Moderatorzy: Poc Vocem, Tyrystor, TranslatorPS
-
bartoni722
- Posty: 6239
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Post
autor: bartoni722 » 10 cze 2011, 21:34
No ta obcięta miała 13 minut.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527.

-
Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Post
autor: Szeregowy_Równoległy » 10 cze 2011, 21:35
Zaokrąglając 3,75 Scanii do 4 Scanii wychodzi, że albo o jednej zapomniałeś, albo optymistycznie założyłeś, że była o czasie.
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.
Nazywam się Major Bień
-
Łukasz
- Posty: 12124
- Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
- Lokalizacja: Warszawa
-
Kontakt:
Post
autor: Łukasz » 10 cze 2011, 21:38
Szeregowy_Równoległy pisze:Łukasz pisze:Jak o 18:25 w Szwedzką z Solidarności skręcała 45-metrowa scania na 135, a ostatnia miała numerek [4], to ile toto poopóźniane było?
Nawet Grodzio nie jest w stanie wystawić 3 i 3/4 Scanii

Oj czepiacie się, 36

ŁK
-
bartoni722
- Posty: 6239
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Post
autor: bartoni722 » 10 cze 2011, 21:38
Jeszcze raz. Tamto jest źle, co odkryłem po uwadze Szeregowego. 4/135 odjeżdża ze Szwedzkiej 17:58. Więc pierwsza Scania (2/135, 57 minut), druga Scania (3/135, 42 minuty), trzecia Scania (4/135, 27 minut). Numery brygad mogłybyć nie w kolejności, więc trudniej to obliczyć. Ale załóżmy że jeździły po kolei.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527.

-
Łukasz
- Posty: 12124
- Rejestracja: 15 gru 2005, 15:48
- Lokalizacja: Warszawa
-
Kontakt:
Post
autor: Łukasz » 10 cze 2011, 21:39
Szeregowy_Równoległy pisze:Zaokrąglając 3,75 Scanii do 4 Scanii wychodzi, że albo o jednej zapomniałeś, albo optymistycznie założyłeś, że była o czasie.
No przecież skoro ta z [4] 13 minut, to ta kolejna była co najwyżej w 3/4
[ Dodano: |10 Cze 2011|, 2011 21:40 ]
bartoni722 pisze:Racja. 4/135 odjeżdża 17:58 ze Szwedzkiej. Zatem pierwsza Scania była spóźniona 72 minuty, druga 57, trzecia 42, czwarta 27.
Albo może się wyprzedziły - nie widziałem dwóch pozostałych numerków...
ŁK
-
bartoni722
- Posty: 6239
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Post
autor: bartoni722 » 10 cze 2011, 21:41
Już sprostowałem wszystko powyżej.

I już nie stały pasażer świetnej linii 527.

-
Dantte
- Posty: 2865
- Rejestracja: 09 sie 2006, 15:00
- Lokalizacja: 8052
Post
autor: Dantte » 10 cze 2011, 22:46
po 18 skręcała mano-scania na Wileńskim w kierunku Hallera.
2 3 4 5 6 7 8 9
10 11 12
13 14
15 17
-
Szeregowy_Równoległy
- Szeregowe Chamidło
- Posty: 11868
- Rejestracja: 13 paź 2008, 11:37
Post
autor: Szeregowy_Równoległy » 11 cze 2011, 17:14
Czy na 151 pojawiają się kurduple (SU10) w DS, a jeśli tak, to na których brygadach?
129, 177, 178, 187, 194, 197, 207, 716, 401, 517, N35, N85, R1, R3, S1.
Nazywam się Major Bień
-
Domas
- (A408 i A451)
- Posty: 4997
- Rejestracja: 20 wrz 2009, 20:36
Post
autor: Domas » 11 cze 2011, 17:40
Od dzisiaj już nie, bo R-3 zeszła z tej linii (przynajmniej w DŚ).
-
bartoni722
- Posty: 6239
- Rejestracja: 20 mar 2009, 19:40
- Lokalizacja: Z najlepszej dzielnicy Warszawy-czyli Uuk
Post
autor: bartoni722 » 11 cze 2011, 17:53
Na 151 SU10 kursowały tylko w poprzedni weekend. Teraz już Ostrobramska nie obsługuje tej lnii.
I już nie stały pasażer świetnej linii 527.

-
Jelcz_M11
- Posty: 209
- Rejestracja: 15 paź 2009, 14:04
- Lokalizacja: Saska Kępa
Post
autor: Jelcz_M11 » 11 cze 2011, 20:57
Ja poproszę rozkłady wtyczek z R-4 na 509 w DP i w DS jak ktoś zna.
Zakład R-10 Ostrobramska
Linie 117, 146, 147, N22, N72
Wóz 308 - 1985-2010
-
BJ
- (BJ.2052)
- Posty: 6067
- Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: BJ » 12 cze 2011, 11:16
Czy brygada C12/186 DP nadal kursuje? I czy będzie kursować przez najbliższe 2 tygodnie?
-
ashir
- Posty: 19905
- Rejestracja: 14 paź 2009, 16:36
- Lokalizacja: Targówek
Post
autor: ashir » 12 cze 2011, 11:27
BJ pisze:Czy brygada C12/186 DP nadal kursuje? I czy będzie kursować przez najbliższe 2 tygodnie?
Nie.
-
NR
- (tygrys)
- Posty: 1938
- Rejestracja: 03 gru 2007, 8:53
- Lokalizacja: Dzielnica Bemowo m. st. Warszawy
Post
autor: NR » 12 cze 2011, 12:57
BJ pisze:Czy brygada C12/186 DP nadal kursuje? I czy będzie kursować przez najbliższe 2 tygodnie?
C12 w DP ?
w DP jest 012, chyba że w DŚ (bo tu jest zawieszone od wczoraj)
-
BJ
- (BJ.2052)
- Posty: 6067
- Rejestracja: 26 maja 2008, 13:55
- Lokalizacja: Warszawa
Post
autor: BJ » 12 cze 2011, 13:27
Wyjazd z zakładu o 6.44 - to 012?