor: Jelcz_M11 » 11 cze 2011, 20:57

Ja poproszę rozkłady wtyczek z R-4 na 509 w DP i w DS jak ktoś zna.
Zakład R-10 Ostrobramska
Linie 117, 146, 147, N22, N72
Wóz 308 - 1985-2010 :cry:

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 12 cze 2011, 11:16

Czy brygada C12/186 DP nadal kursuje? I czy będzie kursować przez najbliższe 2 tygodnie?

ashir
Posty: 19905
Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
Lokalizacja: Targówek

Post autor: ashir » 12 cze 2011, 11:27

BJ pisze:Czy brygada C12/186 DP nadal kursuje? I czy będzie kursować przez najbliższe 2 tygodnie?
Nie.

NR
(tygrys)
Posty: 1938
Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy

Post autor: NR » 12 cze 2011, 12:57

BJ pisze:Czy brygada C12/186 DP nadal kursuje? I czy będzie kursować przez najbliższe 2 tygodnie?
C12 w DP ?
w DP jest 012, chyba że w DŚ (bo tu jest zawieszone od wczoraj)

BJ
(BJ.2052)
Posty: 6067
Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: BJ » 12 cze 2011, 13:27

Wyjazd z zakładu o 6.44 - to 012?

Zablokowany